فهرست
پرتغال سومین تیم خشن تاریخ جام جهانی
پرتغال سومین تیم خشن تاریخ جام جهانی

پرتغال سومین تیم خشن تاریخ جام جهانی

آی اسپورت - بررسی آمار و ارقام مربوط به جام جهانی گذشته، در آستانه شروع بیست و یکمین دوره این رقابت‌ها جالب توجه است. در زمینه خشن‌ترین تیم‌های حاضر در این دوره جام جهانی، مرور تعداد کارت‌های قرمز آنها در سوابق قبلی‌شان نشان می‌دهد که حریف ایران در زمره خشن‌ترین‌های جام قرار می‌گیرد. در بین تیم‌های حاضر در روسیه 2018، تیم ملی پرتغال سابقه دریافت 6 کارت قرمز را در طول 26 بازی انجام داده در دوره‌های قبلی دارد.

اگرچه تیم‌هایی مثل برزیل، آرژانتین و آلمان کارت قرمز بیشتری نسبت به پرتغالی‌ها گرفته اند اما تعداد بازی‌های‌شان خیلی بیشتر از پرتغالی‌ها بوده و درصد اخراج کمتری دارند. بالاترین درصد اخراجی متعلق به تیم استرالیا است که در طول تنها 13 بازی، بازیکنانش 4 بار از داوران کارت قرمز گرفته‌اند.

پس از آنها تیم دانمارک با 4 کارت قرمز در 16 بازی رده دوم خشن ترین‌ها را در اختیار دارد و پرتغال با 6 اخراج در 26 بازی رده سوم را به خود اختصاص داده است. نکته جالب اینکه تیم ملی ایران و مراکش که به ترتیب 12 و 13 بازی در ادوار گذشته جام جهانی انجام داده‌اند، هرگز کارت قرمزی از داوران دریافت نکرده‌اند و تیم اسپانیا هم در طول 59 بازی فقط یک بازیکن اخراجی در جام جهانی داشته است.

     
آی اسپورت
2018-06-14 18:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر