فهرست
پرسپولیس 3-0 سیاه‌جامگان/ نصف جام برای برانکو
پرسپولیس 3-0 سیاه‌جامگان/ نصف جام برای برانکو

پرسپولیس 3-0 سیاه‌جامگان/ نصف جام برای برانکو

آی اسپورت- شاگردان برانکو ایوانکوویچ در حالی بازی مقابل سیاه جامگان را آغاز کردند که سه تغییر در ترکیب داشتند.  در مسابقه امروز محمد انصاری به دلیل بیماری از ترکیب بیرون آمد تا حسین ماهینی به دفاع وسط منتقل شود و با توجه به خالی شدن پست دفاع راست رامین رضائیان دوباره به ترکیب ثابت برگشت. امروز همچنین احمد نوراللهی به عنوان وینگر چپ در جمع پرسپولیس حضور داشت تا آخرین بازی خود برای قرمزپوشان را انجام بدهد. تغییراتی که سه گل مقابل سیاه‌جامگان به دنبال داشت.

 جمعه 3 دی ماه، ساعت بازی 15:15 ـ هفته پانزدهم ورزشگاه آزادی      تماشاگر: 43 هزار نفر

داور: حمید حاج ملک

 پرسپولیس:  علیرضا بیرانوند، رامین رضاییان، سید‌جلال حسینی، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه(محمد انصاری 46)، احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان(علی علیپور 73)، وحید امیری، فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

 سیاه جامگان: محمد ناصرى، میثم حسینى، رضا شربتى، محمدرضا خانزاده، محسن آقایى، حسین بادامکى، مصطفى احمدى، ایوب کلانترى(ملکیان 42)، حمیدرضا على عسگرى(مرتضی رنجبر 69)، روح الله سیف اللهى، موسى ترائوره(سعید دقیقی 61)

سرمربی: خداداد عزیزی

 اخطار

 ترائوره(48) روح الله سیف اللهى (76) از سیاه جامگان

 رضاییان(57) از پرسپولیس

 شرح گل ها

 پرسپولیس یک سیاه جامگان 0: ( دقیقه 7، کامیابی نیا): روی پاس کوتاه برای مسلمان و ارسال این بازیکن برای طارمی پرسپولیس صاحب موقعیت گلزنی شد که در ادامه خروج اشتباه دروازه بان حریف و ضربه تمام کننده سر کمال کامیابی نیا گل اول این تیم را رقم زد.

 پرسپولیس 2 سیاه جامگان 0: ( دقیقه 11، رامین رضاییان): روی یک ضد حمله و بازیسازی از خط دفاعی و در نهایت اشتباه مدافعان سیاه جامگان حرکت دو نفره رضاییان و امیری جواب داد و این رضاییان بود که توانست با ضربه ای دیدنی دروازه حریف را برای دومین بار باز کند.

  پرسپولیس 3 سیاه جامگان 0: ( دقیقه 50، مهدی طارمی): دفع کرنر از سوی بیرانوند، با استپ سینه امیری برای مسلمان همراه شد تا این بازیکن با ضربه یک ضرب آنها را در عمق برای احمدزاده فراهم کند و در مصافی تک به تک او توپ را عمقی برای طارمی مهیا کرد تا آقای گل فصل گذشته با ضربه ای روپا گل هفتم خود در این فصل را به ثمر برساند.

  دقایق حساس

 دقیقه 2: اولین حرکت خطرناک پرسپولیس توسط طارمی شکل گرفت که توپ در نهایت با برخورد به پای مدافع سیاه جامگان به کرنر رفت.

دقیقه 3: پرسپولیس روی کرنر خطرناک ظاهری شد و در یک رفت و برگشت در شش قدم در نهایت این جلال حسینی پیش تاخته بود که با شوتی روی پا دروازه این تیم را با خطر مواجه کرد که ناصری آن را دفع کرد.

دقیقه 4: اشتباه مدافعان پرسپولیس در آفسایدگیری باعث شد تا سیف اللهی با بیرانوند تک به تک شود که خروج این دروازه بان و مشت توپ مانع از ضربه زدن مهاجم این تیم به توپ شد و در نهایت خط دفاعی توپ را دفع کرد.

دقیقه 28: اشتباه کمال کامیابی نیا پشت محوطه جریمه پرسپولیس حریف را صاحب موقعیت شوتزنی کرد که ضربه احمدی با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه 36: ارسال عمقی مسلمان درون شش قدم برای طارمی با برخورد شوت این بازیکن به مدافع حریف همراه شد و وحید امیری در موقعیتی ایده آل ضربه اش را به دست دروازه بان کوبید تا فرصت ثبت گل سوم برای این تیم از دست برود.

دقیقه 39: روی خطای رضاییان در گوشه محوطه جریمه این کلانتری بود که وظیفه ضربه به توپ را داشت که ضربه اش به سادگی توسط مدافعان پرسپولیس دفع شد و در برگشت نیز آنها نتوانستند فرصت خوبی برای ایجاد موقعیت روی دروازه پرسپولیس ایجاد کنند.

دقیقه 43: روی ارسال چیپ و عمقی وحید امیری طارمی با دروازه بان حریف تک به تک شد و در حالی که یک مدافع حریف نیز او را مشایعت می کرد ضربه اش را زد که توسط ناصری و با پا دفع شد.

دقیقه 2+45: مهدی طارمی در کورس با مدافع حریف با دروازه بان تک به تک شد و در محوطه جریمه متوقف شد. در حالی که تصور می شد سوت داور به نشانه پنالتی به صدا در آمد، حاج ملک خطای مهاجم پرسپولیس را اعلام کرد تا با اعتراض هواداران این تیم و کادرفنی همراه شود.

دقیقه 46: حرکت در عمق طارمی در حالی که با تکل مدافع حریف در هجده قدم متوقف شد ثمری برای پرسپولیس نداشت و ضربه این بازیکن به راحتی در اختیار ناصری قرار گرفت.

دقیقه 47: تکل خطرناک ترائوره روی کامیابی نیا ضمن مصدومیت هافبک دفاعی پرسپولیس یک کارت زرد هم برای مهاجم سیاه جامگان به همراه داشت.

 دقیقه 65: روح الله سیف اللهی درون محوطه جریمه متوقف شد و اعتقاد به خطای پنالتی داشت که داور با رد آن توپ را به سود پرسپولیس به جریان انداخت.

دقیقه 70: محسن مسلمان طارمی را با پاسی دیدنی تک به تک به دروازه کرد که ضربه این بازیکن گل چهارم پرسپولیس را به ارمغان آورد اما داور به نشانه آفساید در سوت خود دمید و گل را نپذیرفت.

دقیقه 73: ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس را نوراللهی نواخت که توپ با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 77: شوت احمد نوراللهی از درون هجده قدم با کاتی جالب توجه و اختلافی کم به بیرون رفت تا کاپیتان امروز پرسپولیس در گلزنی ناکام باشد.

دقیقه 79: وحید امیری می توانست با پاسی دیدنی احمدزاده را صاحب فرصت گلزنی کند اما ضربه خودخواهانه این بازیکن با اختلاف به بیرون رفت. او بعد از این ضربه به سمت احمدزاده رفت و از او عذرخواهی کرد.

 در حاشیه:

 * روح الله سیفی اللهی، حسین بادامکی، میثم حسینی، حمید علی عسگر و محمدرضا خانزاده سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را دارند.

* همچنین خداداد عزیزی در دوره ای پیراهن پرسپولیس را در رقابت های آسیایی به تن داشته و اتفاقا مقابل حریفان درخشیده است.

* علیرضا بیرانوند بعد از چند هفته غیبت امروز دوباره به ترکیب ثابت پرسپولیس بازگشت و جانشین رادوشوویچ شد.

* محمد انصاری به دلیل بیماری لحظاتی قبل از شروع بازی از ترکیب خارج شد تا رامین رضاییان بار دیگر به ترکیب اصلی بازگردد.

* خداداد عزیزی که در دوران حضور در فوتبال ملی رابطه خوبی با برانکو نداشت امروز در قامت هدایت سیاه جامگان امیدوار است انتقام خود از سرمربی فعلی پرسپولیس را بگیرد.

* احمد نوراللهی با توجه به اینکه امروز آخرین حضورش در ترکیب پرسپولیس را پشت سر می گذارد به شدت از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفت.

* حمید علی عسگری، روح الله سیف اللهی، بادامکی و میثم حسینی به شدت از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفتند و به سمت نیمکت پرسپولیس رفتند.

برانکو پیش از شروع بازی به سمت نیمکت خداداد عزیزی و سیاه جامگان رفت و به او خوشامد گفت.

* سیدجلال حسینی در اتفاقی جالب توجه بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازوی احمد نوراللهی رفت تا اینگونه انگیزه های این بازیکن را در آخرین حضورش در ترکیب پرسپولیس را افزایش دهد.

 

  ۲  
آی اسپورت
2016-12-23 17:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
یاشار تبریزلی
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۲۱
قبل از بازی نگفتم نه خدایی نگفتم لنگی های سابق جلوی پسپس کم فروشی خواهند کرد نگفتم به طارمی پاس گل خواهند داد خدایی لنگیا روشون میشه بگن ما قهرمان نیم فصلیم از نظر همه قهرمان واقعی نیم فصل تراختور کبیر باستانیه که بدور از هر نارویی جوانمردانه و سلحشورانه و حماسی همه بازیهاشو برده نه با کم فروشی بازیکنای حریف
برای همین توصیه همیشگی من اینه: به 70 میلیون هوادار تیم تراختور کبیر باستانی بپیوندید باشد که رستگار شوید
ندیدید نوراللهی برای اینکه توپ جمع کن تیم ما بشه چطور اشک شوق میریخت
من دیگه حرفی ندارم
۱
سعيد
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۳۴
آقا تو خيلي اورژانسيه وضعت. مسئولان خواهشاً به اين دوستمون فوراً رسيدگي كنن داره هلاك ميشه از بيماري
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر