فهرست
کارهای خیر مسی و رونالدو تکذیب شد!
کارهای خیر مسی و رونالدو تکذیب شد!

کارهای خیر مسی و رونالدو تکذیب شد!

آی اسپورت - سایت اینترنتی نشریه دیلی‌استار انگلیس خبر نشریه مارکای اسپانیا درباره تبدیل شعبات هتل‌های زنجیره‌ای کریستیانو رونالدو در پرتغال به بیمارستان را تکذیب کرد. مارکا صبح امروز (یکشنبه) مدعی شده بود که رونالدو شعبه‌های هتل‌های تحت مالکیتش در پرتغال را به بیمارستان تبدیل و با هزینه خودش گروهی از پزشکان و پرستاران را برای فعالیت در آنجا استخدام می‌کند تا به صورت رایگان به افرادی که به کرونا مبتلا شده‌اند خدمات درمانی ارائه کنند. انتشار این خبر بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی و شبکه‌ها اجتماعی داشت و خیلی‌ها به تمجید از ستاره پرتغالی بانوی پیر پرداختند.

خیلی طول نکشید که این خبر از روی خروجی سایت اینترنتی نشریه مارکا برداشته شد اما در همین مدت کوتاه هم چندین رسانه‌ دیگر این خبر را به نقل از مارکا بازنشر کردند. طبق اعلام دیلی‌استار، ظاهراً این خبر یک شایعه بی‌اساس بوده و مشخص نیست که اولین بار توسط چه کسی مطرح شده است. رونالدو در حال حاضر در زادگاه خودش در مادیرای پرتغال قرنطینه است و اخیراً هم در حمایت از بیماران مبتلا به کرونا از جمله هم‌تیمی‌اش دانیله روگانی پیامی در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد.

همچنین برخلاف ادعای رسانه‌ها، لیونل مسی، فوق‌ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا، برنامه‌ای برای رهایی رونالدینیو از زندان پاراگوئه ندارد. پس از انتشار اخباری مبنی بر دستگیری رونالدینیو در پاراگوئه به دلیل در اختیار داشتن پاسپورت تقلبی، نشریه «تیم تاک» و برخی منابع اسپانیایی مدعی شدند  کاپیتان بارسلونا در تلاش برای حل مشکل رونالدینیو بوده و اقداماتش را در این مسیر آغاز کرده است. آن‌ها ادعا کردند لیونل مسی با گروه وکلایی خبره برای نجات رونالدینیو از زندان وارد مذاکره شده و اخبار حاکی از تخصیص بودجه 4  میلیون یورویی لیونل مسی برای حل مشکل رونالدینیو و آزاد شدن او از زندان بود.این خبر تکذیب شد و منابع نزدیک به لیونل مسی ادعا کردند این بازیکن هیچ برنامه‌ای برای نجات دوست و هم‌تیمی سابقش ندارد.

     
آی اسپورت
2020-03-16 00:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر