فهرست
نفت بدون ترکیب اصلی؛ بلوف همیشگی درخشان!‌
نفت بدون ترکیب اصلی؛ بلوف همیشگی درخشان!‌

نفت بدون ترکیب اصلی؛ بلوف همیشگی درخشان!‌

آی اسپورت – روز گذشته حمید درخشان در نشست خبری قبل از بازی با پرسپولیس در جام حذفی گفت: « ما پتانسیل حضور در 3 لیگ را نداریم. اولویت برای ما لیگ برتر است و بعد لیگ قهرمانان آسیا و در آخر جام حذفی. فشردگی بازی‌ها زیاد است و برای بازیکنان ایرانی سخت است که در 8 روز سه بازی انجام دهند. من حتما فردا از کسانی استفاده می‌کنم که جوان هستند و به آنها شانس بیشتری می‌دهم تا بتوانند به تیم کمک کنند.»

این حرف‌های درخشان این تصور را به وجود آورده است که تیم نفت با تمام قوا در مقابل پرسپولیس ظاهر نخواهد شد. چیزی که باعث شده برخی این مساله را به پرسپولیسی بودن درخشان ربط داده‌اند و معتقدند او نمی‌خواهد جلوی صعود آسان پرسپولیس به دور بعدی جام حذفی را بگیرد.

اما بررسی‌ها نشان می‌دهد این حرف درخشان احتمالا یک بلوف است. درست است که بازی‌ها کمی فشرده است اما این فشردگی برای تیم‌هایی مثل نفت نیست. اگر هم هست در مقایسه با برنامه بازی تیم‌هایی مثل پرسپولیس فشرده به حساب نمی‌آید. نفت 4 روز پیش با استقلال خوزستان بازی کرد و این تیم را با یک گل شکست داد. آن هم در تهران. حالا امروز باید با پرسپولیس بازی کند. بازی بعدی نفت 10 روز دیگر یعنی روز 9 آبان برگزار خواهد شد. آن بازی هم در تهران برگزار می‌شود اما در مقابل استقلال تهران!‌ در واقع نفت در 14 روز 3 بازی برگزار می‌کند و این برنامه چندان هم فشرده به نظر نمی‌رسد.

مساله دیگری هم وجود داردو. این که نمی‌شود خیلی روی حرف‌ها و ادعاهای درخشان حساب باز کرد. البته این مساله شاید روش و سیاست او باشد. او زمانی که سرمربی پرسپولیس بود در چند بازی ترکیب پرسپولیس را یکی دو ساعت قبل از بازی اعلام کرد اما تیمش را با ترکیبی دیگر به زمین فرستاد تا به اصطلاح حریف را غافلگیر کند. به همین دلیل هم بعید به نظر می‌رسد او تیمش را با ترکیب اصلی به زمین نفرستد!‌

۱ ۲  
آی اسپورت
2017-10-21 11:30:00
نظر دهید

۲ نظر
یاشار تبریزلی
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۸
تراختوری پرسپولیسی استقلالی و.....همگی در یک چیز مشترک باشند در انزجار از این مردک خود فروش بی غرور خائن بی وجود هست
۳ ۱
شاهین آناوارزا
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۴
یاساشین یاشارتبریزلی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر