فهرست
نکته روز: برانکو مرد حذفی نیست
نکته روز: برانکو مرد حذفی نیست

نکته روز: برانکو مرد حذفی نیست

آی اسپورت –  در  شرایطی که خیلی ها بدشانسی را عامل اصلی حذف پرسپولیس از جام حذفی می دانند سایت باشگاه خبرنگاران در گزارشی برانکو را یکی از مقصران باخت دیروز قرمزها دانسته و مدعی است که پروفسور مرد جام حذفی نیست. به نوشته این سایت، به نظر می رسد استراتژی برانکو برای بازی هایی است که به صورت تورنمت برگزار می شود. هر چند پرسپولیس شانس بالایی برای قهرمانی در لیگ برتر دارد اما روز گذشته این تیم آسان ترین مسیر حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به راحتی از دست داد و اولین جام قهرمانی را به راحتی آب خوردن از دستش پرید. بازی هایی که می توانست با شش، هفت بازی به آسیا برسد تا در لیگی باقی بماند که برای رسیدن به قهرمانی باید 15 بازی نفس گیر را پشت سر بگذارد.

 

 

۲۸۲ ۷  
آی اسپورت
2017-12-20 09:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
منصور
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۴۵
ببخشید، منشا چنتا توپو گل نکرد به برانکو چه ربطی داره؟ پنالتی هم که کاملا شانسیه
کیروش بی جام
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۴۶
نه پس کیروش مرد همه تورنمنت هاست و در همه تورنمنت ها موفق بوده و حدود 50 جام دارد
امید از تفت
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۴۶
درسته. برانکو سه بار در جام حذفی حذف شده و این نیمتونه اتفاقی باشه. ایراد برانکو اینه که در جام حذفی هم میخواد مثل لیگ بازی کنه و حتی بازی بادران هم هشداری برای او نبود. اینقدر سهل انگاری که مشخص بود تمرین پنالتی نکرده بودند. اما در کنار همه این مسائل نباید از حاشیه سازی فردوسی پور شب قبل از بازی گذشت. وقتی که باتجربه ترین بازیکن پرسپولیس یعنی سیدجلال میگه، ذهن ما درگیر دعوای طاهری و هدایتی و برنامه نود بود یعنی چی!!؟ فردوسی پور حاضره سر بازیهای تیم ملی همچین کارهایی بکنه!!؟؟ فردوسی پور باید بخاطر برنامه خطی و تخریبی و تهمت هایی که میزنه محاکمه بشه و از تلوزیون حذف بشه
nima bagheri
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۸
توام باید بری بستری بشی که هر باخت پرسپولیس رو مثل متوهم ها به عادل ربط میدی،عامل باخت های پرسپولیس فساد طاهری و شرکایش بودن دانشمند، نه یه برنامه تلویزیونی.تو فک پسر طاهری باشی :))
پیمان
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۳۳
وقتی بازیکنان نمی تونن توپ رو گل کنن مقصر برانکو نیست
۵
بی طرف
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۵۲
هر چه می کشیم از این مغسرینی هستند که با یک باخت، همه تحلیل های قبلی خود را زیر سوال می برند، کمی هم هوشمندانه تر یک بازی را تحلیل کنید، درباره بازی دیروز می شود گفت:
1.اگر بپذیریم که پنالتی یعنی شانس، می توانیم به بازی دیشب من سیتی اشاره کنیم که در رتبه اول لیگ برتر است با فاصله قابل توجه، اما دیشب در بازی خودش مقابل لستر در 120 دقیقه بجایی نرسید، قاعدتا باید پپ را هم بکوبیم، در حالی که این فوتبال است و یکسرش باخت است.
2.با اینکه پرسپولیسیم ولی از اینکه تماشاگران ااستقلال بعد از باخت دربی تیمشان را تقویت کردند خوشحال شدم، چون این نشان می دهد که درک عمومی ما از فوتبال بالاتر رفته و فهمیده ایم که نمی شود همیشه ببریم. وقتی این رفتارها را از تماشاگران می بینیم آنوقت بهتر می توانیم شعار حیا کن رها کن آنها را هم تحمل کنیم و البته امیدوار باشیم که سر دادن این شعار با افزایش شعور عمومی فوتبالیمان کمتر شود. درود بر تماشاگران قرمز که دیروز هم تیم شان را بعد از باخت تشویق کردند.
3.به حرف های برانکو بعد از بازی دقت کنیم، به موارد مختلفی از تغییر زمان بازی و ... اشاره کرد اما گفت اینها توجیهی برای باخت نیستند، حالا فرض کنید این اتفاق برای کسی چون دایی و دیگر مربیان وطنی می افتاد .... راستی یادتان هست آخرین باری که یک مربی داخلی باخت را به گردن بگیرد آنهم بدون بهانه گیری کی بوده (البته بجز ویسی که این رفتارش ستودنی است)
4.تماشاگران پرسپولیس یک بار هم برای یک اقدام خوب به تلگرام و اینستای یکی بروند و به او روحیه بدهند، اشک های دیروز منشا ما را مجاب می کند کمی از او حمایت کنیم
کوهیار
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۰۲
برانکو مغرور و بی نهایت لجبازه تمام ناکامیاش بر میگرده لج شتری برانکو دربی پارسال استقلال در پیت منصوریان سر لجبازی برانکو تو چیدن ترکیب باختیم... بازی با الهلال و کلا بازی دادن به بازیکن ناتوانی مثل ربیع خار که تو دو فصل یه ضربه سر نزده.. عدم بازی به ذخیره ها که باعث افت اونا میشه کلا ناشی از لج- بازی این مربیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر