فهرست
دیسلایک؛ توافق با کی‌روش، شفاهی است!‌
دیسلایک؛ توافق با کی‌روش، شفاهی است!‌

دیسلایک؛ توافق با کی‌روش، شفاهی است!‌

آی اسپورت - با اتمام مسابقات ایران در جام جهانی روسیه قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال ایران نیز به پایان رسید. چند هفته قبل از شروع جام ملت ها کارلوس کی روش که بارها در طول هفت سال گذشته از تصمیم خود برای پایان همکاری با فوتبال ایران خبر داده اعلام کرد بعد از جام جهانی دیگر سرمربی ایران نخواهد بود. بعد از اردوی ترکیه اما مهدی تاج اعلام کرد که با کی روش برای ادامه همکاری توافق شده و در خلال مسابقات روسیه نیز اخبار متعددی از سوی مدیران فدراسیون منتشر شد مبنی بر اینکه قرارداد کی روش تا پایان جام ملت ها تمدید شده است. تاج بعد از اتمام مسابقات نیز تاکید کرد که در ترکیه با کی روش قرارداد امضا کرده و سرمربی پرتغالی قطعا به همکاری با ایران ادامه می دهد.

با این حال اخبار زیادی منتشر شده مبنی بر اینکه فعلا قراردادی با کی روش امضا نشده و طرفین تنها در حال مذاکره برای ادامه همکاری هستند. حتی این خبر در رسانه های بین المللی نیز بازتاب داشت که فدراسیون ایران هنوز قراردادی با کی روش منعقد نکرده و ممکن است او سر از تیمی دیگر(احتمالا آفریقایی) در آورد. البته این برای نخستین بار نیست که قبل از تمدید قرارداد کی روش صحبت از حضور وی در لیست فدراسیون های مختلف آفریقایی مطرح می‌شود و در نهایت نیز به کار در ایران ادامه می دهد! با این حال به نظر می رسد برخلاف ادعای مدیران فدراسیون فوتبال، هنوز قرارداد رسمی با کی روش امضا نشده و مربی پرتغالی تا زمانی که خیالش از عملی شدن برنامه ها برای آماده سازی تیم ملی راحت و منافع مالی اش نیز تامین نشود قرارداد را امضا نخواهد کرد.

در این بین اظهارات برخی اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال نشان می دهد که کسی قرارداد امضا شده با کی روش را ندیده و طبیعی است که فدراسیون فوتبال به درخواست رسانه ها برای انتشار قرارداد جدید توجهی ندارد. عبدالکاظم طالقانی در این خصوص گفته: «مهدی تاج گفته که قرارداد کی‌روش تمدید شده و هر چیزی که او بگوید برای ما سند است. تا جایی که من می‌دانم قرارداد تا جام ملت‌ها معتبر است اما من امیدوارم قرارداد او تا سال 2022 تمدید شود و او در جام جهانی قطر کنار تیم ملی باشد.»

سوال اینجاست که چرا عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال باید به اظهارات رئیس فدراسیون استناد کند و قرارداد جدید به رویت وی نرسیده باشد! محمود اسلامیان مشاور عالی تاج اما در مصاحبه با ایران رسما اعلام کرده که خبری از قرارداد با کی روش نیست؛ «توافق با کی‌روش شفاهی است و تاکنون مکتوب نشده، مهمترین خواسته کی‌روش رفع مشکلات گذشته است.» به این ترتیب مشخص است که اظهارات مدیران فدراسیون فوتبال در خصوص تمدید قرارداد کی‌روش صحت ندارد اما مرور اتفاقات سال های اخیر نشان می‌دهد که مربی پرتغالی در نهایت به کار ادامه خواهد داد. کی روش بامداد پنجشنبه ایران را به مقصد لیسبون ترک کرد و حالا باید منتظر مصاحبه‌های بین المللی اش درباره مشکلاتش در ایران باشیم آن هم در حالی که فدراسیون تاکید کرده او و مربیان باشگاهی اجازه ایجاد تنش جدید را ندارند!

۳ ۷  
آی اسپورت
2018-07-09 13:11:00
نظر دهید

۷ نظر
منتقد
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۸
اتفاقا لایک داره. برا کسی که تعادل روانی نداره بایدم شفاهی توافق کرد. هر چند کار باند کیروشی پورها دیگه تمونه
.
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۶
.
نارنجستان دلقکی
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۳۹
چرا توی آمریکا یا سوییس متولد نشدم؟!
اکبر
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۵
کیروش کبیر باید تو ایران بمونه و قهرمانی جام ملتها رو برامون کسب کنه تا تازه باهاش بی حساب بشیم. تازه با قهرمان شدن در آسیا اونهم بدون ذره ای منت اضافه، حساب ۸ سال فعالیتش در ایران صفر میشه
۶
اکبر
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۵
کیروش کبیر باید تو ایران بمونه و قهرمانی جام ملتها رو برامون کسب کنه تا تازه باهاش بی حساب بشیم. تازه با قهرمان شدن در آسیا اونهم بدون ذره ای منت اضافه، حساب ۸ سال فعالیتش در ایران صفر میشه
۳
امید
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۲۶
کیروش رفت و برگشتی هم در کار نخواهد بود. وزارت ورزش میخواد کیروش پرست ها را بی سر و صدا، دست به سر کنه. خدا را شکر وزارت به داد فوتبال ملی رسید.
۱
در جواب دلقکی
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۲۸
کسی جلوتو نگرفته. الان هم میتونی بری
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر