فهرست
سلتیکس به دنبال خرید «جی آر اسمیت» است؟
سلتیکس به دنبال خرید «جی آر اسمیت» است؟

سلتیکس به دنبال خرید «جی آر اسمیت» است؟

آی اسپورت- پس از انتشار خبر اختلاف جی آر اسمیت و تیم کاوالیرز بر سر مبلغ قرارادادش با این تیم، شایعاتی در مورد تلاش بوستون سلتیکس برای جذب جی آر اسمیت پخش شده که در این خبر قصد داریم تا شرایط سلتیکس را برای جذب این بازیکن بسنجیم و ببینیم این خبر چقدر صحت دارد.

اختلاف اسمیت و کاوالیرز بر سر مدت قرارداد و البته مبلغ قراردادش با این تیم است که خواستار قراردادی چند ساله به ارزش حداقل ۱۵ میلیون دلار می باشد. آخرین پیشنهادی که از طرف کلیولند داده شده ۱۰ الی ۱۱ میلیون دلار می باشد که این مبلغ از نظر اسمیت مورد قبول واقع نشده.

شایعه شده که سلتیکس توانایی پرداخت ۹ میلیون دلار را دارد اما این اطلاعات نادرست است. سلتیکس در حال حاضر  از سرانه پرداختی خود به بازیکنان، نزدیک ۳٫۴ میلیون دلار بیشتر خرج قراردادهای خود کرده. اگر سلتیکس بازیکنان جوان خود مثل Ben Bentil, Marcus Georges-Hunt, Jalen Jones و Damion Lee را کنار بگذارد نهایتاً میتواند یک یا ۲ میلیون دلار فضا برای امضای قراداد با اسمیت ایجاد کند که این مبلغ به هیچ وجه به مبلغ قراردادی که اسمیت در سر دارد، نزدیک نیست.

تنها در صورتی این خرید امکان پذیر است که سلتیکس قصد لغو قراردادش با بازیکنان اصلی این تیم را داشته باشد که در حال حاضر در این شرایط، سلتیکس چنین کاری را انجام نمیدهد. اسمیت بازیکن خوبی است و بعنوان یار ششم می تواند کمک زیادی به سلتیکس بکند و بدون شک این تیم را از نظر پرتاب های سه امتیازی تقویت خواهد کرد. اما از نظر رفتاری و شخصیت بازیکنی نیست که درخور شخصیت تیمی سلتیکس باشد و بدون شک دنی اینج، مدیر باشگاه سلتیکس، این مسئله را نادیده نمیگیرد. این خبر تنها یک شایعه است و هیچ صحتی ندارد.

۲    
آی اسپورت
2016-10-12 14:59:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر