فهرست
دلیل سکوت کی روش: سیاست درست
دلیل سکوت کی روش: سیاست درست

دلیل سکوت کی روش: سیاست درست

آی اسپورت – حتما در جریان هستید که طی روزهای گذشته کارلوس کی روش هم به فهرست افرادی که علی کریمی از آنها انتقاد کرده اضافه شده اما سرمربی تیم ملی هیچ واکنشی به صحبتهای شاگرد و دستیار سابقش نشان نداده. روزنامه ایران ورزشی سکوت کی روش را به نفع مرد پرتغالی دانسته و نوشته:

۱- کی‌روش در این چند سال اخیر نشان داده به هر انتقادی پاسخ نمی‌دهد. مثلا او بارها با سوالی درباره تعداد روزهای مرخصی‌اش برخورد کرده اما بحث را تغییر داده و سوال را بی‌جواب گذاشته. او هر وقت هم خواسته و شرایط را مساعد دیده با توپ پر سراغ رسانه‌ها آمده و حرف‌هایش را به گوش منتقدان رسانده. کی‌روش در قریب به اتفاق مواقع، وقتی پاسخ مشخصی برای سوال‌های منتقدان نداشته، سکوت را در دستور کار خود قرار داده. حالا هم شاید دلیل غیبت عجیب کی‌روش در رسانه‌ها این است که او پاسخی ندارد و نمی‌تواند از خودش دفاع کند.

۲- علی کریمی یکی از محبوبترین چهره‌های فوتبال ایران در دو دهه گذشته است. می‌توانید تشویق بی‌امان او توسط هواداران استقلال را ببینید و به این نکته پی ببرید. کی‌روش هم البته در فوتبال ایران به محبوبیت رسیده و راهی به قلب هواداران پیدا کرده. محبوبیت این 2 اما هرگز قابل مقایسه با هم نیست. کریمی با اینکه چند سال قبل از فوتبال خداحافظی کرده و تازه چند ماه است که در قامت مربی به سطح اول فوتبال برگشته اما همچنان محبوب است و همین مساله می‌تواند یکی از دلایل سکوت کی‌روش باشد. کی‌روش خوب می‌داند که اگر با کریمی وارد جنگ رسانه‌ای شود، بخش اعظمی از محبوبیت خود را از دست می‌دهد.

۳-  فقط چند ماه تا جام جهانی مانده و تیم ملی به آرامش نیاز دارد. حفظ این آرامش هم می‌تواند یکی از بهانه‌های کی‌روش برای سکوت باشد. شاید کی‌روش با بی‌جواب گذاشتن انتقادهای علی کریمی قصد دارد حاشیه را از تیم ملی دور کند و یک تیم آماده را به جام جهانی بفرستد. این البته دلیل خوشبینانه سکوت کی‌روش است.

 

 

۲ ۵  
آی اسپورت
2018-02-10 09:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
ویلی
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۳۲
سکوت سرمایه آدم عاقله که کم میگه و گزیده میگه تا وقتی حرفی زد شهرو بهم بریزه.....الان شجاعی بعد محرومیتش هرروز مصاحبه و ننه من غریبم میکرد اینطور عزیز میشد؟ اصلن خود کریمی یکی از دلایل اسطوره شدنش سکوتش بود که تلویزیون نمیومد و تن به مصاحبه نمیداد (مصاحبه 17 سال پیشش با تماشاگران جاودانه شد) حالت مرموز و دست نیافتنی پیدا کرد....الان مهدوی کیا یه توییت میزنه اثر داره چون خودشو در هر تریبونی خرج نکرده.....یا جمله تاریخی ناصر خان در نود (ما چیمون پاکه که فوتبالمون باشه) برای همیشه در تاریخ موند کسی ازش سند نخواست چون حرفش سند بود...ولی امثال دایی و قلعه و عزیزی و مایلی کهن از بس هر روز تیتر دادن و جلوی چشم بودن و سروصدا کردن حرف درستشونم کسی جدی نمیگیره و متاسفانه کریمیم داره به جمعشون اضافه میشه...
خخخخخخخخ
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۵۹
پس سکوت کن تا حد اقل عاقل به نظر برسی.
در ضمن پیوندت با ساندیس خوارا رو تبریک میگم. هر چند افکارتون فرق میکنه ولی شیوه نگاه از بالاتون و حق به جانبیتون مثل همه
۹
محمد
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۰۰
نظر شما...جمله بسیار زیبایی بود. سکوت سرمایه انسان عاقل است.
۵
من ربات نیستم
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۰۷:۳۰
این یارو خخخخخخخخ
خخخخخخیلی حالش خخخخخخخوبه
۱
من ربات نیستم
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۰۷:۳۷
کریمی حرفه ای نیست. در مورد کیروش هم تعصب پرسپولیسی بودنش رو دخیل میکنه. از دعوای پارسال برانکو و کیروش کاملا مشخصه. به نظرم جواب ندادنش بهتره.
ضمن اینکه همه چیز یه فوتبالیست توی عمر حرفه ایش یه پا دو پا زدنش نیست. مربی گری و مدیریتش هم مهمه که کریمی اون رو نداره. و نخواهد داشت.
اگر تیم ملی رو مثلا بدن دست کریمی شاید حتی جلوی گوام هم به سختی ببره. چون اصلا اینکاره نیست. پس بهتره اول قواره خودش رو اندازه طرفی که بهش نقد داره بکنه بعد حرف بزنه.
این آدم حتی عارش میومد بره کلاس مربی گری.لگد زیر کلمن زدنش دوران برانکو و تیم ملی رو یادش رفته. کتک زدن داور رو یادش رفته. بیخیال نمیشه که فقط به خاطر همراهیش با مردم محبوب باشه. وگرنه این مجری دلقک حسینی که رفته خارج هم همراه مردمه.
کریمی کلا متناقض و ساده ست. قشنگ با هرکی رفیقه خوبه و وقتی حرفش میشه تمومه. عین بچه ها.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر