فهرست
دعوا‌ها زودتر از لیگ شروع شد
دعوا‌ها زودتر از لیگ شروع شد

دعوا‌ها زودتر از لیگ شروع شد

آی اسپورت - درست همزمان با اعلام برنامه بازی‌های هفته اول لیگ برتر، دعوا‌های لیگ جدید شروع شد و هنوز بازی‌ها سوت نخورده، اولین جنجال از راه رسید. وقتی امیر قلعه‌نویی در رادیو به حکم کمیته انضباطی پیرامون بازی پرسپولیس و سپاهان اعتراض کرد و گفت: «آقای حسن‌زاده اگر فحش‌های صد هزار نفر به من مهم نیست، همین فحش‌ها را به شما تقدیم می‌کنم» مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس در فضای مجازی واکنش نشان داد و ضمن طرح این ادعا که رأی کمیته انضباطی علیه پرسپولیس و به نفع سپاهان صادر شده بوده، در جواب قلعه‌نویی نوشت: «به جای عذرخواهی بابت بی‌اخلاقی‌های اصفهان، خودتان را مظلوم جلوه می‌دهید، آتش بیار نشوید و فرهنگ‌سازی کنید.»

این حرکت مدیر رسانه‌ای پرسپولیس را باشگاه سپاهان بی‌پاسخ نگذاشت. آن‌ها هم در توئیتر نوشتند: «کاش کمی نفس تازه می‌کردید و بعد از اندوختن تجربه این حرف‌های واهی را مطرح می‌کردید. آسیب‌های وارده به هواداران و توهین به سرمربی را انکار می‌کنید و حرف از رأی به نفع ما می‌زنید؟»

انگار این وسط سوءتفاهم شده است. امیر به رأی صادر شده در مورد جنجال بازی تهران اعتراض دارد و پرسپولیس به رأی صادر شده در مورد بازی اصفهان... در تهران به امیر قلعه‌نویی اهانت شد و صد هزار نفر علیه او شعار دادند. اعتراض امیر هم به همان شعار‌ها و فحاشی‌هاست.

امیر قلعه‌نویی دیشب حرف‌های تازه‌ای زد. سرمربی سپاهان ابتدا از ما پرسید: «به‌نظر شما در جریان بازی پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه آزادی به من اهانت شد یا نشد؟ به نظر شما حکم صادر شده با آن فحاشی‌ها سنخیت داشت؟» قلعه‌نویی گفت: «هر کس فکر می‌کند آن حرف‌ها توهین نیست، حتماً خودش در خانواده‌ای به دنیا آمده که فحش در آن نهادینه شده بوده و با فحش بزرگ شده است. من با فحش میانه ندارم و آن حرف‌ها را تقدیم کسانی می‌کنم که شعار‌های مطرح شده در آن بازی را فحش نمی‌دانند، تقدیم به خودشان و خانواده‌شان!»

سرمربی سپاهان از واکنش به مدیر رسانه‌ای پرسپولیس خودداری کرد، اما یکی از مدیران این باشگاه گفت: «هنوز لیگ برتر شروع نشده نباید دوباره به حساسیت‌ها دامن بزنیم. باید حقایق را بپذیریم. همه دیدند در تهران به سرمربی ما توهین شد. نباید دروغ بگوییم و واقعیت را وارونه جلوه بدهیم.»

هواداران پرسپولیس و سپاهان هم در فضای مجازی علیه هم موضع گرفته‌اند. آن‌ها تا همین چند روز پیش سر ماجرای تعلیقی شدن حکم محرومیت هواداران دو تیم، در موضع مشترک قرار داشتند و کنار هم بودند، اما حالا روبه‌روی هم هستند و این مسئله به حساسیت‌های بازی هفته پنجم پرسپولیس و سپاهان دامن خواهد زد. به هر حال هنوز لیگ شروع نشده، جنجال‌ها شروع شد. مجادله‌های لفظی اگر از حدش نگذرد و باعث تحریک تماشاگران نشود، به جذابیت لیگ نوزدهم کمک می‌کند.

 

خبر ورزشی 

۶ ۱  
آی اسپورت
2019-08-16 09:59:00
نظر دهید

۱ نظر
خوارکیسه ها
جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۰۳
شهرنویی:))))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر