فهرست
ملاک موفقیت شفر: قهرمانی در لیگ!
ملاک موفقیت شفر: قهرمانی در لیگ!

ملاک موفقیت شفر: قهرمانی در لیگ!

آی اسپورت – در شرایطی که وینفرد شفر توانسته استقلال بحران زده را تبدیل به یک تیم منظم و با برنامه کند، حالا ملاکهای جدیدی برای ارزیابی عملکرد این مربی تعریف شده. محمد مومنی بازیکن سابق استقلال به خبرگزاری مهر گفته:" استقلال فصل گذشته در شرایطی نایب قهرمان شد که در نیم فصل از نقل و انتقالات محروم بود. اگر در پایان فصل استقلال بهتر از فصل گذشته نتیجه بگیرد یعنی قهرمان شود، می‌توان گفت شفر موفق بوده. اگر تیم نایب قهرمان شود که خب منصوریان هم فصل گذشته این تیم را نایب قهرمان کرد. اگر تیم پایین تر از نایب قهرمان شود نمی‌توان به کارنامه باشگاه در این فصل نمره قبولی داد."

 

 

۱ ۴  
آی اسپورت
2018-01-01 09:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
محمد
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۱۵
درسته در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست!! ولی فاصله استقلال با صدر جدول 14 امتیاز است. فقط 13 بازی مونده. یعنی اگر پرسپولیس 8 برد و 5 باخت بیاورد (یعنی افت میانگین امتیازات کسب شده توسط پرسپولیس از 2.35 به ازای هر بازی که تاکنون بدست آمده به 1.85) در صورتی استقلال قهرمان می شود که همه ی 13 بازی باقیمانده را ببرد!! یعنی چیزی شبیه به معجزه برای قهرمانی استقلال نیاز است!!
اظهارنظرهای غیر کارشناسانه برخی از پیشکسوتان و هواداران فقط توقع را از این تیم بالا می برد! این در صورتی است که مقام دومی برای این تیم با توجه به نتایج نیم فصل اول بسیار خوب خواهد بود!!
444
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۲۷
نظرش تقریبا منطقی به نظر میرسه چون تیم با منصوریان هم نیم فصل دوم شرایط خوبی داشت بازیکن هم که کم نداریم
۴
مجتبی
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۴۳
گویا محمد مومنی کلا با منطق بیگانست
قلي
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۰۰
اگر تيم رويايي و ايده آل بود پس چرا آن نتايج مفتضحانه را گرفت؟
اين استدلال كه پارسال هم همين بود غلط است چون پارسال سال اول كار منصوريان بود و شناخت نداشت ولي قرار نبود و نيسن كه هرسال يك نيمسال گند بزند و بعد منظر لغزش رقبا در نيم فصل دوم باشد.
مومني نشان داد بجاي شعور متعارف فوتبالي حب وبغض دارد
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر