فهرست
برانکو: مشکل با مسلمان را در رختکن حل می‌کنیم!
برانکو: مشکل با مسلمان را در رختکن حل می‌کنیم!

برانکو: مشکل با مسلمان را در رختکن حل می‌کنیم!

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری خود قبل از بازی پرسپولیس و نفت در جام حذفی، نگرانی خود از خستگی بازیکنانش را نشان داد. او درباره انتقادها از تعدادی از بازیکنانش هم حرف زد.

هدف ما کسب همه جام هاست

این بازی دوم سوپر جام است. یعنی قهرمان لیگ برتر و قهرمان جام حذفی در اولین دور بازی‌ها با هم رو به رو می‌شوند. مقداری عجیب است اما مشکلی ندارد. ابتدای فصل اهداف‌مان را گفتیم. هدف ما هدف حداکثری در تمام جام‌هاست. تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان رفتیم. در لیگ برتر هم بالای جدول هستیم و امیدواریم در جام حذفی هم با موفقیت پیش برویم. افتخارمی‌کنم و تبریک می‌گویم به بازیکنانم به خاطر افتخارات پارسال و امسال.

نفت قوی است و ما خسته‌ایم

امیدوارم فردا بازی خوبی به نمایش بگذاریم. کار ساده نیست که با یک حریف در مدت کوتاهی سه بار بازی کنید. 100 درصد این بازی متفاوت از بازی‌های قبل است. نفت الان قوی‌تر از ابتدای فصل است. توانستند خودشان را پیدا کنند. خستگی تیم ما می‌تواند یکی از عوامل مهم تاثیرگذار در نتیجه بازی باشد.

بیرانوند همچنان نفر اول ماست

موافق این انتقادات نیستم. او به هر حال مانند هر دروازه‌بانی لحظات خوب و بدی دارد.  او در کجای بازی با الهلال بد بود که انتقاد می‌کنند؟ در دو سه صحنه هم تیم را نجات داد. مربی‌ای نیستم که به یک اشتباه بازیکنی را حذف کنم. او هم‌چنان دروازه‌بان اول تیم است. از خوشبختی ماست که رادوشویچ را داریم و هر لحظه می‌تواند جای او را پر کند.

برای مسلمان بعدا تصمیم می‌گیریم

مسلمان او در فهرست نیست که استراحت کند تا ببینیم بعدا چه تصمیمی برای او می‌گیریم. بشار رسن هم جای او در زمین است. فعلا به او استراحت می‌دهم. اگر مشکلی هم باشد در رختکن تیم حل می‌کنیم. 

۶۵ ۲  
آی اسپورت
2017-10-20 14:02:00
نظر دهید

۲ نظر
بابک پرسپولیسی
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۵۵
من همیشه گفتم هر مهاجم ایرانی دیگر جای طارمی در این 2 سال بود با اونهمه موقعیت گلی که براش بوجود میومد آقای گل میشد
اثبات حرفم اینکه در بازی های آخر فصل که علیپور فیکس شد همه دیدیم میانگین یک گل در هر بازی را بدست آورد
منظورم اینه زمان مدارا و باج دهی به مسلمان و طارمی باید پایان بپذیره و این دو بازیکن همیشه حاشیه ساز همیشه تفرقه افکن همیشه خود خواه ذرس عبرتی برای بقیه بازیکنان شوند
من هنوز معتقدم پرسپولیس از نظر فنی کاملا توان عبور از الهلال را داشت
ما تنها به خاطر خیانت برخی بازیکنان در خوشگذرانی و محرومیت تحمیلی و البته اصرار برانکو به بازی دادن به ربیع خواه حذف شدیم
و گرنه تیم برانکو کاملا شایستگی قهرمانی در این فصل را داشت
خخخخ
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۴
اقتدار رو ؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر