فهرست
نیمار شاکی از PSG؛ چرا پیشنهاد نمی‌دهید؟
نیمار شاکی از PSG؛ چرا پیشنهاد نمی‌دهید؟

نیمار شاکی از PSG؛ چرا پیشنهاد نمی‌دهید؟

آی اسپورت - تابستان 2019 نیمار تمام تلاش خود را برای جدایی از پی اس جی و بازگشت به لالیگا انجام داد. او هیچ تمایلی برای ماندن در پی اس جی نداشت و پس از دو سال از انتقال 222 میلیون یورویی اش، در فکر جدایی بود اما در نهایت با مخالفت قاطع پی اس جی و درخواست 300 میلیون یورویی این باشگاه از بارسا و رئال همه چیز منتفی شد.

یک سال بعد همه چیز تفاوت کرده و نیمار پس از فصلی خوب با پی اس جی نه تنها از فکر جدایی منصرف شده که به فکر تمدید قرارداد است. ورق حالا برگشته و این پی اس جی است که بدون تعجیل و با آرامش به این قضیه نگاه می کند.

طبق ادعای LE10SPORT، نیمار از اینکه لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه هنوز هیچ تماسی با وی نگرفته و در مورد تمدید قرارداد حرکتی از سوی او دیده نمی شود، نگران و عصبانی است. فوق ستاره برزیلی انتظار داشت زودتر از اینها پیشنهاد تمدید قرارداد به وی برسد اما بی تفاوتی خاص باشگاه او را آزرده خاطر کرده است.

طبق همین گزارس، ارائه پیشنهاد تمدید قرارداد پی اس جی مساله زمان است و دیر یا زود دو طرف وارد مذاکره خواهند شد. پی اس جی می داند که نیمار حالا با انگیزه تر از همیشه برای ماندن است و پس از اینکه در فینال لیگ قهرمانان فصل گذشته نتوانست مانع از شکست تیم برابر بایرن شود، حالا عطش انتقام دارد و می خواهد برای دومین فصل متوالی پی اس جی را به فینال برساند. گفت و گو ها به زودی شروع خواهد شد هرچند نیمار انتظار داشت پیشنهاد تمدید را زودتر دریافت می کرد.

     
آی اسپورت
2020-10-20 17:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر