فهرست
کلاه بزرگ بر سر پرسپولیس؛ برنده یا بازنده؟
کلاه بزرگ بر سر پرسپولیس؛ برنده یا بازنده؟

کلاه بزرگ بر سر پرسپولیس؛ برنده یا بازنده؟

آی‌اسپورت- جزييات پرونده ايران و عربستان در دادگاه عالي ورزش محرمانه است و فعلا مسوولان فدراسيون فوتبال از اظهارنظر رسمي در اين مورد خودداري مي‌كنند. با اين وجود شنيده‌هاي غيررسمي حاكي از آن است كه دادگاه عالي ورزش به كنفدراسيون فوتبال آسيا دستور داده غرامت بازي نمايندگان ايران با عربستان در زمين بي‌طرف را بپردازد. در اين ميان نكته عجيب به خسارت درخواستي فدراسيون ما مربوط مي‌شود؛ جايي كه گفته مي‌شود ايران بابت پنج بار ميزباني از تيم‌هاي عربستاني در قطر (دوبار پرسپوليس و يك بار استقلال، استقلال خوزستان و ذوب‌آهن) تنها 200هزار دلار از AFC غرامت خواسته است. اين يعني 80هزار دلار بابت ميزباني پرسپوليس از الهلال و الاهلي در عمان به اين تيم پرداخت مي‌شود و سه نماينده ديگرمان هم هر كدام حدود 40هزار دلار براي يك نوبت ميزباني دريافت مي‌كنند.

به نظر مي‌رسد فدراسيون فوتبال در محاسباتش فقط هزينه سفر به عمان، اجاره استاديوم و بقيه مخارج عادي را محاسبه كرده، در حالي كه شايد بزرگترين ضرر تيم‌هاي ايراني از برگزاري اين مسابقات در زمين بي‌طرف، به خاطر از دست دادن درآمد هنگفت بليت‌فروشي بوده است. مثلا همين بازي پيش روي پرسپوليس و الاهلي عربستان اگر در آزادي برگزار مي‌شد، بي‌ترديد تمام صندلي‌هاي ورزشگاه را پر مي‌كرد و شايد درآمدي حداقل يك ميليارد توماني را براي پرسپوليس به ارمغان مي‌آورد. يادتان باشد بر خلاف ليگ، بليت‌فروشي در آسيا كاملا در اختيار باشگاه‌هاست و پرسپوليس در دو ميزباني ديگرش قيمت بليت‌ها را افزايش هم داده بود. خب حالا چطور ما براي چنين مسابقه‌اي فقط بايد 40هزار دلار يا حدود 150ميليون تومان غرامت بگيريم؟ اين كه فقط پول سفر است. بعد آقايان مي‌گويند ما برنده اين پرونده شده‌ايم!

بانک ورزش

۸۰ ۶  
آی اسپورت
2017-08-19 01:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
سهام
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۲۵
اگه واقعاً این مطلب صحت داشته باشه باید در فدراسیونی که در حد 4 ام دبستان هم ضرب و جمع بلد نیست گل گرفت. عاقبت مدیریت برادران سپاه بر ارکان فوتبال مملکت.
محمد
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۵۶
چه ربطی به سپاه داره چی رو داری به چی وصل میکنی نکنه دلت از جایه دیگه پره که اینجا سر سپاه خالی میکنی :|
۳
میلاد
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۳۵
موافقم
۲
شاهین
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۱۶
هر چیزی که به زیان پرسپولیس باشد دشمنان داخلی را خوشحالتر از دسمنان بیرونی می کند...
پرسپولیس تکیه گاهش و امیدش به مردم است
وگرنه تاج و تخت و کفاشیان و ساکت و هیاهو را چه به درک منافع ملی و چه به اهمیت دادن به این موضوعات مهم...

پ.ن:
این حرفها به معنی تبرئه آن بیسوادان لمپن نیست که آبروی کشور را بخاطر هیچ کس پوچ حراج کردند.
عارف
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۵۲
بي كفايتي و بي عرضه گيه مسولان فدراسيون چيز تازه اي نيست... اينا بجز چاي و ميوه خوردن تو جلساتشون كار ديگه اي هم بلدن مگه؟؟
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۵۵
معلومه وقتی چهارتا دزد و غیر متخصص تمام پست های مهم کشوری را فقط و فقط به دلیل پاچه خواری مقام ... و ... بدست می آورند ... حق ایران ما همینه که میبینید ... عوضیها تو همه چی دهن مردم را سرویس میکنند ... لعنت به بزرگشون تا کوچکترین عضوشون که ممل پخمه و ساده صفت و پایه خنده محل خودمونه که چون هیچ جا راهش ندادند الان شده برادر بسیجی و متدین محل و جالبتر از این با رتبه 320000 در کنکور الان کارمند شده !!! خدایا تا کی چنین باید شد...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر