فهرست
راز دی‌اکتیو شدن اینستاگرام ملی‌پوشان چیست؟
راز دی‌اکتیو شدن اینستاگرام ملی‌پوشان چیست؟

راز دی‌اکتیو شدن اینستاگرام ملی‌پوشان چیست؟

آی اسپورت - تیم ملی ایران از روز گذشته اردوی جدیدش را در تهران زیر نظر کارلوس کی‌روش شروع کرده است. ملی‌پوشان خودشان را برای جام ملت‎های آسیا که دی ماه در امارات برگزار می‌شود آماده می‌کنند. از این رو ملی‌پوشان ایران در اعتراض به عدم توجه به تیم ملی و برآورده نشدن امکانات مورد نظر از امروز ممنوع‌المصاحبه شدند و همچنین تعدادی از بازیکنان هم در اقدامی هماهنگ صفحه‌های اینستاگرام خود را غیرفعال کردند. صفحه مهدی طارمی، رضاییان، عابدزاده، پورعلی‌گنجی و وحید امیری از عصر امروز از دسترس خارج شده است.

قصد بازیکنان تیم ملی این است که صدای اعتراض‌شان را به وزارت ورزش برسانند. کی‌روش در توافقنامه ۳ ماه پیش اعلام کرده بود تا آبان به فدراسیون فرصت می‌دهم که خواسته‌هایم را برآورده کند و یکی از شرط‌های او هم این بود که تیم ملی در اولویت برنامه‌های فدراسیون باشد اما الان توجهی به تیم ملی نمی‌شود و نگاه ملی معطوف به دیگر تیم‌هاست در شرایطی که تیم ملی همچنان با کمبود امکانات و تدارک مناسب مواجه است.

۵ ۵  
آی اسپورت
2018-11-12 20:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
حسام
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۰۲
توجه معطوف سایر تیم هاست!!!!!!!!!!
تیم امید که بدبخت امکانات نداره. پرسپولیسم امکانات ندادن بهش فقط مجبور بودن برای اجازه برگزاری آزادی رو ترمیم کنن. برانکو خیلی امکانات داشت ولی کی روش فاقد امکاناته. مامانش به عزاش بشینه انقدر مظلومه این موجود
سیاوش
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۱۳
هنوز نمیفهمم ؟ با مردم میشود قهر کرد و هنوز ملی ماند ؟ معنای ملی چیست ؟ مردم اهمیتی دارند یا ندارند ؟ تیم ملی یعنی په ؟ نمایندگان مردم ؟ قهرمانان ؟ پهلوانان ؟ محبوبان مردم ؟ علی کریمی ؟ حجازی ؟ پروین ؟ پورحیدری ؟ کیروش ؟؟؟ کسی میتواند بگوید باید ! بله باید !!! باید چه کس را دوست داشته باشیم ؟ او میتواند میلیونها دلار بگیرد و دستور به دوست داشتن کند؟؟؟؟؟
آرش6
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۱۵
کیروش بهشون دستور داده
444
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۲۲
به جهنم که دی اکتیو کردن
کسری
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۵۱
واقعا این کارها چه معنی داره؟؟دیگه چه کار باید میکردن؟؟چه کاری کیروش میخواست که انجام ندادن؟؟واقعا بیاد بگه چه کار میخاست که انجام ندادن؟؟اون بازیکنهای عوضی که این غلط رو کردن مثل سگ باید بندازن دور که دو سگ توله ی کیروش رضاییان و طارمی مثل همیشه بینشونه ,حروم زاده ها.نگاه ملی معطوف باشگاههاست؟؟یه کلام بیاد بگه از اینکه پرسپولیس فینال رو جلوی رییس فیفا و afc برگزار کرده دارم میسوزم و تمام.لابد انتظار داره که جلوی ترینیداد و توباگو رییی فیفا رو دعوت میکردن؟؟این چه تیم ملی هست اخه که حسادت بین مردم پخش میکنه؟؟این بازیکنهای عوضی که اینکاررو میکنن رو کجای دلمون بزاریم اخه؟؟یحتمل کیروش هم شنیده پول نایب قهرمانی داره میاد اونهم پولش عقب افتاده دنباله حقوقشه!!!!!!الان این کیروش پرستها چی دارن بگن اخه؟؟لابد از اینکه این همه هوادار با وجود قیمت بالای بلیط روزها قبل بازی به تهران اومدن باعث ناراحتی مربی تیم میلی شده؟؟مربی حسود مربی حسود واقعا دیگه نوبره!!به خدا برای من پرسپولیسی نتیجه ی باشگاهی خیلی مهمتره از تیم ملی .لعنت به رضاییان و طارمی و وحیدامیری کثیف که ذات خودشون رو بازهم نشون دادن چرا بازیچه ی اون حرومزاده میشن.
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر