فهرست
توضیح چلنگر در مورد مصاحبه جنجالی برانکو
توضیح چلنگر در مورد مصاحبه جنجالی برانکو

توضیح چلنگر در مورد مصاحبه جنجالی برانکو

آی اسپورت – عصر دیروز مصاحبه ای از قول برانکو مبنی بر عدم تمایل او به ادامه فعالیت در باشگاه پرسپولیس و تمایل به جدایی وی منتشر شد. اما حالا نشریه گل در مصاحبه ای با رضا چلنگر در مورد صحت این مصاحبه صحبت کرده و مترجم سابق برانکو مدعی شده برانکو صحبتی از جدایی نکرده و تنها به وجود برخی ابهامات در شرایط پیش رو اشاره داشته است.

رضا چلنگر گفت: «من سه ساعت پیش با برانکو پس از خروج ایشان از استادیوم و تماشای دیدار کرواسی و تونس صحبت کردم و به وی در مورد مصاحبه چاپ شده در نشریه کروات توضیح دادم که برانکو گفت من چنین صحبتی نکرده ام. برانکو اضافه کرد چندین سال پرافتخار در پرسپولیس داشتیم و سال اول نیز به عبارتی قهرمان شدیم. البته مطالبات انباشته شده ای داریم که ما را دچار ابهام کرده است. من نگفتم که چندین پیشنهاد در خاورمیانه دارم و تنها گفتم ابهاماتی وجود دارد و مشخص نیست ماجرا چگونه حل و فصل شود.»

چلنگر در ادامه گفت که مصاحبه برانکو بسیار طولانی تر و بیش از آن تکه کوتاه منتشر شده در سایت مذکور بوده است اما در کل مصاحبه چنین نکته ای در مورد عدم تمایل برانکو به بازگشت وجود نداشت. پرداخت مطالبات برانکو هنوز انجام نشده و در شرف نهایی شدن است.

 

ورزش سه

۱۰ ۱  
آی اسپورت
2019-06-12 10:24:00
نظر دهید

۱ نظر
.
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۳۷
فقط دلم به حال اون بدبخت های تاسی سوخت که با عجله اومدن کامنت گذاشتن و فکر کردن خدا سایه پدرشون برانکو رو از سرشون کم کرده خخخ چرب کنید تاسی های حقیر پنجمین سال متوالی زیرخوابی در راهه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر