فهرست
صادقی: می‌‎خواستم به 110 زنگ بزنم!
صادقی: می‌‎خواستم به 110 زنگ بزنم!

صادقی: می‌‎خواستم به 110 زنگ بزنم!

آی اسپورت – امیرحسین صادقی که امروز در رابطه با شکایت مهدی رحمتی از او در کمیته اخلاق حاضر شده بود درباره جزئیات درگیری عجیبش با فرزاد حاتمی هم توضیحاتی داد. او از محرومیت یک جلسه‌ای خود ناراحت است و مدعی است که شروع کننده دعوا نبود و فقط کتک خورده است. حرف‌های صادقی را در این باره بخوانید:

  • من با چند نفر از بازیکنان تراکتورسازی رفاقت دیرینه دارم و در هتل المپیک مشغول خوش و بش با آنها بودم و وقتی به انتهای میز رسیدم با محمد نوری مشغول صحبت شدم که نزدیک میز آن آقا بود و برایش خیلی زور داشت که من با بازیکنان آنها صحبت می‌کنم.
  • ظاهراً یک کینه از من در دل او وجود داشت و خودش هم گفت که منتظر بود یکجا این موضوع را سر من خالی کند و به من حمله ور شد و با مشت و لگد و پرت کردن وسیله به سمت من عصبانیت خودرا خالی کرد. من اصلاً رو در روی او نبودم و با نامردی ناغافل به من حمله‌ور شد و حاضران در صحنه شاهد موضوع بودند که می‌توانید از آنها سوال کنید.
    - همه کسانی که با من برخورد داشتند اخلاق من را می‌دانند، شاید در زمین بازیکن جدی و خشنی به نظر بیایم ولی بیرون زمین شخصیت متفاوتی دارم و در طول این سال‌ها هیچ حاشیه و درگیری از من دیده نشده است و در این مورد هم درگیری وجود نداشت و آن آقا به من حمله ور شد و من فقط کتک خوردم و در درگیری حضور نداشتم. من نه اهل دعوا هستم و نه جنگ و همانطور که گفتم داخل زمین شاید از هیچ چیز کوتاه نیایم اما بیرون زمین همه چیز متفاوت است. 
  • اینطور هم که می‌گویند نبود. چاقو نه از این کاردهای کُند داخل رستوران‌ها و البته نامردی او این بود که از پشت حمله کرد و من اصلا متوجه نشدم که چه شد و بعد از ضربه‌اش گیج شدم. 
  • من رعایت حرمت فوتبال و شرایط تراکتورسازی را کردم وگرنه قصد داشتم همانجا به 110 زنگ بزنم تا او را بازداشت کنند. مسئولین باشگاه آنها هم همه چیز را می‌دانند و پیش من آمدند و گفتند بزرگتری کن و اجازه نده شرایط از این بدتر شود و آقای جلالی هم با من صحبت کرد تا کار بالا نگیرد. اگر می‌خواستم می‌توانستم پای پلیس 110 را وسط بکشم.
  • حکم محرومیتی برای من نیامدهو اعلام کرده‌اند موقتاً نمی‌توانیم بازی کنیم. قرار است به زودی حکمم صادر شود. من به کمیته اخلاق رفتم و همه چیز را آنجا توضیح دادم. با عقل جور در نمی‌آید هم من محروم شوم و هم آن شخص. اینکه من هم چوب بخورم و هم فحش و بعدش محروم شوم از آن حرفهاست. اگر چنین حکمی صادر شود شک نکنید شخصا به AFC و FIFA شکایت می‌کنم و می‌گویم که هم کتک خورده‌ام و هم محروم شده‌ام. مطمئنا صدور چنین حکمی یعنی اینکه اگر شما دعوای‌تان شد خودتان هم کتک‌کاری کنید چون بعدش جریمه آن گریبان هر دو طرف را می‌گیرد و این راهش نیست.

 

۵ ۲  
آی اسپورت
2017-08-15 15:29:00
نظر دهید

۲ نظر
یه سیل بیاد
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۳۹
و این لجن ها رو ببره :))))
محسن
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۴۴
صادقی حقش محرومیت نیست
همه خبرگزاری ها نوشته بودن جریان دعوا چیه، چرا باید محروم بشه؟ اون چاقو کشیده اون کتک زده بعد این محروم بشه؟!!!!!
حکمهای عجیب کمیته اخلاق تمام ناشدنی هستن
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر