فهرست
بادران، از بیزینس تا فوتبال؛ چرا اینقدر پرهوادار؟
بادران، از بیزینس تا فوتبال؛ چرا اینقدر پرهوادار؟

بادران، از بیزینس تا فوتبال؛ چرا اینقدر پرهوادار؟

آی اسپورت – تیم بادران حریف پرسپولیس در جام حذفی یکی از تیم‎های نوظهور و تقریبا ناشناخته فوتبال ایران است. این تیم در فصل 95-94 با خرید امتیاز سهمیه لیگ دویی تیم ایرانجواون خورموج به طور حرفه‌ای و رسمی وارد فوتبال شد و در سال 1395 به لیگ دسته اول صعود کرد. در حال حاضر با هدایت محمد ربیعی، بادران یکی از بخت‎های اصلی صعود به لیگ برتر هم هست. این تیم در پایان نیم‎فصل اول لیگ یک با 33 امتیاز و بعد از نفت مسجدسلیمان 38 امتیازی در رده دوم جدول قرار دارد.

با وجود تازه تاسیس بودن، تعداد زیاد هواداران این تیم در ورزشگاه آزادی در بازی امروز مقابل پرسپولیس کاملا غیرمنتظره بود. هرچند مدیرعامل این باشگاه وعده حضور 40 هزار نفر از هواداران این تیم را داده بود که به نظر می‌رسید این یک بلوف باشد اما امروز تعداد هواداران این تیم در ورزشگاه آزادی بیشتر از پرسپولیسی‌ها بود. البته می‎توان با قاطعیت گفت که حضور پرشمار هواداران این تیم در ورزشگاه البته بیشتر فعالیت شرکت بادران مربوط می‌شود.

شرکت بادران در سال 1390 با دریافت اولین مجوز بازاریابی شبکه‌ای ایران فعالیت خود را آغاز کرد. مدیراناین شرکت مدعی هستند که نوع فعالیت آنها با شرکت‎های دردسرساز هرمی متفاوت است و فعالیت آنها به صورت شبکه‌ای انجام می‎شود. محصولاتی که در سایت رسمی این شرکت معرفی شده‎اند بیشتر آرایشی، زیبایی، سلامتی، منسوجات و سایر اقلام مشابه هستند.  بخش بزرگی از افرادی که امروز به عنوان هوادار بادران در ورزشگاه آزادی حاضر شده‎اند عضو این شرکت هستند و در این شرکت مشغول فعالیت و بازاریابی هستند.  

۸۵ ۱۳  
آی اسپورت
2017-12-15 16:52:00
نظر دهید

۱۳ نظر
تاسف برای داور
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۰۷
واقعا چقدر داوری ضعیفه . یعنی فقط یه دونه فغانی رو داریم و والسلام ؟؟!! این چه مدل پنالتی گرفتن بود ؟
یه بابا
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۷
وقتی تیم مقابل سرخ های حکومتی باشند مباید خیلی هم تعجب کرد
00
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۴۸
گل سالم پرسپولیس رو نگرفت خداوکیلی از دکل تیم دسته اولی بیایین پایین
۶۶۶۶۶۶
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۹
اینم بگو چ مدل آفساید گرفتنی بود.
اینقدر هنگ کرده بودم از آفساید ۵دقیقه بعدش ب داداشم گفتم آفساید کی رو گرفت اونم جواب داد نمیدونم.
بابک
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۴۸
گزارشگر بازی احمدی: معلوم نیست چرا وقتی پرسپولیس گل میزنه طرفدارای تیم بادران خوشحالی میکنن؟!!! گرفتین مطلبو؟؟؟ خوب یه بازی جام حذفی رو طرفدارامون رفتن اونور رایگان ببینن
شایدم کیسه کشا دارن تیم عوض میکنن کم کم از تیم سوم پابتخت میشن طرفدار تیم دوم پایتخت یعنی بادران
۱
یوسف
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۹
من بازی رو ندیدم جدا از پرسپولیسیا بیشتر هوادار داشتن!؟ بعد پرسپولیسیا روشون میشه بیان بگن استقلالیا یا تراکتوریا ورزشگاه رو پر نمی کنن؟!!
666
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۴
به نظرم شماها دیگه درباره هوادار حرفی نزنیم چون با این حساب تیم سوم پایتخت هستین خخخ
فقط پرسپولیس
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۱
اینا چقد شل مغز ودکل نوردن چشتون رو باز کنید یکم به اون مغزتون فشار بیارید و ببینید که گل سالم رو مردود کرد
بازم یه کیسه اومد
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۴
درجواب یوسف
درسته امروز پرسپولیسیا کم اومده بودن ولی خدایی اینقد مطلب نویسنده رو درک نکردی که بفهمی چی گفت راجع به بادران؟یا خودتو زدی به نفهمیدن
sia
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۳۸
ماشالله ما تو کشورمون کم به اصطلاح "شرکت" نداریم که معلوم نیست چطور به یکباره به این بزرگی میشن!
#پولشویی
تراکتور
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۱۴
دقیقا
۱
عالیجناب سرخپوش
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۵۳
احتمالا" خیلی از دوستان معنی " هوادار " را نمیدانند . بد نیست مروری کنیم بر مشوقان مواجب بگیر, حقوق بگیر و یا هدیه بگیر سالهای گذشته تیم هایی که به لطف ریخت و پاش هایی در مقاطعی خاص تعدادی مشوق جمع کردند والان نه از آن تیم ها نشانی هست و نه بالطبع از باصطلاح هوادارانشان . اولا" که من با توجه به تصاویر ورزشگاه از بالا به بیشتر بودن هواداران بادران زیاد اطمینان ندارم ولی به فرض که چنین بوده , میدانیم که امروز میزبان بازی بادران بود , بلیط برای تماشاگران پرسپولیس گرانتر از روزهای پیشین بود در حالیکه میزبان برای هواداران خود تسهیلات ویژه ای ( ایاب و ذهاب رایگان , بلیط مجانی و یا زیر قیمت و ...) قائل شده بود . سطح بازی برای پرسپولیس و هوادارانش از حساسیت زیادی برخوردار نبود درحالیکه برای بادرانی ها بازی در آزادی و مقابل پرسپولیس یک فرصت ویژه و نایاب بوده و.... خب اگر داستان برعکس بود فکر میکنید چه اتفاقی می افتاد ؟ و در آخر بد نیست اشاره ای داشته باشیم به لحظه ثبت گل دوم پرسپولیس , آنجا که محمدرضا احمدی با تعجب میگفت : نمیدونم چرا تماشاگران بادران خوشحالی میکنن . حالا یکی سوال رفیقمان را پاسخ بدهد : چرا اینقدر پرطرفدار ؟؟
۴
jabi
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۱
شرکت بادران توسط سپاه تاسیس شده و کارش هم اینه جنسای بنجل و ته انباری کارخانجات سپاه و با رنگ و لعاب نو و جدید میریزن تو بازار. چون خودم بودم میگم. شما ببین کدوم شرکتی تو 6 سال به همچین سود سرشاری میرسه. در ضمن اکثر هوادارای بادران که امروز اومده بودن پرسپولیسی بودن که به خاطر رایگان بودن اومدن.بعد از گل پرسپولیس خوشحالیشون و ببینین.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر