فهرست
کالدرون: با برانکو درباره دربی حرفی نزدیم
کالدرون: با برانکو درباره دربی حرفی نزدیم

کالدرون: با برانکو درباره دربی حرفی نزدیم

آی اسپورت -  گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس در جریان تمرین امروز تیمش با خبرنگاران صحبت کرد و به سوالات آنان پاسخ داد. بخش‌های مهم حرف‌های  او را بخوانید:

باید صنعت نفت را ببریم

می‌دانید که ما 9 ملی‌پوش داشتیم که دو نفر آنها برگشتند و مابقی فردا می‌آیند. در تعطیلات یک بازی خوب با سایپا داشتیم و هم‌اکنون یک بازی حساس با صنعت نفت داریم. چون به تراکتور باختیم باید این بازی را ببریم.

با برانکو درباره دربی حرف نزدیم

من و برانکو مثل همه‌ی مربیانی که در آنجا حضور داشتند در مورد مسائل مربوط به فوتبال صحبت کردیم. من از برانکو در مورد فوتبال ایران پرسیدم و او هم راجع به فوتبال عربستان از من سؤال کرد. برانکو مربی خیلی خوبی است و رفتاری صمیمی با هم داشتیم. در مورد دربی هیچ صحبتی نداشتیم. نیازی نبود که بخواهم در مورد دربی از برانکو سؤال کنم. از این جهت که خودم تجربه‌های زیادی از دربی‌ها در کشورهای مختلف دارم. قاعدتاً دربی در خیلی از جهات به یک شکل بوده و خیلی حساس است.

بازیکن خارجی دیگری نمی‌خواهیم

قصد جذب بازیکن خارجی نداریم، چون جایی برای بازیکن جدید نیست. قطعاً با همین گروه ادامه خواهیم داد. جونیور هم به شرایط خوبی رسیده است و در بازی با سایپا به میدان رفت. او رفته رفته به شرایط آرمانی رسیده و با دیگر بازیکنان برای بازی کردن رقابت خواهد کرد.

امیدوارم قبل از دربی مشکلات مالی حل شود

بعد از نشستی که با مدیریت باشگاه داشتیم نظر مثبتی در این مورد دارم. امیدوارم تا قبل از دربی این مشکلات (مشکلات مالی) برطرف شود. من مسئول مسائل فنی تیم هستم و این اطمینان را می‌دهم که نه صد درصد، بلکه 200 درصد بهتر خواهیم شد، اما در مورد مسائل غیرفنی مسئولیت با مدیر و رئیس باشگاه است.

احمدزاده فقط مصدوم بود

فرشاد مشکل آسیب‌دیدگی داشت که به او گفتم چند روز استراحت کند. اگر مشکلی به وجود بیاید حتماً شما در جریان آن قرار خواهید گرفت. او در بازی دوستانه با سایپا به میدان رفت. در حال حاضر همه چیز در تیم ما خوب است.

خوشحالم که در ایران هستم

اینکه اینجا هستم و با تمدن جهانی شما آشنا شدم، یک امتیاز برای من است. خیلی خوشحالم که در ایران با فرهنگی جدید آشنا شده و هر جا می‌روم به من احترام زیادی گذاشته می‌شود. جا دارد به خاطر این میهمان‌نوازی از شما تشکر کنم.

تابع تصمیم کمیته انضباطی هستیم

در مورد احضار علیرضا بیرانوند به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و احتمال محرومیت، ما تابع تصمیم کمیته انضباطی هستیم و هر تصمیمی که آنها بگیرند، برای ما قابل احترام است.

۱    
آی اسپورت
2019-09-11 18:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر