فهرست
شایعه عجیب؛ کی‌روش جانشین توشاک می‌شود؟
شایعه عجیب؛ کی‌روش جانشین توشاک می‌شود؟

شایعه عجیب؛ کی‌روش جانشین توشاک می‌شود؟

آی اسپورت – کیست که نداند دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال یعنی علیرضا اسدی دشمن شماره یک کارلوس کی روش بوده است؟کسی که برای اولین بار و درست پس از جام ملت های 2015 کی روش را به چالش کشید و برای اولین بار تابوی انتقاد از این مربی پرتغالی را در فوتبال ایران شکست. به همین دلیل هم هست که شاید پیشنهاد تراکتوری ها به کی روش که اسدی مدیرعامل آن است اذهان را به چهار سال قبل ببرد.همان زمان انتقادها و اختلاف ها.

کار کی‌روش به خاطر بحران ارزی با تیم ملی ایران و فدراسیون فوتبال گره خورده است! جالب اینکه برای آماده‌سازی اذهان در رسانه‌ها اخباری مبنی‌بر جایگزینی ناخدای کشتی فوتبال ایران به دفعات نوشته و خوانده می‌شود و این یعنی شاید کار کی‌روش و تیم ملی ایران بعد از هفت سال به پایان رسیده و همین مساله باعث شده مدیران تراکتورسازی به جذب او فکر کنند.خصوصا اینکه زنوزی رابطه بسیار نزدیکی با مربی پرتغالی دارد! فرهیختگان نوشته است که جذب شجاعی،دژاگه و حاج صفی،گرفتن عکس یادگاری با سردار آزمون و البته مذاکره با کارلوس کی روش می تواند این پازل تاکتیکی را تکمیل کند.جالب اینجاست که این خبر فقط در حد یک طرح نیست و ظاهرا صحبت‌هایی هم ردوبدل شده است!

دعواهای کی‌روش و اسدی ماه‌ها نقل محافل فوتبال ایران و در راس اخبار بود. هیچ‌کدام از طرفین حاضر نبودند از مواضع خود کوتاه بیایند و درنهایت نیز کار به برکناری اسدی از دبیرکلی فدراسیون فوتبال کشید. حالا کی‌روش گزینه سرمربیگری تیمی است که دشمن سابقش مدیرعامل آنجاست و شاید تنها عاملی که زنوزی و کی روش را به توافق نرساند، همین موضوع باشد و بس.

با این حال باید باز هم صبر کرد، شاید زنوزی رمز آشتی و اتحاد طرفین که درنهایت به موفقیت تراکتورسازی منجر خواهد شد را بهتر از هرکس دیگری به‌خصوص در فدراسیون فوتبال بداند! اتفاقی که اگر رخ دهد بی تردید بمب خبری فوتبال ایران در سال جاری خواهد بود.

 

خبر آنلاین

۳ ۸  
آی اسپورت
2018-09-17 10:26:00
نظر دهید

۸ نظر
صمد
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۳۸
خیلی بده یه سایت ورزشی معتبر یه خبر دروغ رو از خبرآنلاین اونم به نقل از فرهیختگان رو نشر بده کلاس سایت با این خبرا میاد پایین
saeed
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۴۶
بابا ول کنید یقه تراکتورو شما دارین ریشه فوتبال این کشورو میزنین با حمایت از تیمهای دولتی که شدن منبع دزدی ورانت یه تعداد مدیر از خدا بی خبر بازنشسته واقعا برای ای اسپورت متاسفم لااقل ده درصد به معیارهایی که تبلیغ می کنید پایبند باشید
444
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۰۶
توشاک فرار کرد، عبدالله زاده هم درحال فراره نوبت به بقیه هم میرسه واقعا فکر میکنید کیروش خودش رو تو همچین باتلاقی میندازه؟؟؟
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۱۴
لجن تو لجنزار رشد میکنه پس بهم میان:))
بهزاد
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۰۲
آخه اوسکول بی سواد که اظهار فضل میکنی. لجن رشد میکنه؟ لجنای محل شما رشد میکنن؟ شما تو باغچه لجن میکاری؟ حتما با بابات آب میدی کود میپاشی که رشد هم بکنه. تو کلت عنه بجای مغز
بهزاد
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۲۳
واگعا ظلم از اونجا شروع شد که دیجه تیم های لیگ برتری ستاره های حاضر و آماده رو به تیراختور نمیدن. ظلم از این بیشتر؟ آقای فردورپوس چرا میخند؟ همه تیم ها باید سیتاره بسازن بدن به تیراختور مفت و مجانی تا این تیم نتیجه بجیره
***
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۵۰
زنوزی داره همین ته مونده فوتبال ایران رو به گند میکشه ببینید کاپیتان های اول تا سوم تیم ملی به خاطر پول رفتن تراکتور!!!! سرمربی شون هم که فرار کرد ولی پون طرف پولداره و پرواز در اختیار تیم ملی میذاره بهش چیزی نمیگن دقیقا باید ماجرای سرباز گرفتن تکرار بشه و لیگ به گند کشیده بشه تا ورود کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهرام
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۵۹
جوجه رو آخر پاییز میشمرن. تنها تیم خصوصی کشور همون تیم های تبریزی هستن ک در راسشون ترکتور سازی هست. مشخصثه رسانه ها با رانت دولتی دارن میکوبن و این چند روزه هی در=ارن مطلب میزنن.
سرخابی ها هم سوزش دارن شدید ک این بازیکن های درجه یک رو ک تو خوابشون هم نمیبینن به تیم اومد. استوکس تو 7 بازی 5 گل زده! سوگیتا نشون داده ک چه خرید خوبیه. تیم بسیار عالی بازی میکنه پس صبر کنین ببینین شما رو به گریه خواهیم انداخت. و من مطمئنم از سال بعد برای قهرمانی در آسیا مبارزه خواهیم کرد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر