فهرست
قاب روز؛ کی‌روش رفت، کرانچار در پک
قاب روز؛ کی‌روش رفت، کرانچار در پک

قاب روز؛ کی‌روش رفت، کرانچار در پک

آی اسپورت - امروز تمرین تیم امید در شرایطی در غیاب برخی بازیکنان از سر گرفته شد که اولین تمرین امیدها پس از خداحافظی کی روش از تیم ملی ایران به شمار می رود. طی ماه های اخیر یکی از مهم ترین درگیری های ایجاد شده، صحبت های میک مک درموت مربی ایرلندی تیم ملی علیه حمید استیلی بود که گفته بود اجازه استفاده از ساختمان پک به آنها داده نمی شود. شکوری سرپرست دبیرکلى فدراسیون فوتبال در مورد عدم حضور برخی بازیکنان گفت: «با وجود کم بودن تعداد نفرات تمرین تیم امید با جدیت از سوى کادر فنى دنبال مى شود و امیدواریم طى روزهاى آتى سایر نفرات هم در این اردو حضور یابند.»

شکورى در ارتباط با اهمیت اردوهای تیم امید گفت: «تیم ملى امید فروردین ماه بازى هاى حساسى در پیش دارد و در گروه خودش براى کسب صدرنشینى و سهمیه صعود به دور نهایى با حریفان قدرتمندى دیدار مى کند. قطعا باشگاههاى ما هم حساسیت و شرایط تیم امید را درک مى کنند. با دستور ریاست فدراسیون فوتبال حمایت کامل از تیم امید صورت مى گیرد. همچنین تمامى امکانات و ظرفیت هاى فدراسیون فوتبال در اختیار تیم امید است. امیدواریم با درایت آقاى کرانچار و کادر فنى شاهد موفقیت این تیم در مرحله نخست از دور مقدماتى رقابت ها باشیم.»

۳ ۶  
آی اسپورت
2019-02-09 23:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
منتقد
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۰:۰۴
پک را خدا آزاد کرد
حسین اهوازی
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۰:۴۴
ولی خدا وکیلی کیروش انگار مجموعه پک ارث پدرش بود
فدراسیون بی کفایت
nima bagheri
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۰:۵۳
دستاورد شغلی می‌دونید چیه؟ اینه که اگر فردا به هر دلیلی از اون شغل کنار رفتی، چیزی بیشتر و ملموس‌تر از یک عنوان برای تحویل به نفر بعدی داشته باشی
زنده باد کی روش
۱
nima bagheri
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۰:۵۳
منتقد:
احمق پک آزاد بود از امروز که کی روش رفت اشغال شد
۱
nima bagheri
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۰:۵۳
کارلوس کی روش کلی حرص خورد و با زهره هراتیان و هومن افاضلی که بعدها دشمنش شدن کلی جنگید تا این مرکز پک ساخته بشه و حتی همون جور که در آخرین مصاحبه اش در نود گفت از جیب خودش خرج کرد تا این مرکز تکمیل بشه اما حداقل بعدش تمام مربیان بدون حرص و جوش خوردن میتونن ازش استفاده کنند و امیدوارم بعد چند سال این مرکز رو نابود نکنند.
۱
گوزن نر
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۰:۲۹
دوران کفتارها اغاز شد.اشاره به شباهت انیمیشن شیر شاه.دقیقا برانگوه عمو اسکاره و بقیه لنگی ها و ...کفتارها هستند.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر