فهرست
سلطه بایرن در خطر؛ دورتموند آماده است
سلطه بایرن در خطر؛ دورتموند آماده است

سلطه بایرن در خطر؛ دورتموند آماده است

آی اسپورت - فصل جدید رقابت های بوندسلیگا از امشب (جمعه) با یک دیدار آغاز می شود که در آن بایرن مونیخ قهرمان چند فصل اخیر این رقابت ها باید برای دفاع از عنوان قهرمانی برابر هرتابرلین قرار گیرد. هر چند بایرن مونیخ در تابستان خریدهای نسبتا خوبی انجام داد ولی رفتن ستاره هایی چون آرین روبن و فرانک ریبری از این تیم باعث شده است تا خیلی ها نسبت به قهرمانی مجدد باواریایی‌ها در بوندسلیگا تردید داشته باشند. از طرفی بوروسیا دورتموند در این فصل در نقل و انتقالات خیلی خوب عمل کرد و تقریبا به تمامی اهداف خود در بازار نقل و انتقالات رسید و رقیب جدی برای بایرن مونیخ در راه قهرمانی است. نیکو کواچ و شاگردانش چند هفته پیش در دیدار سوپرجام فوتبال آلمان با دو گل به دورتموند باختند و اولین جام فصل به زردپوشان رسید که هدایت آن را لوسین فاوره بر عهده دارد.

خریدهای بایرن مونیخ

لوکاس هرناندس با ۷۲ میلیون پوند از اتلتیکومادرید

بنجامین پاوارد با ۳۱ میلیون پوند از اشتوتگارت

ایوان پرشیچ قرضی از اینتر

 

بوروسیا دورتموند

با این حال نیکو کواچ باز هم دل خوش به درخشش روبرت لواندوفسکی در خط حمله است و امیدوار است این بازیکن یک فصل رویایی دیگر داشته باشد و بتواند کم و بیش ۳۰ گل در بوندسلیگا به ثمر برساند در طرف دیگر دورتموند در فصل قبل تلاش زیادی برای قهرمانی کرد و در هفته های پایانی شاید به خاطر نبود اعتماد به نفس، صدر جدول را از دست داد ولی تیم خوب لوسین فاوره در تابستان به خوبی تقویت شد و حتی بایرنی ها نیز اعتراف کردند که امسال کار سختی برای دفاع از عنوان قهرمانی دارند و شاید بعد از چند سال جام قهرمانی در بوندسلیگا راهی وست فالن شود.

خریدهای بوروسیا دورتموند

تورگان هازارد ۲۳ میلیون پوند از گلادباخ

متس هوملس ۲۷ میلیون پوند از بایرن مونیخ

نیکو شولز ۲۳ میلیون پوند از هوفنهام

ژولین براندت ۲۳ میلیون پوند از بایر لورکوزن

هفته اول بوندسلیگا از امشب جمعه با دیدار بایرن مونیخ و هرتابرلین آغاز می شود و بوروسیادورتموند باید فردا در خانه به دیدار آگسبورگ برود.

۱    
آی اسپورت
2019-08-16 10:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر