فهرست
اخراج‌های پس از مصاحبه؛ از دایی تا کریمی
اخراج‌های پس از مصاحبه؛ از دایی تا کریمی

اخراج‌های پس از مصاحبه؛ از دایی تا کریمی

آی اسپورت - علی دایی 48 ساعت بعد از مصاحبه جنجالی‌اش از باشگاه سایپا اخراج شد. دایی در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی با ذوب‌آهن انتقادات زیادی نسبت به مدیران این مجموعه مطرح کرد که منجر به اخراج او شد. دایی اولین سرمربی نیست که بخاطر مصاحبه علیه مدیریت، از کار برکنار می‌شود. در همین فصل جواد نکونام بعد از اینکه با مدیران باشگاه نساجی به اختلاف خورد و در مصاحبه‌ای اعلام کرد مالکان باشگاه بخاطر مشکل با او، بازیکن نمی‌خرند، دیگر نتوانست روی نیمکت نساجی بنشیند. یا پیش‌تر زبان سرخ علی کریمی هم کار دست او داده بود. کریمی زمانی که سرمربی نفت تهران بود، انتقادات زیادی به نحوه اداره آن باشگاه داشت. او در صفحات مجازی علیه مدیریت باشگاه پست منتشر می‌کرد و در نهایت هم با انجام یک مصاحبه، به اجبار نیمکت نفت تهران را به حمید درخشان تحویل داد. کریمی گفته بود: «این آقا آن زمان که دنبال عکس گرفتن با من بود و التماس می‌کرد سرمربی شوم، نمی‌توانست تحقیق کند یا با همان کادر فنی قبلی ادامه دهد؟ به نظرم بهتر است او سکوت کند تا مردم قضاوت کنند.»

اتفاقی که برای فرهاد کاظمی هم رخ داده بود. کاظمی در لیگ پانزدهم که راه‌آهن سقوط کرد، بعد از یک برد از کار برکنار شد! او در پست اینستاگرامی حرف‌های تندی زده بود. کاظمی نوشته بود: «دست می‌زنم به افتخار کسانی که در ورزش یک‌رو و یک‌رنگ هستند. نه هزار رو و هزار چهره مرد هستند و یک دل نه نامرد و پست فطرت. این‌ها آدم کوچولو هستند و آویزان، نمک‌نشناس و دروغگو و بی‌وجود». بعد از این صحبت‌های عجیب، مدیران باشگاه راه‌آهن حتی با وجود برد در آن هفته هم حاضر نشدند با کاظمی ادامه دهند و حکم اخراج او را امضا کردند.

یکی از جنجالی‌ترین اخراج‌ها بین سرمربیان تیم‌ملی هم بخاطر همین صحبت‌های تند صورت گرفته بود. محمد مایلی‌کهن زمانی که به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شده بود، قرار بود تا پایان فصل روی نیمکت سایپا بنشیند. در همان زمان هم در فاصله یک هفته مانده تا پایان لیگ، دیدار حساسی با استقلال داشت. مسابقه‌ای که سایپا گل تساوی را در دقیقه 90 زد تا سکوها حسابی از خجالت مایلی‌کهن در بیایند. محمد مایلی‌کهن هم بعد از آن روز انقدر علیه قلعه‌نویی مصاحبه کرد و بیانیه داد که از نیمکت تیم ملی اخراج شد. مایلی‌کهن فقط دو هفته از حکم سرمربیگری‌اش در تیم ملی گذشته بود که از کاربرکنار شد تا رکوردار کوتاه‌ترین زمان نشستن روی نیمکت تیم ملی شود.

نود

۲    
آی اسپورت
2019-05-02 21:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر