فهرست
چراغ سبز مهاجری؛ تقوی در کادرفنی استقلال؟
چراغ سبز مهاجری؛ تقوی در کادرفنی استقلال؟

چراغ سبز مهاجری؛ تقوی در کادرفنی استقلال؟

آی‌اسپورت- از روزهای گذشته نام‌های مختلفی برای حضور در کنار وبنفرد شفر روی نمیکت استقلال شنیده شده بود و محمد تقوی هم به دلیل سابقه آکادمیک قابل توجه در زمینه مربی‌گری و این که در گذشته بازیکن استقلال بوده بین گزینه‌ها دیده می‌شود. تقوی که از ابتدای فصل با پدیده همکاری می‌کرده این روزها گویا با باشگاه و رضا مهاجری سرمربی مشهدی‌ها به مشکل خورده و با پستی اینستاگرامی گلایه‌هایی را مطرح کرده که نشان می‌دهد علاقه‌ای به ادامه این همکاری ندارد. اتفاقی که گمانه‌زنی‌ها درباره انتخاب او به عنوان کمک مربی استقلال را جدی‌تر کرد. امروز هم رضا مهاجری در مصاحبه‌ای گفت که مشکلی با جدایی تقوی ندارد اما باشگاه استقلال باید درخواستی رسمی بدهد.

با انتخاب مک در موت به عنوان دستیار اول شفر، تقوی می‌تواند دستیار اول ایرانی سرمربی آبی‌ها باشد. شفر تاکید داشته که از ایران دستیارانی داشته باشد. کمیته فنی استقلال قرار است برای حضور کمک مربی ایرانی روی نیمکت تصمیم بگیرد و شنیده می‌شود گزینه‌های اصلی این کمیته دین‌محمدی و بختیاری‌زاده از اعضای همین کمیته هستند. تقوی اما با توجه به توانایی برقراری ارتباط با شفر و مک در موت و البته امتحانی که در پدیده پس داده می‌تواند گزینه‌ای جذاب برای استقلال باشد.

۹۲ ۲  
آی اسپورت
2017-10-04 22:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
تیم جعل و جهل و فتوشاپ و بداخلاقی و خیانت
پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶، ۰۴:۰۴
قدر آدمهای معدود باشخصیت باشگاه خودشو نمی دونه
۱
عالیجناب سرخپوش
پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶، ۰۸:۵۰
" شفر تاکید داشته که از ایران دستیارانی داشته باشد " خداوکیلی دمتون گرم ....کدوم سرمربی خارجی " تاکید " میکنه دستیار ایرانی داشته باشه ؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر