فهرست
دکه آنلاین: جهنم 20 دقیقه ای
دکه آنلاین: جهنم 20 دقیقه ای

دکه آنلاین: جهنم 20 دقیقه ای

آی اسپورت – خبر ورزشی با انتشار عکسی از بازیکنان پرسپولیس نوشته آنها برنامه ویژه ای برای پیروزی مقابل الهلال دارند و یک جهنم 20 دقیقه ای برای این تیم درست خواهند کرد. منصوریان هم مدعی شده که عده ای اطلاعات رختکن استقلال را لو می دادند

 

خبر ورزشی 3 مهر
خبر ورزشی 3 مهر

روزنامه گل با انتشار عکس طارمی نوشته که پرسپولیس در صورت رسیدن به فینال و گرفتن پاداش 1.5 میلیون دلاری می تواند جریمه طارمی را پرداخت کند. این روزنامه مدعی شده مدیران باشگاه طارمی را برای تمدید قرارداد تحت فشار گذاشته اند. گل در خبری دیگر نوشته فرهاد به دلیل پستهای اینستاگرامی اش علیه افتخاری جایی در کادر فنی آینده استقلال نخواهد داشت.

 

روزنامه گل 3 مهر
روزنامه گل 3 مهر

احمد نوراللهی عکس یک روزنامه پیروزی است. این روزنامه نوشته او هیچ مشکلی برای همراهی قرمزها در لیگ قهرمانان ندارد. تیتر یک این روزنامه امیدواری پرسپولیس نسبت به تغییر رای فیفا با استفاده از وکیل سوئیسی است و آنها امیدوارند که سرنوشت بارسا و آتلتیکو در انتظار این تیم باشد.

پیروزی 3 مهر
پیروزی 3 مهر

 ایران ورزشی با انتشار عکسی از فاتح تریم نوشته استقلال بدون پول و نماینده رسمی خواهان مربی بزرگ ترکیه ای است و باید دید استقلال واقعا با تریم مذاکره کرده یا اینکه کل ماجرا یک خبرسازی است. این روزنامه خبر امیدواری پرسپولیس به تغییر رای فیفا را هم روی جلدش آورده.

ایران ورزشی 3 مهر
ایران ورزشی 3 مهر

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-09-25 09:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
علی
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۲۶
خبر ورزشی که سابقه زیادی در حمایت از تیم استقلال دارد با این تیتر به خیال خود در حال گرا دادن به الهلالی هاست خخخخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر