فهرست
ناگفته‌هایی درباره درگذشت میناوند و انصاریان
ناگفته‌هایی درباره درگذشت میناوند و انصاریان

ناگفته‌هایی درباره درگذشت میناوند و انصاریان

آی اسپورت - مهرداد میناوند و علی انصاریان؛ دو جوانی که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا از میان ما رفتند. جامعه فوتبال کشور هنوز داغدار این عزیزان است و بهنام ابوالقاسمپور از بچه‌های با معرفت فوتبال در این باره و شائبه های عجیبی که مطرح شده بود پاسخ می‌دهد:

*حامد اژدری داماد خانواده انصاریان و خواهر علی، همیشه در بیمارستان حضور داشتند. اگر کم کاری رخ می داد، من و علی کریمی اجازه نمی دادیم این اتفاق رخ بدهد و همه چیز را شفاف می گفتیم. واقعا کادرپزشکی تمام تلاشش را انجام داد. این بیماری به نوعی است که کسی نمی تواند تضمین سلامتی صد در صدی بیمار را بدهد. شرایط بدن با ویروس کرونا خیلی پیچیده و متفاوت است. کادرپزشکی هم آقای هاشمیان و هم سایر دوستان چه در بیمارستان فرهیختگان و چه در بیمارستان لاله، هیچ کدام کم کاری نکردند.

*دو بحث مطرح است. بحث عاطفی و بحث تخصصی. دوستانی که اظهار نظر کردند در این زمینه تخصصی نداشتند و باید این مسئله را برای پزشکان بگذاریم تا مسئله را بازگو کنند و موضوعاتی نظیر طب سنتی که به وجود آمده بود، به جز یک نفر که از بابل آمده بود، سایرین در روز مرگ علی انصاریان تشریف آوردند. ما اجازه نداشتیم در کار پزشکان دخالت کنیم. یک سری سوء تفاهمات به وجود آمد که ناخودآگاه در شبکه های مجازی این موضوع مطرح شد. در اصل من چیزی ندیدم.

*من بخواهم این موضوعات را باز کنم، موارد زیادی بود. به طور مثال فردی مقداری روغن آورده بود و می گفت این را به انصاریان بدهید تا بخورد. من نمی توانم بدون اجازه پزشک متخصص این کار را انجام دهم. ما شهدای سلامت زیادی در این راه داده ایم و اگر بخواهیم کادرپزشکی را زیر سوال ببریم، خیلی بد است. در این اوضاع که شرایط خیلی خطرناک بود، مانند شیر بالای سر بیمار بودند و برایشان فرقی نداشت بیمارشان انصاریان است یا میناوند یا فرد عادی. به نظرم بسیاری ها در شبکه های مجازی دروغ گفتند.

 

ورزش سه 

۳    
آی اسپورت
2021-02-16 12:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر