فهرست
تراکتور در صدر؛ بی‌رحمی خانگی برابر مدعیان
تراکتور در صدر؛ بی‌رحمی خانگی برابر مدعیان

تراکتور در صدر؛ بی‌رحمی خانگی برابر مدعیان

آی اسپورت - تراکتور رویایی کم کم مقابل هواداران شکل گرفته و حالا صعود به صدر جدول مسابقات لیگ برتر با یک بازی بیشتر را تجربه می‌کند. تیمی که در چند سال اخیر افت محسوسی را تجربه کرد و نارضایتی هواداران را در پی داشت. اما خصوصی‌سازی و واگذاری باشگاه به فرد مورد اعتماد آذری ها باعث شد تا آنها حمایت دوباره ای از سرخ های محبوب شان داشته باشند و حالا مزد حمایت‌های خود را گرفته و تراکتور را در بالاترین نقطه لیگ برتر و فوتبال ایران می‌بینند. 

تراکتورسازی تبریز که در نیم فصل اول با هدایت جان توشاک و محمد تقوی نتایج سینوس واری را به دست می‌آورد حالا به یکی از بهترین تیم‌های خانگی تبدیل شده و میانگین امتیازی برای قهرمانی در لیگ برتر را  کسب می کند. اگر به نتایج این تیم در فصل اول بازگردیم به نکته قابل توجهی می رسیم. آنها در هفته سوم مسابقات لیگ هجدهم در ورزشگاه آزادی برابر استقلال تهران قرار گرفتند و با سه گل شکست سنگینی را به خود دیدند. نتیجه‌ای که در دور برگشت و به میزبانی ورزشگاه یادگار امام و حدود ۱۰۰ هزار تماشاگر تبریزی تلافی شد. شاگردان  لیکنز با ارائه یک نمایش برتر نسبت به آبی پوشان پایتخت با تک گل اشکان دژاگه برنده از زمین خارج شدند تا اولین دوئل بزرگ نیم فصل دوم را به نام خود کنند.

بعد از استقلال نوبت به دیگر مدعی جدی کسب عنوان قهرمانی یعنی سپاهان رسید تا قربانی تراکتوری‌ها در تبریز باشد.  این تیم در نیم فصل اول مهمان شاگردان امیر قلعه‌نویی در ورزشگاه فولادشهر بود و در پایان با گل زیبا و دیدنی اسماعیلی فر که از شوت راه دور به دست آمد با نتیجه تساوی ۲-۲ از زمین خارج شد تا یک امتیاز حساس کسب کند. اما این تیم در دور برگشت یقه زردپوشان دیار زاینده رود را گرفت و اولین باخت را به حساب آن‌ها واریز کرد.  تراکتور با ارائه یک نمایش حساب شده سپاهان را با دو گل از پیش رو برداشت تا دومین نبرد فینال گونه خود را ببرد.

اما سومین اپیزود از فینال های تراکتور امروز و برابر پدیده مشهد، دیگر تیم مدعی لیگ هجدهم کلید خورد. آنها  که در دور رفت برابر شاگردان گل محمدی با نتیجه تساوی بدون گل متوقف شده بودند، با گل زودهنگام آنتونی استوکس و سپس محافظت از آن سه امتیاز حساس دشت کردند و به صدر جدول مسابقات لیگ برتر رسیدند.

با نگاهی گذرا می‌توان متوجه شد تراکتور  از این سه تقابل در نیم فصل اول تنها ۲ امتیاز به دست آورده بود و از طرفی ۵ مرتبه دروازه خود را باز شده دید.  اما حالا آنها با ثبت سه پیروزی پیاپی برابر مدعیان ۹ امتیاز کامل به دست آوردند و با اتکا به آن هواداران پرشور خود را امیدوار به قهرمانی نگه داشتند.  تراکتورسازی تا پایان لیگ تنها یک بازی مستقیم دیگر با مدعیان و تیم پرسپولیس خواهد. مسابقه‌ای حساس به میزبانی ورزشگاه یادگار امام تبریز که برد در آن میتواند کلید قهرمانی سرخ‌های آذری در لیگ هجدهم باشد.

ورزش 3

۱۴ ۱۳  
آی اسپورت
2019-03-14 20:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
رضا
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۰۴
تراکتور باز تبانی کرد . بعداز ماشین سازی سپاهان واستقلال وپدیده هم با تراکتور تبانی کردند
۳
رضا
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۱۷
رسول بهروش کجایی نژاد پرست؟ خدا رو شکر هر روز تراکتور پیش نژاد پرستا بیشتر منفور میشه... فقط خدا وکیلی آب رو دقیقا جایی بریز که میسوزه.. خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
یوسف
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۴۱
چرا آی‌اسپورت را دوست نداریم؟
چون مرض نوشتن آذری به جای ترک دارد.
آذری
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۰۱:۳۶
جناب یوسف از چندصدسال پیش که دولت ملت های مدرن شکل گرفتن و دولت پایه سرزمینی پیدا کرد و مرزبندی ها شکل گرفت انسانها رو براساس سرزمین تقسیم بندی میکنن. کسی که متولد آذربایجان باشه بهش میگن آذری تبریز تبریزی مشهد مشهدی یا مثل این. حتما شناسنامه خودت رو مشاهده کردی یا اگر پاسپورت گرفته باشی حتما دیدی که بعد از نام و نام خانوادگی و نام پدر محل تولد رو میپرسن. اگر دنیا به عصر نژادپرستی برگشت و امثال هیلتر و موسیلینی ظهور مجدد پیدا کردن و نژادیابی دوباره رونق گرفت و به جای محل تولد گفتن نوع نژاد اونوقت مردم هم در تقسیم بندی از نژاد خودشون تعریف و تمجید میکنن. جناب یوسف در قرن 21ام صحبت از نژاد اونقدر مزخرف و بیهوده است که تنها جایی که میشه اونو انداخت زباله دانی تاریخ هست پیش همون نازیها و فاشیستها و نژادپرستان جنایتکاری که میلیونها نفر رو به خاطر نژاد و خون قتل و عام کردن.
۲
علی
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۴:۴۱
از علی به یوسوف؛ تیم ما در کورس قهرمانی هست شما به چی گیر دادید؟ ول کن این حواشی بی نتیجه رو. تراکتور عشقه.
فرهاد
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۵۳
بنویسید داوران در تبریز با سکه های لای دسته دلار بازیها را برایش در می اورند گند کار درخواهد امد
۸
مسعود
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۳۳
گل محمدی امروز با تراختور تبانی مرد و باخت
۵
امیر
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۵۸
یاشاسین تراختور مردمی

میدونیم بعضی ها خیلی سوختن خخخخ
۸
حرف حق (وحید)
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۰۰:۱۰
شدایدا منتظر پرسپولیسیم
۵
آذری
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۰۱:۲۳
قطار تراکتور برای قهرمانی داره شتاب بیشتری میگیره.
۷
حامد
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۰۲:۰۶
فرهاد پماد سوختگی رو دقیقا بزن ب جاییت ک سوخته ها عزیزم شماها فقط بلدید حرف مفت بزنید همین خخخخخخخخخخخ
۷
مهرداد
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۰:۱۴
تراکتور ایم خوب و تهاجمیست ولی برد در سه بازی آخرشان سالم نبود
۱
علی
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۴:۴۱
تراکتور تارومار می کند!
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر