فهرست
تغییرات آبی‌ها/ تفاوت از زمین تا آسمان
تغییرات آبی‌ها/ تفاوت از زمین تا آسمان

تغییرات آبی‌ها/ تفاوت از زمین تا آسمان

آی‌اسپورت- فردا آبی‌های تهران و خوزستان در آزادی برابر هم قرار می‌گیرند. دو تیمی که  نسبت به ابتدای فصل در ترکیب‌شان تغییرات گسترده‌ای به وجود آمده است. یکی به خاطر ناهماهنگی‌ها و نارضایتی آقای سرمربی؛ یکی به دلیل مشکلات مالی.

ترکیب فردای استقلال تهران بیشتر از 60 درصد با ترکیب 11 نفر اصلی بازی رفت دو تیم تفاوت دارد. انقلاب جوانگرایی منصوریان بازیکنانی مثل مگویان و رحمتی را نیمکت‌نشین کرده و محرومیت ابراهیمی و جدایی بختیار رحمانی و کنعانی‌زادگان هم باعث شده فردا استقلال کاملا متفاوتی را نسبت به ابتدای فصل ببینیم. رابسون جانواریو هم روی نیمکت خواهد نشست تا مجید حسینی جوان‌تر به جایش در خط دفاع قرار بگیرد. از بین حیدری و غفوری، زوج ابتدای فصل سمت راست آبی‌ها هم نهایتا یکی به طور ثابت بازی خواهد کرد. شاید فرشید باقری به دلیل محرومیت ابراهیمی در ترکیب منصوریان قرار بگید. اما باز هم تغییرات استقلال نسبت به بازی رفت بسیار زیاد است.

استقلال خوزستان هم بعد از مشکلات مالی شرایط بدی را گذرانده و ستاره‌های دور رفت این تیم مثل پورقاز، دورقی، زهیوی و عبدی دیگر در ترکیب این تیم حضور ندارند. بازیکنانی که بعضا ستون‌های قهرمانی سال قبل این تیم بودند. رافائل روبالو، دروازبان ابتدای فصل اهوازی‌ها هم از این تیم جدا شده است.

۳    
آی اسپورت
2017-01-16 23:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر