فهرست
سوءتفاهم روز؛ چیزی عوض نشده است
سوءتفاهم روز؛ چیزی عوض نشده است

سوءتفاهم روز؛ چیزی عوض نشده است

آی اسپورت – ساعتی پیش از قول معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور اعلام شد مجوز ورود خانواده‌ها به ورزشگاه‌ها را شورای تامین استان صادر کرد و این مجوز فقط برای استان تهران نیست. این خبر خیلی زود مثل بمب در فضای مجازی ترکید. تصور اولیه این بود که از این به بعد بانوان مثل آقایان می‌توانند در ورزشگاه‌های کشور حاضر شوند و مسابقات را از نزدیک تماشا کنند اما واقعیت این است که ورود بانوان به ورزشگاه فقط برای تماشای بازی‌ها از اسکوربوردها آزاد است، درست مثل اتفاقی که در ورزشگاه آزادی افتاد و خانواده‌ها توانستند بازی‌های تیم ملی در جام جهانی را از طریق اسکوربوردها و مانیتورهای ورزشگاه ببینند. به این ترتیب باید گفت اتفاق جدیدی نیفتاده و همه چیز مثل قبل است. ضمن این که بعید است مسابقات دیگر در رشته‌های ورزشی مختلف آن قدر برای مسئولان اهمیت داشته باشد که تصمیم به پخش آنها از مانیتورها و اسکوروبوردهای ورزشگاه‌ها برای خانواده ها بگیرند.

۹ ۳  
آی اسپورت
2018-07-18 14:20:00
نظر دهید

۳ نظر
مارال
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۳۲
ایران جایی که میتونی بازی و تو ورزشگاه با مانیتور ببینی ولی نمیشه از نزدیک ببینی!
خدایا اینا رو شفا نده بهشون بخندیم
سعید
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۳۵
تواین وانفسای دلار وطلا به این هفت رنگ هم ماموریت دادن با تایید وتکذیب اینجور اخبار ملت گاگول رو مشغول خودش کنه خدایا چرا این ملت متوجه نیستن.....
۱
رضا
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۸
چی شد که اینطور شد ؟یعنی سر سوزنی نه احترام برای مردم قائلن نه اهمیت میدن به خواسته مردم من نمیفهمم بانوان برن استادیوم چی قراره بشه؟ اصلا می خوام بدونم به چه دلیلی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر