فهرست
اعتراض مشترک سرخابی‌ها: ترویج بی‌اخلاقی
اعتراض مشترک سرخابی‌ها: ترویج بی‌اخلاقی

اعتراض مشترک سرخابی‌ها: ترویج بی‌اخلاقی

آی‌اسپورت- کمیته اخلاق در حکمی عجیب و بر اساس فیلم و عکس‌هایی که حتی در صحت‌شان تردید وجود دارد محسن مسلمان و وریا غفوری را از پرسپولیس و استققلال محروم کرد تا در آستانه دربی هر دو تیم یکی از بازیکنان اصلی خود را از دست بدهند. حالا هر دو باشگاه به این حکم اعتراض کرده‌اند و این دخالت کمیته اخلاق را صحیح نمی‌دانند. حکمی که با توجه به روش دخالت‌گونه این کمیته بیشتر به ترویج بی‌اخلاقی می‌ماند تا گسترش اخلاق در جامعه فوتبال و تنبیه و پیشگیری از اتفاقات دیگر. باید دید باز هم تاج که در مسائلی مثل محرومیت عجیب محسن فروزان شخصا به ماجرا ورود کرده و حکم کمیته اخلاق را وتو کرده بود این بار هم دست به کار می‌شود و سر و صدای عجیب ایجاد شده برای این حکم را می‌خواباند یا این بار کمیته اخلاق اصرار به اجرای حکم‌اش خواهد داشت.

۶ ۵  
آی اسپورت
2017-10-22 22:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
رضا
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۳۳
آی اسپورت دقیقا چه سمت و سویی را دنبال میکنه؟ وقتی کیانی محروم شد چنین تفسیری را کردین؟ حالا چه شد کمیته اخلاقی به یکباره شد کمیته بی اخلاقی....البته من هم در قضاوت های دور از عدالت این آقایان شکی ندارم اما چه شد که بزای حکم بازیکن یک تیم که قاطبه کارکنان سایت باآن زاویه دارند هورا میکشید نوبت که به تیم محبوبتان رسید فریاد وا مصیبتایتان گوش را کر میکند؟!
۲ ۳
رضا
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶، ۰۱:۲۶
چاقو کشی جرمه و قلیون کشیدن جرم نیست دلیلش اینه، همونطور که توهم تاریخی داشتن جرم نیست و مجبوریم همینطور که هوای آلوده دود قلیون رو تحمل کنیم بوی گند عقاید متوهم رو تحمل کنیم
امید از تفت
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶، ۰۵:۴۹
وقتی فرق چاقوکشی با قلیان کشی را متوجه نمیشی دیگه کاری نمیشه کرد. ضمن اینکه حتی چاقوکشی در رختکن یک تیم هم ارتباطی به کمیته اخلاق نداره ولی به هر حال خیلی متفاوته. جرم چاقوکشی، حداقل یکسال زندان داره.
saman
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶، ۰۹:۳۵
خب مثه اینکه به نظر شما جرم چاقوکشی و قلیان کشی یکسان هست
امید از تفت
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶، ۰۵:۵۲
همون مضحکه ای به نام کمیته اخلاق بهترین توصیف بود.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر