فهرست
عکس‌نوشت؛ قهر و آشتی جهانبخش و آزمون
عکس‌نوشت؛ قهر و آشتی جهانبخش و آزمون

عکس‌نوشت؛ قهر و آشتی جهانبخش و آزمون

آی اسپورت - سردار آزمون و جهانبخش در تیم ملی فقط دو بازیکن مختلف نبوده‌اند، دو سبک متفاوت بودند. یکی نمونه ای از یک بازیکن ساکت و بی‌حاشیه و کاملا حرفه‌ای در فوتبال که خارج از زمین هم اصول را رعایت می‌کرد. دیگری بازیکنی با کیفیت خوب در زمین فوتبال و با حاشیه و سروصدای زیاد خارج از زمین و گاهی اوقات نمونه‌هایی از غیرحرفه‌ای گری. مسیر آنها در فوتبال هم البته تا حدودی با هم تفاوت داشت. سردار آزمون سال‌هاست از پیشنهادهایش از لیگ برتر انگلیس و ایتالیا گفته می‌شود و جهانبخش این مسیر را بدون سروصدا و به صورت عملی طی کرد.

این دو بازیکن برخلاف هوادارانی که بارها در فضای مجازی در مورد حمایت از یکی از این دو گزینه با هم اختلاف نظر داشتند رابطه بسیار خوبی با هم دارند و هیچ گاه پیش نیامده که میان آنها اختلافی باشد. جهانبخش بعد از خداحافظی آزمون یکی از بازیکنانی بود که در مصاحبه‌هایش به شدت از او حمایت و طرفداری کرد.

در بازی مقابل بولیوی اما در دقایقی، اختلاف کوچکی میان این دو بازیکن به وجود آمد. اختلافی که البته باپیش‌قدم شدن جهانبخش خیلی زود ختم به خیر شد. گویا این دو بازیکن در یکی، دو صحنه  برای زدن گل در مقابل دروازه بولیوی با هم قاطی کردند و این مساله باعث ناراحتی سردار آزمون شده بود. آزمون که بعد از جام جهانی انتقادات زیادی را متوجه خود می‌دید و با خداحافظی کردن و اصرار کی‌روش به بازگشت بیش ازهمیشه زیر تیغ تند هواداران و طرفداران تیم ملی قرار دارد به دنبال این بود تا با زدن گل در این بازی نه چندان سخت کمی از زیر بار فشار خارج شود. به همین دلیل حضور جهانبخش در چند صحنه باعث ناراحتی او شد.

1
1

2
2

3
3

جهانبخش بعد از تعویض روی نیمکت به سراغ آزمون رفت که با روی خوش او مواجه نشد اما تلاش کرد تا از مهاجم تیم ملی دلجویی کند. عکس‌های بعد از این دو فریم نشان می‌دهد که تلاش جهانبخش مثمرثمربوده و این دو بازیکن خیلی زود با هم آشتی کردند.

نود

۷ ۲  
آی اسپورت
2018-10-17 19:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
.
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷، ۲۰:۰۴
اره دیگه همه برید ناز این بچه ننر رو بکشید انگار مهدکودک اومده
۶
محمد
پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۱۴
واقعا متاثر شدم این آزمون کجای فوتبال ایران بوده که اینطوری میکنه اولش قشنگ داره دست آقای گل لیگ هلند و پس میزنه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر