فهرست
اتفاق پس از 3سال: استادیوم کاملا استقلالی
اتفاق پس از 3سال: استادیوم کاملا استقلالی

اتفاق پس از 3سال: استادیوم کاملا استقلالی

آی اسپورت- شب گذشته پس از مدت‌ها استقلالی‌ها ورزشگاه آزادی را پر کردند. هواداران استقلال دیروز ساعت‌ها قبل از شروع بازی مقابل السد قطر، به سمت استادیوم آزادی حرکت کردند و در نهایت در حالی که کمتر از یک ساعت به شروع بازی مانده بود، همه صندلی‌های آزادی توسط آنها اشغال شد. در نیمه دوم بسیاری از تماشاگران هم بر روی راه‌پله‌های بین سکوها نشستند و به نظر می‌رسید تعداد تماشاگران این بازی از مرز 80 هزار نفر گذشته باشد. این در حالی است که سال‌ها از آخرین باری که هواداران استقلال ورزشگاه آزادی را پر کردند می‌گذرد.

در سال 2013 بود که تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادی در بازی استقلال و بوریرام تایلند 95300 نفر اعلام شد. در آن زمان هنوز صندلی‌های طبقه دوم نصب نشده بود و به همین دلیل گنجایش ورزشگاه بیشتر از ظرفیت امروز آن بود. چند ماه پیش از آن، در بازی استقلال و الهلال که با یک گل به سود الهلال به پایان رسید تعداد تماشاگران بازی 80300 نفر اعلام شد. در سال 2011 و بازی به یادماندنی استقلال و النصر که 2-1 به سود آبی‌ها تمام شد 85400 تماشاگر در ورزشگاه حضور داشتند. در سال‌های دورتر هم بازی‌های به یادماندنی استقلال مقابل نوبهار ازبکستان و جوبیلو ایواتای ژاپن جمعیتی بیشتر از 100 هزار استقلالی را به ورزشگاه کشانده بود.

۱۳ ۶  
آی اسپورت
2017-02-08 13:53:00
نظر دهید

۶ نظر
برزو
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۴۱
حالا لنگي ها برن فوتوشاپ كنند تصاوير ديروز رو و افكت قرمز بذارن روش.
خخ
آنتی برزو
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۵۸
بی مغزي بی بته، خودتونم میدونید که اگر طرفدارای دیگر تیما نمیومدن استادیوم شماها ته تهش 20 هزار نفر بودید. پس غدغد اضافی نکن که دفعه بعد حالت گرفته شه!
در ضمن، فرزاد جونتون برداشته بود فتوشاپ کرده بود عکس پرسپولیسیا رو، به اون فندق یه کم فشار میاوردی یادت میومد.
تقی
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۱۶
جناب برزو خان کارتون درسته تعجب من از آی اسپورته اگر یه حیوون عقده ای اومد یه سری کلمات لایق خودش و پدر و مادر نداشته اش گفت باید تایید کنی؟، اینطوری طرفداران قرمز هم تخریب میشند آقاجان احترام امامزاده به متولیه، یادش بخیر بازی با بوریرام و تیم کره ای در نیمه نهایی آسیا، واقعا حاجی و امیرخان که رفتند تماشاگر استقلال هم 60 تا 70% کاهش پیدا کرد ضمن احترام به حاجی و امیرخان، تماشاگران نباید تو هیچ شرایطی با تیم شون قهر کنند
۴
فرحان روستای خسروی عربخانه بیرجند
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۴۴
آزادی وضعیت مناسبی نداره. پلاسكو آزادی مهملات نیست. یعنی چی بازی رو رایگان میكنن؟ راه پله جای نشستن؟ داربی نزدیك ببینید رو به دوربین با داربست تماشاگران دوتیم رو از هم جدا میكنن. خوب چرا اینقدر زشت و بدسلیقه. اقلا از سمت پشت دروازه ها یا جایی كه تو قاب دوربین نباشه داربستارو بزنید.
۳
واقع بين
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۲۲
والبته حدود 7هزار تماشاچي نيز بيرون ورزشگاه بودن و به بازي نرسيدن .... البته فراموش نكنيم كه بازي استقلال جوبيلو ايواتاي ژاپن با بيش از 120 هزار تماشاچي سالهاست كه ركورد باشگاهي آسيا رو در دست داره ... در بازيهاي داخلي نيز بازي استقلال برق شيراز در فينال حذفي 110 هزار تماشاچي داشته .... والبته بازي استقلال پرسپوليس در سال 62 با 130 هزار تماشاچي ركورددار تاريخ بازيهاي فوتبال آسياست !!!!!
۲ ۱
No One
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۰۳:۲۲
30 سال پیش که پرسپولیس با نیسان ژاپن و الهلا تو آزادی بازی میکرد، شما کجا بودین؟
مقابل پرسپولیس حرف از تماشاگر نزنید که هم احمقانه ست و هم خنده دار
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر