فهرست
ورق برگشت؛ ستاره بارسلونا ماندنی است
ورق برگشت؛ ستاره بارسلونا ماندنی است

ورق برگشت؛ ستاره بارسلونا ماندنی است

آی اسپورت - شرایط برای فیلیپ کوتینیو  به کل تغییر کرده و حالا او تبدیل به یکی از بازیکنان مهم و تاثیرگذار ترکیب بارسلونا شده است. کوتینیو که پس از گذراندن یک فصل به صورت قرضی در بایرن مونیخ آماده ترک دائمی بارسلونا و بازگشت به لیگ برتر انگلیس بود، اما حالا او به گزینه رونالد کومان تبدیل شده و در ترکیب بارسلونا جایگاه ثابتی دارد.

نشریه اسپورت مدعی شد مدیران بارسلونا مذاکرات برای تمدید قرارداد فیلیپ کوتینیو را آغاز کرده اند. در جریان این روند، مسئولان باشگاه اسپانیایی از کوتینیو خواسته اند به علت شیوع ویروس کرونا و مشکلات مالی حاصل شده پیشنهاد کاهش دستمزد را در فصل جاری قبول کند. اما در ازای این لطف، مبلغ کم شده در قرارداد جدید به کوتینیو بازگردانده می شود و به نوعی این رقم در سالهای آتی جبران خواهد شد.

به نظر می رسد فیلیپ کوتینیو نیز این پیشنهاد مدیران بارسلونا را قبول کرده و احتمالا به زودی قرارداد این بازیکن تمدید خواهد شد. قرارداد فعلی ستاره برزیلی در تابستان سال 2023 به اتمام می رسد و احتمالا در قرارداد جدید فیلیپ کوتینیو تا سال 2025 در نوکمپ ماندگار خواهد شد. فیلیپ کوتینیو در تابستان امسال مورد توجه تیم هایی چون تاتنهام و منچستریونایتد قرار داشت، اما در نهایت کومان خواستار بازگشت او به نوکمپ شد و عملکرد اخیر این بازیکن سرمربی هلندی بارسلونا را تحت تاثیر قرار داده است. 

     
آی اسپورت
2020-11-16 21:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر