فهرست
معمای ایرانپوریان؛ «پنالتی‎زن» هست یا نه؟
معمای ایرانپوریان؛ «پنالتی‎زن» هست یا نه؟

معمای ایرانپوریان؛ «پنالتی‎زن» هست یا نه؟

آی اسپورت – تراکتورسازی تبریز با باخت در ضربات پنالتی مقابل استقلال خوزستان از جام حذفی کنار رفت. این اتفاق در حالی رخ داد که محمد ایرانپوریان در دقیقه 116 بازی این فرصت را داشت که با گل کردن ضربه پنالتی که برای تراکتورسازی گرفته شده بود تیمش را به نیمه نهایی بفرستد اما او این ضربه را از دست داد تا کار به ضربات پنالتی بکشد. او البته در ضربات پنالتی، ضربه خود را گل کرد اما هم‎تیمی‎هایش پنالتی‎های خود را از دست دادند تا تراکتورسازی حذف شود. در این شرایط، عده‎ای از هواداران تراکتورسازی، ایرانپوریان را عامل اصلی حذف تیم‎شان می‎دانند و معتقدند اگر او در دقیقه 116 پنالتی خود را گل می‎کرد، اصلا کار به ضربات پنالتی نمی‎کشید و تراکتورسازی به نیمه‎نهایی صعود می‌کرد.

این برای اولین بار نبود که ایرانپوریان پنالتی مهمی را از دست می‎داد. او در بازی فینال جام حذفی دوره گذشته هم در برابر نفت یک ضربه پنالتی را در جریان بازی خراب کرد و تراکتورسازی با گل دقیقه 120 سجاد شهباززاده مغلوب نفت شد و قهرمانی در جام حذفی را از دست داد. او البته در دو فصل اخیر در لیگ برتر تقریبا تمام پنالتی‎های خود را گل کرده اما دو پنالتی مهم و سرنوشت‎ساز را در جام حذفی از دست داده و باعث ناکامی تیمش در دو جام حذفی شده است.

۴ ۱۴  
آی اسپورت
2017-12-19 17:57:00
نظر دهید

۱۴ نظر
یاشاسین تراکتور
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۶
فدای سرش
ياشار
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۰۴
گده ...دير، نمنه فداي سرش؟ يكبار تيراختور را بدبخت كرده چند بار بايد اين ضربات را بزند؟
۷
سولدوز
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۷
هواداران با شرف فقط مواظب باشین آذربایجان دشمن زیاد دارد باید هوشیار بود نزارین احساسات بهتون غلبه کنه و دشمنان تورک رو خوشحال.اون پنالتی فدای ایران پوریان.ما باید حواسمون به سربازها باشه و کوچکترین کم کاری اونارو نبخشیم.چون کم کاری به تراختور برابر با خیانت به آذربایجانه تو این چن ساله هم کم از سربازها لطمه نخوردیم.یاشاسین بایراقیمیز
۷
وحید به سولدوز
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۷
اولا این شعار عیبی یوخ رو شماها باب کردید که تیم هرچی هم بخوره ببازی نتیجه نگیره شعار بدید عیبی یوخ. دوما سربازی که برای خدمت مجبور بیاد تراکتور معلومه هیچوقت از جون مایه نمیذاره خود شماهم بودید اینکارو نمیکردید. سرباز باید بره پادگان خدمت کنه اونوقت قدر عافیت رو میدونه. ثالثا ایران پوریان و ابراهیمی و کیانی هر کدوم قرارداد یک میلیاردی دارن در قبال پول کلانی که میگیرن و هیچوقت هم بازیکن سطح بالایی نبودن ملی پوش نبودن باید جواب بدن. فقط بحث سرباز نیست. رابعا اونقدر در اذربایجان تنگ نظر و حسود و زیر آب زن هست که نیازی به دشمن نیست. مسئولان ورزش استان همگی از نظمی گرفته تا ششگلان دست پرورده های همینجا هستن از جای دیگه نیومدن. میخواستن چمن نیوکمپ رو بیارن یه چمن اوردن به قول ابراهیم قاسمپور بُز پاش میپیچه. آیینه چون نقش تو بنمود راست _ خود شکن، آیینه شکستن خطاست.
۴
ناصر
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۰۴
متاسفانه وقتی از یکی زیاد تعریف میکنن اگه جنبه نداشته باشه ظرفیت نداشته باشه خودش رو گم میکنه. ایران پوریان و کیانی و ابراهیمی بازیکنان متوسطی هستن برای تراکتور زحمت کشیدن اما در قبالش پول هم میگیرن. قرارداد یک میلیاردی دارن هرکدوم. درحالی که رفتارشون به هیچ وجه حرفه ای نیست. از طرفی روی اشتباهات این بازیکنان لطمات فراوانی به تراکتور خورده. 2 تا جام با کم دقتی ایران پوریان از دست رفت. حاشیه هایی که ابراهیمی چند روز پیش و سالهای گذشته برای تیم درست کرده هم که همه میدونیم. کیانی هم انگار نه انگار اخه بازیکن مگه رختکن تیم چاقو کشی میکنه؟ اینقدر فهم و شعور نداره که تیم بازیکن نداره چرا اینکارو میکنم محروم شم. به این میگن بازیکن سالاری و نتیجه اش میشه حذف تراکتور از جام حذفی.
رامین
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۱۷
برادر من اولا مهدی چاقو نکشید چوب غیرت به ازربایجان راخورد
ابراهیمی وایران پوریان هم همیشه جزو بهترین ها بودن
همه بازیکنان بزرگ هم در مقاطع حساس پنالتی از دست دادن
رونالدو
مسی
فیگو
بکهام
مارادونا
و......
۴
پاسخ به رامین
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۵
بازیکنی که اعتماد به نفس زدن پنالتی در این موقعیت حساس رو نداره خودش نباید بره پشت توپ. بعدشم مقایسه بازیکنان بزرگی مثل رونالدو و مسی با ایران پوریان واقعا خنده دار نیست؟ خودش الان فهمیده معذرت خواهی کرده بعضیا سعی در توجیه دارن. کدوم غیرت؟تیم بازیکن نداره 6 تا بازی هی باخت و مساوی که این اقا در رختکن با چاقو شوخی بکنه؟ خودش اینقدر فهم و شعور باید داشته باشه که تیم بهش نیاز داره. واقعا شما حالتون خوب هست دوست عزیز؟ کردن چاقو شکم یکی دیگه نشونه غیرته؟ قبل از اینکارش محروم کردن؟ خواهشا از این حرفهای خنده دار نزنید اینور اونور هوادار تراکتور رو مسخره عام و خاص نکنید.
۵
دانیال
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۰۲
آقای گل محمدی،بازیکن میلیاردی که نتونه یه پنالتی بزنه یا باید جریمه بشه یا باید از تیم بره بیرون
به جای سینا عشوری این ایران پوریان بی عرضه رو بنداز بیرون
۲
فرجی
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۳۸
تیم بخاطر ضعف سرمربی باخت و بخاطر لجبازی او هست که تیم اینطوری شده
۲
فرزاد
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۵۳
وقتی بازیکنی پنالتی حساس رو نتونه گل کنه بازیکنی بزرگی نیست یا به عبارتی پنالتی زن خوبی نیست
۷
رامین
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۵۴
فدای یه تار مویش وغیرتش یاشاسین ایران پوریان
باشین ساغ اولسون قارداش
۴
وحید
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۳۱
متاسفانه باشگاه تراکتورسازی در این چندسال اخیر چوب همین سیاه بازی بازیکنان با اسم و رسم دار را می خورد. بازیکنان بزرگ تیم مانند کیانی - ایران پوریان - ابراهیمی - حاتمی وووو خود را وارث تراکتورسازی می دانند که در حقیقت اینگونه نیست آنها با استفاده از سادگی برخی طرفداران خود را بیش از اندازه بزرگ نشان می دهند و قرادادهای آنچنانی با تیم می بندند که این در حالی است که در لیگ برتر ایران هیچ تیمی خواهان آنها نیست ولی سوء استفاده از فضای بوجود آماده آنها را جسورتر کرده است و این درحالی است که در دو بازی حساس جام حذفی ایران پوریان خود را نشان داد که در حد لیگ یک است و کی روش حق دارد وی را انتخاب نکند.. اینگونه پشت توپ ایستادن در ضربه پنالتی در محلات هم دیده نمی شود..باید به حال طرفداران با این بازیکنان رل بازی کن گریه کرد..
۷
سهند
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۱۶
بسمه تعالی با سلام و احترام،اول من بایت این شکست خیلی ناراحتم و شکست را نتیجه تصمیمات مربی می دونم نه شخص محمد ایران پوریان . ایران پوریان که اصلا در حد لیگ برتر و تیم بزرگ تراختور نیست حتی یک اوت دستی هم نمی تواند درست پرتاب کند چه رسد به دفاع راست. من موندم که چرا مربی این بازیکن بی کیفیت را 90 دقیقه و بیشتر بازی مید هد و از ان طرف ابراهیمی جنگنده را ذخیره می گذارد این ایرانپوریان نه جنگنده است نه دونده نه سانت کننده . همش اعصاب همه را خراب می کند آقای مربی خاهشا بازی های ایران پوریان را انالیز کن ببین چن تا پاس درست می دهد اصلا یک کیلومتر می دود تو زمین همش یا پاس رو به عقب یا پاس اشتباه یا بی تعصب و بی غیرت باز می کند خاهشا با اعصاب 40 میلیون ترک بازی نکنید شاید شما قدر تیم راندونید ولی هوادار خوب می داند
۱
امید
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۹
واقعا نیمکت نشینی ابراهیمی حتی تعویض دیر هنگام او را متوجه نمی شوم واقعا آوردن آزادی جوان و بی تجربه و تنبل به زمین چه لزومی داشت؟ این بازیکن جوان عوض اینکه سرعتی و جنگنده باشه فقط راه میره تو زمین تکنیک هم نداره! با آمدن این بازیکن تیم ۹ نفره شد! گودرزی هم میتونست باشه وسط زمین طراح نبود در عرض ۱۲۰ دقیقه دو بار ان هم شانسی تیم موقعیت داشت!!! تعویض عالی شاه اشتباه بود . پنالتی را هم نباید ایرانپوریان میزد چون هنه دستشو خوندن و در ضمن استرس جام حذفی سال قبل را داشت . اینا همه ش تقصیر سرمربی بود البته کیانی هم به خاطر محرومیت ۲ ماهه رو فرم نبود و میتونست تعویض بشه . گروسیان فاجعه است در یه پنالتی فقط ایستاد و نگاه کرد این گلر حای استیل دروازه بانی نداره . کلا معلوم بود اگر کار به پنالتی بکشه تراختور بازنده میشه لذا یحیی باید تاکتیکش این بود در جریان بازی کار را یکسره کند و اگر جسور بود میتوانست
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر