فهرست
چرت زدن گلر لیورپول روی نیمکت در دربی
چرت زدن گلر لیورپول روی نیمکت در دربی

چرت زدن گلر لیورپول روی نیمکت در دربی

آی اسپورت – روز گذشته در ورزشگاه گودیسون پارک تیم های اورتون و لیورپول به مصاف هم رفتند و در نهایت بازی با تساوی 2-2 پایان یافت. این بازی حواشی زیادی هم داشت و به خصوص لیورپولی ها به خاطر داوری و وی ای آر بسیار عصبانی و ناراحت بودند.

دقیقه ششم بازی خطای شدید جوردن پیکفورد گلر اورتون روی ویرژیل فن دایک که منجر به مصدومیت شدید و تعویض ستاره هلندی شد، با هیچ جریمه ای از سوی داور مواجه نشد و مایکل اولیور حتی به دلیل آفساید، پنالتی هم برای قرمزها اعلام نکرد.

دقیقه 93 بازی نیز جوردن هندرسون موفق شد گل سوم را برای لیورپول بزند ولی وی ای آر در تصمیمی بحث برانگیز گل را به دلیل آفساید میلیمتری سادیو مانه مردود اعلام کرد.

اما یک نکته جالب این بازی شکار شدن کائویمین کلر دروازه بان ایرلندی لیورپول توسط دوربین های بی تی اسپورتس و در لحظه ای بود که روی نیمکت چرت می زد!

این اتفاق دقیقه 80 بازی و زمانی که بازی 2-1 به سود قرمزها دنبال می شد، رخ داد. دوربین روی یورگن کلوپ زوم کرده بود ولی کلر دروازه بان سوم لیورپول که به دلیل مصدومیت آلیسون فرصت پیدا کرده به عنوان گلر دوم وارد فهرست 18 نفره تیمش شود، در حال چرت زدن دیده شد. این صحنه در شبکه های اجتماعی نیز بازتاب زیادی داشت:

 

کاربری به نام جیمی کینگ توئیت کرده:« داشتم نگران می شدم کسی جز من این صحنه را ندیده باشد.»

 

کاربری دیگر نوشته است:« وقتی متوجه می شوید باید نیمکت نشین گلری مثل آدریان باشید.»

 

یکی دیگر از کابران نوشته است:« آدریان برابر استون ویلا هفت گل خورد ولی باز هم در دربی دروازه بان ثابت بود. کلر به همین خاطر چرت می زد.»

 

توئیت دیگر:« این به خوبی توضیح می دهد چرا او روی نیمکت است و دروازه بان ثابت نیست.»

 

کاربر دیگری نوشته است:« تماشای چنین صحنه ای آن هم در یک دربی هیجان انگیز، شرم آور است.»

     
آی اسپورت
2020-10-18 18:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر