فهرست
سوال از برانکو؛ ایران کجا کرواسی کجا؟
سوال از برانکو؛ ایران کجا کرواسی کجا؟

سوال از برانکو؛ ایران کجا کرواسی کجا؟

آی اسپورت – به فاصله تنها ۲ ماه مانده به آغاز رقابت‌های جام جهانی، شاید بتوانیم دشمنی‌های تعدادی از چهره‌ها و ستارگان داخلی با تیم ملی را به پای نادانی یا فریب‌خوردگی آنها بگذاریم اما به هیچ عنوان نمی‌توانیم مخالفت‌های برانکو به عنوان یک خارجی نسبت به تیم ملی کشورمان و سرمربی آن را از روی ساده‌لوحی او بنگاریم.

برانکویی که مدعی است بالاترین مدرک فعلی فوتبال را در اختیار دارد، نمی‌تواند نگاهش به فوتبال در سطح برخی مربیان بی‌تجربه داخلی باشد، برانکویی که طی چند ماه اخیر و در پی ماجرای ایفمارک، شمشیرش را برای کی‌روش از رو بسته است، برانکویی که ژانویه سال گذشته اردوی تیم ملی در دبی را به بهانه خارج از فیفادی بودن به هم زد اما همزمان به تمجید از اردوی خارج از فیفادی کرواسی در چین پرداخت، برانکویی که همین هفته گذشته برابر اصرار فردوسی‌پور به گرفتن یک جمله مثبت از او در خصوص تیم ملی ایران مقاومت کرد تا نشان دهد قصد پایان دادن به اختلاف خود با سرمربی تیم ملی را ندارد، برانکویی که با وجود سکوت کی‌روش طی هفته‌های اخیر، دست از سر تیم ملی برنمی‌دارد و حالا باز هم در ادعایی عجیب اعلام کرد سرمربی کرواسی برای موفقیت این تیم هر کاری انجام می‌دهد و این را تفاوت دو تیم ایران و کرواسی دانست و مدعی شد تدارک تیم ملی ایران بیش از کرواسی بوده است!

برانکو در حالی به مقایسه برنامه تدارکاتی دو تیم ایران و کرواسی پرداخته که ملی‌پوشان کرواسی در تیم‌هایی مثل بارسلونا، رئال‌مادرید، اتلکتیکومادرید، یوونتوس، اینترمیلان، آث‌میلان، ناپل، فیورنتینا، سامپدوریا، موناکو، لیورپول و... بازی می‌کنند و قطعاً دالیچ برای آماده‌سازی بازیکنانش دغدغه‌های کی‌روش را پیش رو ندارد. در همین حال تیم ملی کرواسی در فیفادی اخیر با دو تیم پرو و مکزیک بازی کرده و در ایام پیش از جام جهانی هم دو بازی دوستانه مقابل برزیل و سنگال انجام خواهد داد که همگی این تیم‌ها در جام جهانی 2018 حضور دارند و این برنامه تدارکاتی اصلاً قابل قیاس با برنامه و حریفان تدارکاتی ایران نبوده است. به نظر می‌رسد برانکو آنچنان که مدعی نیمکت تیم ملی ایران است، در خصوص نیمکت تیم ملی کشور خود ادعایی ندارد.

 

خبر ورزشی

۹ ۳۸  
آی اسپورت
2018-04-17 12:47:00
نظر دهید

۳۸ نظر
serezo
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۵۸
کرواسی و مکزیک کجا قرقیزستان کجا ؟ این سوال رو باید از کیروش هم بپرسید چه کسانی از بازی دوستانه تیم ملی با این دو کشور سود نمیبردن که کیروش قرقیزستان رو بر کرواسی ترجیح داد!
حسین
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۴۳
قرقیزستان نه .... برو اول اسمشو یاد بگیر بعد بیا اینجا افاضات کن !!!
۶
مصی
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۰۹
مزخرفات بالا احتمالا تراوشات ذهن مریض شقایق اشکریز یا جعفرمومنی دو کی‌روش لیس قدیمی هستن منتها واسه رد‌گم کنی رفتن توی کی‌روش نامه خبرورزشی چاپش کردن بهرحال مطلب چنان سخیف ومضحکه که حتی ارزش جواب دادن نداره
۵
آنتی شومن
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۵۵
خوب قیرقیزستان نه سیرالئون! تلفظش درست بود آقای باسواد؟!
۳
آنتی شومن واقعی
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۲۶
به انتی شومن
تو که خیلی سرت تو حساب هست خبر داری که برانکو تو نظر سنجی برای تیم ملی کرواسی زیر یک درصد از مردم خودش رای اورده؟لابد تو بهتر از مردم کرواسی از توانائیهای برانکو خبر داری؟او بازیهای اسیایی که عربستان اصلا حضور پیدا نمیکنه و کره و ژاپن هم با تیم دومشون میان.تو که سرت توحساب هست بگو که برانکو رو از الاتفاق پرت کردن بیرون.حالا هی ما حرف نمیزنیم هی شما این کروات درجه سه رو ازش مورینیو تو ذهن بیمار خودتون درست کنید.
۳
به انتی متوهم
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۰۳
اعتبار نظر سنجی تو اون سایت بی اعتبار کرواسی به مانند همون سایته افریقایی بود که چند ماه قبل مدعی شده بود کیروش کاندید بهترین مربی سال جهانه خخخ
sirvan.f
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۵۹
معمولا وقتی میان نیت های کسی رو اعلام میکنن بعدش یه افشاگری ای روشنگری ای چیزی انجام میدن.شما الان چندین ماهه فقط همینو میگید که برانکو مدعی نیمکت تیم ملیه.قبول.جمعیت هشتاد میلیونی همه از پیر تا نوزاد فهمیدن برانکو مدعی نیمکت تیم ملی ایرانه.بعدش چی.شما فرض کنید برانکو همین امروز رسما اعلام کنه من مدعی نیمکت تیم ملیم بعد از این شما میخواید چیکار کنید؟افشاگری شما درمورد برانکو چیه که میاید نیتشو فریاد میزنید.
آرش6
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۰۱
ارباب بزرگ احساس خطر کرده ؟؟؟

برده هاش رو فرستاده جلو ؟؟؟
آرش مدرسه دير شد
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۱۷
خوش به حال تو که اربابت هم بزرگ نيست هم از يه کشور خوش آب و
هوای اروپائيه نه موزامبيک درپيت! حالا لنگی خوبی باش و برو دعا کن
کشورت تو جام جهانی داغون شه. آفرين پسر خوب.
۱
محمد
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۱۰
فقط میشه برای این نویسنده ها تاسف خورد
حقارت تا کجا ؟
بابا بس کنید
مگه کیروش عزیز شما تا حالا از قهرمان 2 ساله ایران (در واقع 3 سال ) و تیمی که با اون همه مشکلات تا نیمه نهایی آسیا رفت حرفی زده ؟
فدراسیون مورد علاقه کیروش مگه به پرسپولیس تبریک گفته ؟
کدوم تیمی تو دنیا بازیکنان باشگاهی رو 1.5 روز بعد از هر بازی میگرفته ؟
عربستان ؟ ژاپن ؟ یا کدوم تیم دیگه
کسی از کیروش انتظار معجزه نداره
هرچند حد کیروش همون بازی های کسل کننده بوسنی و الجزایر و کره و ازبکستان و چین و عراق و .... هست !!!
اینقدر بت پرست نباشید
اینقدر کور هستید که نمیفهمید کی برای کی شمشیر بسته
مجید
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۱۸
به تیم ملی کرواسی که برانکو رو راه نمیدهند..اینجا بازار دلالی و باند بازی گرمه..واز طرفی میدونه در جام باشگاه ها قبل از فینال حذف میشه دوست داره زودتر از لنگ فرار کنه ..که مبادا با این سوال روبرو بشه که...چرا سه سال هست لنگ به فینال جام اسیا راه پیدا نمیکنه...خب چی باید بگه...
شهرام
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۳۲
آسیا نیست! با توجه به فرمت برگزاری بازی ها غرب آسیاست! فینالیست غرب آسیا... تیمای اصلی آسیایی تو شرق هستن و سالهاست تیمی از غرب قهرمان نشده! برامگو نتونسته به فینال غرب آسیا برسه و نه حتی آسیا.
۴
sirvan.f
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۱۷
شهرام جان نیمه نهایی آسیا همون فینال غرب آسیاست دیگه.ضمنا مجیدخان فینالی که تا حالا هیچ تیم ایرانی نتونسته یک طرفش باشه برانکو هم بهش نرسه نمیشه خرده ای ازش گرفت
حرف حساب
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۵۷
آره تیم ملی راهش نمیده! شما با بلاهت خودت خوش باش! حتما دنبال شفر فرستادند؟! کیروش هم که مدام از در و دیوار براش دعوت نامه میاد: از بارسا، منچستر، تیم ملی انگلیس! پرتغال حتی برزیل بهش گفته تمدید نکن بعد از جام جهانی فقط خودت! باور کن! از بر و بچ نود و کیروشی پور بپرس!
۱
to sirvan
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۳۱
سيروان جان ميدونم مثل اکثر برانکو پرستها دهه هشتادی هستی، ولی
از تيمهای ايرانی ذوب آهن همين هفت سال پيش در فينال آسيا بود. حالا اينکه
قبل از سيستم فعلی پاس و استقلال قهرمان آسيا شدن رو هم فاکتور ميگيريم.
۱
به حرف حساب
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۳۵
کروش هر کی هست در جاهايی کار کرده که همين حالا بری بگی "برانکو"
بايد تو اينترنت بگردن ببينن طرف کيه! گرچه امثال تو همون کروات سياه باز
هم از سرشون زياده. حالا بدو برو دعا کن تيم ملی شکست بخوره تا دلت
خنک شه.
۱
شهرام
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۲۹
حضور این جونور باعث شده خود کیروش هم یه انگیزه داشته باشه و تو ایران بمونه. مطمئنن روزی کیروش از فوتبال ایران میره که مطمئن شه میراثی که ساخته، پک و نسل جوان فوتبالی و... به هرکسی جز برانکو میرسه. شاید حتی از الان دست شفر رو بعنوان جانشین خودش بالا ببره.
البته امیدوارم کیروش سالها در فوتبال ما باشه چون بعید هست بتونیم بعدش مربی ای در کلاس و سطح کیروش بیاریم.
QQ
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۴۰
جونور اون کسایی هستن که تو رو بزرگ کردن هرچند علف هرز بیشتر از تو بهش توجه و رسیدگی شده
بهزاد
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۲۷
شفر رو با برانک مقایسه میکنی؟ تاثیری که شفر رو استقلال گذاشت عمرا برانکو میتونست رو پرسپولیس بزاره. مسلمان چند هفته رو نیمکت پرسپولیس یا میبازه یا مساوی میکنه. بازیکن خوب و ثبات پرسپولیس رو موفق کرده نه برانکو
۵
درجواب یهزاد
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۰۳
بذار شفر یه آفتابه پلاستیکی به‌عنوان جام براتون بیاره بعد بیا در مورد مربی که سه فصله زیرش‌دست‌وپا می‌زنیم اظهارنظرکن
پرسپولیس
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۳۰
این خود کیروش که نمیخواد با تیمای بزرگ بازی کنه و اینو چند بار تو مصاحبه هاش گفته دوم اینکه کیروش با خواسته های غیر منطقی روی اعصابه برانکو مثل اینکه چهل روز قبل جام جهانی بازیکنا رو بدن به تیم ملی این نشون میده کیروش اصلا لیگ ایران قبول نداره اینو یه بار مهدوی کیا تو برنامه نود گفته بود برای نمونه کیروش تا حالا یه بار سر تمرین پرسپولیس نرفته اما هفته قبل برای دیدن بازی طارمی پاشده رفته قطر همین طارمی تو سه سالی که تو پرسپولیس بود کیروش یه بار نرفت سر تمرین پرسپولیس ببینه وضعش چطوره یا مثلا از بازیکنای پرسپولیس و کادر فنی وقت تیم ملی میخواد علیه برانکو صحبت کنند وقتی اونا قبول نمیکنن از تیم ملی اخراجشون میکنه
موفقم باهات
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۱۰
دقیقا
رجوع کنید به اتفاقات 2006
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۳۷
به خاطر این که مدیران کرواسی تا این حد احمق نیستند که تیم ملی کشورشون رو بسپارند به یک آدم دم دمی مزاج ، دروغ گو ، لجوج و حسود و از همه مهم تر بدون رزومه . مرور اتفاقات سال 2006 پرده از خصوصیات اخلاقی و حتی فنی این آدم بر میداره . گذشته ی مربیان همون چیزی هستش که بهش میگیم رزومه . تعصب چشم و گوش انسان رو کور و کر می کنه . اگه بتونید فقط یک ساعت وقت بگذارید و قسمت 26 ام تاریخچه تیم ملی رو ببینید . همچنین یک نگاهی به کامنت های پرسپولیسی ها در اواخر سال 1391 بیندازید تا ببینید چطور از کیروش در خصوص اخراج رحمتی حمایت می کردند و اون رو بهترین سرمربی تاریخ تیم ملی می دونستند اما حالا چون برانکو سرمربی پرسپولیس هستش و با کیروش بد ، 180 درجه تغییر نظر دادند . ما ایرانی ها با چیزی به نام منطق بیگانه ایم . احساس و سلیقه ای که بر هیچ و پوچ بنا شده باشد یک شبه به اوج می رود و یک ساعته به حضیض . احساس و سلیقه ای که بر هیچ معیاری استوار نباشد برانکو را تبدیل به پروفسور می کند . پروفسوری که 3 سال است وقتی گل اول را در یک بازی می خورد یا می بازد و یا مساوی می کند و هنوز هیچ راه حلی برای آن پیدا نکرده ، پروفسوری که رفتارهای دوگانه و چندگانه اش با طارمی و رضاییان و مسلمان و احمدزاده و ربیع خواه صدای خودِ پرسپولیسی ها را هم درآورده . پروفسوری که هنوز هیچ پاسخی به این سوال نداده که گولچ و پریموف را چرا خرید و باعث جریمه های میلیاردی شد ؟ این آدم ایمان مبعلی رو نابود کرد و کک اش هم نگزید . از کریم باقری یک تدارکات چی ساخته و صرف قهرمانی در لیگ درجه ی چندم آسیا که لیگ برتر خودمان باشد خود را مستحق تیم ملی می داند .
متوهم
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۲۵
رزومه به صعود راحت مستقیم به جام جهانی ، قهرمانی بوسان ، رنکینگ 15 جهان ،سومی جام ملتهای اسیا میگن ، اما در مورد جواب یکی از خزعبلات بعدیت جالبه بدونی اونی که از دکلش اویزون شدی در هفت ساله حضورش در تیم ملی نتونسته این مشکلو حل کنه و چهارده بازی که گل اول رو خورده نتونسته بازی ببره. خخخ یه جوری میگه ایمان مبعلی انگار دیوید بکام بوده
محسن
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۳۱
بسوز. فقط همینو میتونم بهت بگم. چون خودت میفهمی چه سر دلت انداختم
sirvan.f
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۴۱
بله کاملا درست میگی.یک نمونش خودت.از روی منطق حرف نمیزنی و فقط از روی تعصبات رنگی حرف زدی تو کامنت.برانکو پر افتخار ترین مربی خارجی تاریخ تیمای ملی ایرانه.برانکو با مقایسه ی کارنامه ی خودش تو تیم ملی و کارنامه ی کیروش داعیه ی نیمکت تیم ملی رو داره.برانکو رفتارش زیادم دوگانه و چندگانه نیست.بازیکنی که تو چارچوب استانداردای اخلاقی مدنظر برانکو جا بگیره تحت حمایتشه.اگه از این چارچوب خارج شه تنبیه میشه.برخوردش هم متناسب با تخلف بازیکنه.یکی مثل رضاییان بی احترامی میکنه و دعوا میکنه اخراج میشه.یکی مثل احمدزاده از تصمیم سرمربی ابراز نارضایتی میکنه و از لیست یک یا چندمسابقه خط میخوره یکی هم مثل مسلمان به خاطر رفتارهایی مثل اونچه که تو بازی الهلال انجام داد جریمه میشه.عزیز برانکو تیمش عقب میفته نمیتونه برگرده.کی گفته؟!چندتا مثال نقض بیارم؟شما که ایرانو قبول نداری بزار از آسیا برات بگم.همین فصل قبل تو آسیا از الوحده عقب افتاد و برگشت.از الاهلی عقب افتاد و برگشت و همین برگشت ها باعث شد از گروه و مرحله ی یک چهارم صعود کنه.درمورد کریم باقری سوال من اینه.شما مگه چندبار تو جلسات فنی تیم بودی که فهمیدی کریم باقری تدارکات چیه؟!اصلا مگه بزرگی مثل کریم باقری قبول میکنه درحد تدارکات چی تیمی باشه که خودش اسطورشه.اگه اسنجوری بود تا حالا ده بار رفته بود؟شما تا چه حد از اختیارات فنی طاهری تو استقلال خبرداری که معتقدی باقری تدارکات چیه؟شما چقدر راجع ب نقش دستیارای خیلی از مربیای بزرگ جهان اطلاعات داری که معتقدی باقری تدارکات چیه؟شما توضیح بده نقش علی کریمی و جواد نکونام و نمازی و آقاجانیان تو سالای گذشته تو تفکرات کیروش چی بوده که در مقایسه با اونا باقری رو تدارکات چی میدونی؟ضمنا قهرمانی همون لیگ درجه چند آسیا هفت ساله آرزو و حسرت شبانه روزی خودته.اگه شفر به دستش آورد اونوقت بیا تا این حد بی ارزشش کن.
استن
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۴۳
ای کسی که تصور مینمایی با سبک ادیبانه نوشتن باسواد جلوه میکنی، مشاهده میکنیم که برانکو از بس به ماتحتتان ضربات کاری زده چاکتان از پس، پیشروی کرده و تا زیر جمجمه رسیده و بر اثر همین شکاف و آبراهه مختان به بیرون نشت کرده و چیزی در اندرون آن خمره بالاییتان باقی نمانده، حال ای حکیم با همین خمره خالی و با همین زبان شیوا و بلیغ در مورد فتلا ترقه مشهور به فتل اسکوبار و شوفر ژرمنتان هم افاضات فرمای.
چند گفتم تو را مخور ک..
تا نشوی مبتلا به رنج بواسیر
علی در جواب رجوع کنید...
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۱۴
اینقدر ...وشعر نوشتی که حتی ارزش جواب دادن نداره فقط بچه جون محض اطلاعت این تیم ملی که داری درباره مستحق بودن مربی گریش صحبت میکنی رو برانکو رتبه پونزده دنیا کرد و تحویل داد آره دادا آرزوی کی‌روش و البته کی‌روش لیسا خاطرات قدیمیه پرفسوره
۳
((
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۴۷
وقتی کیروش خودش بازی با سیرالئون رو به بازی با سوییس و کرواسی و مکزیک ترجیح میده تقصیر دیگران چیه؟ جالبه که جرات انتقاد از کیروش رو ندارن عقده شون رو سر دیگران خالی میکنن
سرخ
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۱۵
متاسفانه تضاد منافع كاري كرده كه اوضاع اينطور دچار هرج و مرج بشه ولي خواسته هاي هر دو طرف بايد برسي بشه و مشخص بشه كه كي بيشتر حق داره، برانكو ميخواد تيمش در اختيارش باشه و با خواسته ريكاوري كيروش هم موافقت كرده ولي اينكه تيّم بدون ملي پوشا در ادامه مسابقات آسيا حضور پيدا كنه حرف منطقي نيست و نه باشگاه نه هوادارا نه مربي با اين خواسته موافقت نمي كنند ، پس چرا كيروش بايد همچين خواسته اي داشته باشه؟ دليلش نگراني براي گروه سخت ايران و هماهنگي بيشتر نفرات باشه و يا احتمالا ميخواد با مخالفت احتمالي اين خواسته به خواسته بعديش جواب مثبت داده بشه ولي كاش به جاي زورگويي روش تعامل مربيان باشگاهي و ملي از اول در پيش گرفته ميشد
پرسپولیس واقعی
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۲۵
اولا برانکو کجا این حرف را زده و
دوما گفته باشه ، عیبش چیه!

چرا فکر میکنید از روی بدجنسی گفته!
فرق ما با کرواسی زیاد است و اینو همه میدونند .

الکی جو درست نکنید ،
حالا بنده ی خدا برانکو هرچیزی بگوید نعوذ بالله تفسیر میکنند.
بهتراست از چیزی که وجود نداره توهم توطئه نزنیم.
۲
بهزاد
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۲۲
اینو تو کرواسی همه میشناسن میدونن شاگرد شومن بزرگ میروسلاو بلازوویچه. کسی تو کرواسی برا این تره هم خرد نمیکنه. همه جا که ایران نیست طرفو طوری بادش کردن هوادارای پرسولیس که رو ابرها سیر میکنه. یه جوری از پول گرفتن کی روش میگن که انگار برانکو کل پول قراردادشو به ریال گرفته همه رو گوسفند خریده تقدیم کرده به کهریزک.
۴
حمید
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۳۷
قضاوت با خودتون

مصاحبه برانکو :
وی در پاسخ به این پرسش که «آیا از تیم های کرواسی و ایران در جام جهانی 2018 حمایت خواهید کرد»، گفت: بله، ما (کرواسی) با جاه طلبی پا به روسیه خواهیم گذاشت چون واقعاً تیم خوبی داریم، تیمی که بازیکنان آن چهار سال کنار هم بازی می کنند و شاید این آخرین شانس آنها برای انجام کاری خاص در سطح جهانی باشد. من به زلاتکو دالیچ و کاری که او می کند، ایمان دارم چون کار او را می شناسم. درست است که در جام جهانی هیچ تضمینی برای موفقیت نیست، اما اطمینان دارم که او هر کاری که از دستش ساخته بوده برای آماده سازی تیم انجام داده است. با این وجود همه چیز بسته به شرایط دارد و اینکه بازیکنی مصدوم نشود. تفاوت تیم ملی ایران و کرواسی نیز در همین است چون ایران فرصت بیشتری برای آماده سازی داشته است، این در حالی که تیم دالیچ 25 روز پیش از شروع جام جهانی اردوی آماده سازی خود را آغاز می کند.

چیزی که نویسنده برداشت کرده:
برانکویی که با وجود سکوت کی‌روش طی هفته‌های اخیر، دست از سر تیم ملی برنمی‌دارد و حالا باز هم در ادعایی عجیب اعلام کرد سرمربی کرواسی برای موفقیت این تیم هر کاری انجام می‌دهد و این را تفاوت دو تیم ایران و کرواسی دانست و مدعی شد تدارک تیم ملی ایران بیش از کرواسی بوده است!
معین
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۴۴
برانکو رو همزمان بگذارن تیم ملی و پرسپولیس بصورت همزمان
والا و بالله بهترین کار دنیاست!!
۱
ننگ بر موزامبيک، سلام بر کرواسی!
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۱۴
اين کروات دغل دقيقاً بعد از اينکه کروش ساختمان تيم ملی رو از فاميل
شريک خودش افاضلی پس گرفت شروع کرد به تحريک پرسپوليسيها
که از هوادار سيزده ساله تا قلم به مزد رنگ پرست ماشالّا در هالويی
و بی وطنی يد طولايی دارن.
ولی باز حرص آدم از اين همه خريت و حماقت در مياد!
آخه وقتی اين کروات هفت خط سعی در تخريب تيم ملی داره اقلا" هدفش معلومه.
با تحقير تيم ملی در جام جهانی به هدفش نزديکتر ميشه چون اونوقت
به فدراسيون ميتونه بگه "به مربی مادريدی اين همه پول دادين نتيجه اين شد، من و هومن
کمتر ميگيريم فوقش همين ميشه، پس تيمو بدين ما." ولی اين همه
دشمنی با کروش و چوب لای چرخ تيم ملی گذاشتن از طرف يه مشت ايرانی
به خاطر چی؟ اگه مدير برنامه يا شريک اين يارو بودين يه چيزی. ميخوايين
کشورتون تو دنيا تحقير بشه تا انتقام يه کروات رو از يه پرتغالی
بگيرين؟؟ تازه واسه ما ژست اجنبی ستيزی و ناسيوناليستی هم ميگيرين؟؟

خدايا خودت شاهد باش با کيا ما رو کردی هشتاد ميليون.
۴
زنده باد آی اسپورت کاملا بی طرف
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۲۱
طبق معمول هر کامنت عليه تيم ملی و کروش ظرف ده دقيقه هفتاد تا لايک ميخوره،
نظرهای حامی کروش، شفر يا استقلال فوقش ده تا لايک هم نميگيرن:)
اصلاً هم تابلو نيست که جريان چيه:)
خيلی باحالی لنگ اسپورت!
۳
دیپلم ردی فسور
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۱۲
برانکو توهم داره که پرفسوره در حال که نه مدرک تحصیلی داره نه چیزی اختراع کرده. در واقع همون دیپلم ردی فسوره
۲
مهدی
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۰۷
خدا رو شکر تاج رسما تو برنامه فردوسی پور گفت که انتخاب بازیهای تدارکاتی با کیروش و درخواست اون بوده و حتی بازی مزخزف با تیم محلی سیرالئون رو هم کیروش درخواست کرده،دوران شامورتی بازی تموم شده. اگه بازیهای مزخرفی برگزار میکنیم بخاطر شخص کیروشه که مثل همیشه میترسه که با تیمهای خوب بازی کنیم ولی این بار دیگه رسما دستش رو شده و ماله کشی جواب نمیده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر