فهرست
در کورس ماندیم اما...
در کورس ماندیم اما...

در کورس ماندیم اما...

آی‌اسپورت- در دیداری که استقلال می‌توانست به راحتی سه امتیاز خانگی را کسب کند اما به دلیل نبود تمرکز مناسب پیروزی را از دست داد. بدون تردید شناخت فضا مهمترین فاکتور موفقیت است. ارزش فضا در فوتبال متفاوت است و بدون شک شناخت فضاهای ارزشمند برای هربازیکن و مربی ضروری است. به همین دلیل بازیکنان استقلال در استفاده و یا پوشش منطقه‌ای که بیشترین گلهای زده شده در فوتبال از این منطقه به دست میاید شناخت مناسبی ندارند.

منطقه ۱۴ ارزشمندترین فضا در فوتبال است. در دقیقه ۳۰ حضور به موقع ایسما در منطقه ۱۴  یا همان فضای پشت محوطه جریمه و ضربه عالی او کرنر شد که ارسال پاتوسی را ایسما به تیر کوبید. در دقیقه ۴۶ پاس عالی منشا در این فضا برای پاتوسی می‌تواست گل باشد که نشان می دهد که چه اندازه برای گلزدم این فضا مهم است. استقلال در چند مورد در استفاده از این فضا موفق عمل کرد اما در پوشش این فضا ضعف عمده داشت. پس از کرنر دیدنی پاتوسا که دقیقا برروی خط شش قدم بود و در این شرایط برای دروازه بان حریف خروج و مهار توپ بسیار سخت است فرشید باقری که بهترین بازیکن زمین هم بود استقلال پیش افتاد و در ادامه نیز می توانست تعداد گلهای خود رو بیشتر کند اما در دقایق پایانی و در حالیکه سه بازیکن استقلال مهاجم العین را محاصر کرده بودند با خطای بی مورد کریمی العین صاحب ضربه ایستگاهی در یک سوم دفاعی استقلال شد فضایی که نباید به هیچ عنوان خطای بی‌مورد داشت.

صرف‌نظر از این مشکل در زمان ارسال بازیکن العین توپ برگشتی در فضای جلویی منطقه ۱۴ فرود آمد و شیوتانی براحتی بازی را مساوی کرد شد. دریافت توپهای دوم و یا همان برگشتی و سرگردان مهمترین موضوع در فوتبال است که متاسفانه امشب بازیکنان استفلال آنرا در نظر نگرفته بودند. با شکست الدوحیل استقلال در کورس باقیماند اما اعتقاد دارم برای موفقیت در آسیا به مراتب باید هوشیارتر باشد
 

۱۳ ۴  
آی اسپورت
2019-03-12 21:50:00
نظر دهید

۴ نظر
...
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۲۳
اگه بازی فینال اسیا تو مدارس پخش نمیشد کیسه الان اول گروهش بود
۵
کامبیز
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۵۳
کیسه کشی با توهم باسوادی
۴
ایرانی
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۰۲:۲۶
استقلال امشب در نیمه دوم یکی از بهترین بازیهای این فصل رو انجام داد اگر بازیکنان این تیم در ضربات آخر دقت بیشتری داشتند ممطمئن باشید استقلال برنده این بازی بود هر چند گل سالم دقایق پایانی رو داور به اشتباه آفساید اعلام کرد
۲ ۱
...
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۱:۱۸
کیسه هیچی نیست هیچی. نه تاکتیکی نه برنامه ای فقط اتکا به چند تا بازیکن. انشالله کیسه تو گروهش چهارم میشه و به فلاکت می افته. ( ارزوی خودت برای دیگران رو واسه تیم فلاکت زده ات کردم. چطوره؟)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر