فهرست
واکنش سیمئونه به اختلاف مسی و دستیار ستین
واکنش سیمئونه به اختلاف مسی و دستیار ستین

واکنش سیمئونه به اختلاف مسی و دستیار ستین

آی اسپورت – در آستانه مصاف تیم‌های فوتبال بارسلونا و اتلتیکومادرید در نوکمپ در هفته سی‌و‌سوم لالیگا که تحت‌الشعاع حواشی اخیر رختکن کاتالان‌ها قرار گرفته است، دیه‌گو سیمئونه سرمربی تیم مادریدی هم نظر خودش را درباره ماجرایی جنجالی که در جریان بازی اخیر آبی‌و‌اناری‌ها در خانه سلتاویگو رخ داد، ارائه کرد.

گفته می‌شود که بازیکنان بارسلونا و در رأس آنها لیونل مسی و لوئیس سوارس از شیوه‌های مربیگری کیکه ستین و اینکه او دستورات تاکتیکی‌اش را از طریق دستیار خود ادر سارابیا به آنها منتقل می‌کند ناراضی هستند، به خصوص که ناراحتی آنها از دست سارابیا به دلیل انتقاداتش از بازیکنان بارسلونا پس از باخت 2 بر صفر ال‌کلاسیکو برطرف نشده است. این اختلاف کاملاً علنی بوده و به جایی رسیده است که زمزمه‌های اخراج ستین از بارسا در پایان فصل شنیده می‌شود. در این اوضاع و احوال بارسلونا بامداد فردا باید میزبان اتلتیکویی باشد که چهار بازی اخیرش را برده و روی فرم است.

سیمئونه درباره ناآرامی‌های اخیر رختکن بارسلونا به خبرنگاران گفت: شما مرا می‌شناسید. می‌دانید که درباره رختکن سایر تیم‌ها نظر نمی‌دهم. من فقط درباره مسائل خودمان اظهارنظر می‌کنم، اما معتقدم که مسائل داخلی تیم نباید به بیرون درز پیدا کند. همیشه برای ما احساس بازیکنان‌‌مان مهم بوده است، به آن بها داده‌ایم و سعی در مدیریتش داشته‌ایم، چون این برای تیم فاکتور مهمی است. در تیم من مهمترین بخش، مدیریت احساس بازیکنان است که به نظرم تأثیری کلیدی دارد.

سیمئونه در پاسخ به این سؤال که اگر اتفاقی مشابه به جنجالی اخیر در بارسلونا در رختکن تیم او رخ دهد چگونه آن را مدیریت می‌کند، اظهار داشت: این را به شما نمی‌گویم. طبیعتاً من سعی می‌کنم که مشکل را بین خودمان حل کنم، حالا در رختکن یا در زمین تمرینی. یک فنجان قهوه هم می‌تواند حین گپ زدن به حل مشکلات داخلی تیم کمک کند.

شاگردان سیمئونه از 30 دقیقه بامداد فردا (چهارشنبه) میهمان بارسلونا خواهند بود.

     
آی اسپورت
2020-06-30 13:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر