فهرست
دفاعیه دژاگه: متاسفم که این اتفاق افتاد
دفاعیه دژاگه: متاسفم که این اتفاق افتاد

دفاعیه دژاگه: متاسفم که این اتفاق افتاد

آی اسپورت – اشکان دژاگه یکی از نقش‌های اصلی جنجال های استادیوم یادگار امام در پایان بازی تراکتورسازی و پیکان بود. او در دفاع از مسعود شجاعی که مورد حمله یکی از هواداران تراکتور قرار گرفته بود به او حمله کرد و ضربه‌ای هم به او زد. اتفاقی که باعث شد نقدهای زیادی درباره حرکت او انجام شود. حالا دژاگه در گفتگویی در این باره صحبت کرده است:

خودم هم از کار خودم تعجب کردم

متأسفانه این اتفاق افتاد و واقعا از این اتفاقی که افتاده ناراحت هستم. هم آقا مسعود، هم من و تمام بچه‌ها ناراحت هستند. واقعا کل تیم به‌خصوص بازیکنان جوان‌تر بعداز بازی شوکه شدند. واقعا خودم هم از کار خودم و واکنشم تعجب کردم. یعنی نفهمیدم چرا اینطور رفتار کردم. البته خب من سعی کردم از آقای شجاعی دفاع کنم. او هم تیمی است؛ در حکم برادرم است. ناراحت می‌شوم می‌بینم کسی می‌خواهد به او حمله کند.

در خونم است که از هم‌تیمی‌ام دفاع کنم

متاسفم که این اتفاق افتاداین چیز‌ها کجای دنیا هست و مشابه آن اتفاق می‌افتد؟ تیم داشت خوب نتیجه می‌گرفت. ما واقعا با جان و دل بازی می‌کنیم. من خودم هرجای دنیا بودم و در هر تیمی بازی کردم با جان و دل بازی کردم. هم آقا مسعود و در کل همه بازیکنانی که در تیم هستند با جان و دل بازی کردند. واقعا متأسفم که این اتفاق افتاد و باور کنید خود من هم وقتی وارد رختکن شدم خیلی ناراحت بودم. ولی خب شاید در خونم است از هم تیمی‌ام دفاع کنم، از برادرم دفاع کنم، اصلا هر کسی باشد و مورد حمله قرار بگیرد از او دفاع کنم.

نمی‌دانم چرا این طوری شد

برای من هیچ وقت این اتفاق نیفتاده بود. سابقه نداشته که در پایان بازی این مسائل برایم به‌وجود بیاید. نمی‌دانم چرا این طوری شد. خودم هم مانده‌ام و واقعا هم ناراحتم. امیدوارم این ۴ بازی هم به خیر و خوشی تمام شود تا ببینم آینده چه می‌شود.

۳ ۹  
آی اسپورت
2019-04-22 16:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
بامزه ها
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۳۱
اقا امروز تو تبریز برف اومده تمرین تراكتور رفته تو سالن قطعا بارش برف كار دست های پشت پرده بوده تا تراختور نتونه در مصاف با ذوب اهن و پرسپولیس خوب تمرین كنه لعنت به این فوتبال كثیف
Saeed
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۳۷
شما خیلی آقایی هر کی با لنگ کثیف بازی داشته باشه چهار هفته قبل میره تو بحران دوما کسی که تیم قلعه نویی رو ببره خیلی باید مواظب پشت سرش باشه حتی کیسه
عرعری
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۵۶
اولیه ترین اصول تربیت رو یادت نداده ترتری بیشعور. دروازه بان خاک تو سردهنت رو ببند تا مجبور نشیم ببندیمش
عرعری
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۵۵
برام جالبه که فقط توهین به پرسپولیس تو این سایت کاملا ازاده ولی جوابش رو یا منتشر نمیکنن یا اونقدر سانسور میکنن که کلا جمله بندی رو بهم میزنن. یه بار دیگه تکرار میکنم توهین کنید توهین میشنوید پس به خاطر تیم تون هم شده دهنتون رو ببندید
۳
واق واقی
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۰۶
چرتپولیس بازم جر خورد عروس آسیا لقب برازنده لنگه
۲
منطق اس دق لالی
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۰۹
خطاب ب saeed
فعلا ک پرسپولیس درِ همه تون گذاشته و بخاطر موفقیتهاش و همچنین بدلیل اینکه تو ایران کسی تو زمین جلودارش نیست،،طرفدارای حقیر کیسه و ترتر و 3پاهان دارن خودشونو جررر میدن!!
دروصف سوزشتون همین بس ک اقاییه پرسپولیس تو لیگ موجب شده دشمنان دیروز بخاطر حقارت وکوچکی بدل دوستان امروز شده اند،، ودر چرت وپرت گفتناتونم همین ک حمله ی طرفداران ترتر وکشیده زدن ب شجاعی و توحش داخل زمینتون رو ب دستهای پشت پرده برای موفقیت پرسپولیس نسبت میدین
بی مزه
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۱۲
استفاده کردی؟امشب پولیس ساعت چند بازی داره؟؟
ممدرضا
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۲۷
میترسی شیاف پولیس رو نشون بدی بدبخت؟بدبخت مدیرای اسپورت.خاک تو سر بدبختت بشم تو بخاطر لنگ ناموستم میدی خاک تو سرت
تراکتور_استرالیا
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۶:۰۸
بازیکن چه دژاگه چه مسی و رونالدو خیلی خیلی غلط می کنه بی خود می کنه به طرفدار تیم دست بلند می کنه. این لعنتی و همه لعنتی ها چون پول می گیرن بازی می کنن و یاشاسین تراکتور میگن ولی طرفدار از وقت و پولش میگذره تابستون و زمستون صادقانه و عاشقانه از تیم محبوبش (چه تراکتور باشه چه هر تیم دیگری) حمایت می کنه. اگر عوض کمپین برای مجبور کردن این امیر تتلوی فوتبال به معذرت خواهی به خاطر همه اتفاقات ازش معذرت نمیخواستند الان نمی گفت "ببینیم [آخر فصل] چطور می شه". نااصیل از خدات باشه بمونی.
بدبختی تراکتور اینه که چهار تا بچه مودب ولی بی سواد بی تجربه بی ایدئولوژی شده اند گرداننده کانالهاش و کمپینهاش و کانونهای هواداریش. به همه (مربی و بازیکن و هوادار و ...) راحت انگ می زنند. نمی دانند قراره به کجا و چه چیزی برسن. نخوانده و نشنیده اند که بدانند ما پشت پل ارس و در تبریز ایستادیم ولی گردن خم نکردیم (آن هم به ارتشش نه یه فوتبالیست نا اصیل سر تا پا تتو). خوش بودیم به اینکه زنوزی می گوید ما بازیکن سالاری نداریم اما نمی دانستیم که فردا قراره با هنرنمایی چهار تا بچه گیتار به دست بازیکن در ورزشگاه خودمان به گوشمان بخواباند و انواع توهین ها را بکند و ما برایش دسته گل ببریم و معذرت بخواهیم.
به خودمان بیاییم. دوم یا دهم مهم نیست وقتی نشان دهیم که مهم خودمانیم و فوتبال بهانه ای ست برا تمرین همبستگیمان. عیبی یوخ اگر فوتبال را ببازیم ولی همبستگی مان و غرورمان را نه. این اسطوره های تک فصلی و کرایه ای باید بدانند که اسطوره ماییم که خم نمیشویم.
دژاگه به خاطر بازیهای خوبت تا حدودی ممنونیم. عکس العمل زشتت را نخواهیم بخشید. معذرت نخواستنت یه خاطر توهین به هموطنانمان را از یاد نخواهیم برد. هر وقت خواستی برو. التماست نخواهیم کرد. نه به تو تتلوی فوتبال و نه هیچ کس دیگری. یاشاسین آذربایجانمان که همه چیز ماست و مردمانمان که تنها اسطوره مایند. یاشاسین تراکتور که ابزار ابراز عشقمان شده است.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر