فهرست
جنجال دوپینگ؛ یاغی استقلال از پرسپولیس اخراج شد
جنجال دوپینگ؛ یاغی استقلال از پرسپولیس اخراج شد

جنجال دوپینگ؛ یاغی استقلال از پرسپولیس اخراج شد

آی اسپورت – امروز روزنامه گل روی جلد خود تیتری عجیب و جنجالی زد. این تیتر حکایت از کنار گذاشته شدن خرید جدید پرسپولیس به بهانه دوپینگ از این تیم بود. ابتدا به نظر می‌رسید بازیکن موردنظر جونیور براندائوی برزیلی باشد اما با استوری عجیبی که محمدرضا احمدوند منتشر کرد مشخص شد که بازیکن مورد نظر اوست. اویی که به تازگی در یک انتقال جنجالی از استقلال جدا شده و به پرسپولیس پیوسته بود.

احمدوند ساعاتی بعد از این که ماجرا در فضای مجازی حسابی سر و صدا کرد در یک استوری نوشت: «آقای خلیلی اگه تست آزمایش دومم رو رسانه‌ای نکنین، خیلی چیزایی رو که نباید بگم رو می‌کنم و میگم.» استوری بعدی او اما تهدیدآمیز بود. او نوشت: «آقای خلیلی حلالت نمی‌کنم.»

او این واکنش را در پاسخ مصاحبه خلیلی و توضیحات او در این باره  در روزنامه گل نشان داد. همین باعث شد تا خلیلی دوباره مصاحبه‌ای انجام دهد و به طور کامل ماجرا را شرح دهد. خلیلی گفت: «مجموعه پرسپولیس نمی‌خواست اسرار محرمانه تیم و بازیکنان را در اختیار دیگران قرار دهد اما این بازیکن جوان در واکنش غیرحرفه‌ای در ساعات اخیر رفتاری از خود به جا گذاشته که برای حفظ کیان و شان باشگاه مجبور هستیم بخشی از این مساله را بازگو کنیم. در شرایطی که تیم در ترکیه حضور داشت، باشگاه با این بازیکن قرارداد بست. طبق روال گذشته بازگشت تیم از ترکیه، آنها راهی ایفمارک شدند تا تست‌های پزشکی را پشت سر بگذارند. در اتفاقی عجیب اما بعد از اعلام تست‌ها مشخص شد این بازیکن از ماده غیرقانونی متادون استفاده کرده است. این ماده جزو مواد کاملا غیر قانونی و ممنوعه محسوب می‌شود. با این حال با نظر کادرپزشکی، بار دیگر از او خواسته شد تا صبح روز بعد در تست مجدد حضور یابد اما در اتفاقی عجیب او برخلاف نوبت تعیین شده، چند روز بعد در ایفمارک حاضر شد. با توجه به اینکه هر ماده‌ای بعد از چند روز با برخی اقدامات اثرش از بدن خارج می‌شود باشگاه برای اینکه منافع خود و هواداران را حفظ کند و همچنین ریسکی را متحمل نشود، از ثبت قرارداد او خودداری کرد. ما طی روزهای اخیر علیرغم شایعاتی که وجود داشت برای حفظ آبروی این بازیکن و آینده‌اش نمی‌خواستیم موضوع را رسانه‌ای کنیم و جزو اسرار محرمانه باشگاه می‌دانستیم اما او با رفتار خود باعث شد تا به توضیح این مساله بپردازیم.»

جدایی احمدوند از استقلال با واکنش تند هواداران استقلال روبرو شد و او در پاسخ به این واکنش‌ها مدعی شد که از بچگی پرسپولیسی بوده و به اشتباه در دوران محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات به استقلال رفته است! حالا او در حالی که جایی در پرسپولیس ندارد، راهی برای بازگشت به استقلال هم پیش روی خود نمی‌بیند و باید دید سرنوشت او در روزهای آینده چه خواهد شد.

۲ ۲  
آی اسپورت
2019-08-25 22:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
محسن
يكشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸، ۲۳:۰۳
اقا مثلا مثلا لیگ و فوتبال ما حرفه ای هست.این کونی بازیا یعنی چی که از بچگی به بچه های کدوم محل حال میدادم؟!!!!! مثل بچه ادم فوتبال را بازی کنید.حالا با تلاش و البته کمی شانس به تیمهای مطرح هم رسیدید دمتان گرم.حتما لیاقت داشتید.دیگه این گوه خوریا چیه از بچگی چیا دوست داشتم بعد شش ماه تو بچگی یه چیز دیگه دوست داشتید!!!!!
Ashkan Blue
دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۲۵
حالا که ترامادولی و متادونی از آب در اومد شد بازیکن استقلال؟
زیپ ایت پیلیز
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر