فهرست
سوژه روز؛ اقتدار منتقد کی‎روش در تبریز
سوژه روز؛ اقتدار منتقد کی‎روش در تبریز

سوژه روز؛ اقتدار منتقد کی‎روش در تبریز

آی اسپورت – اتفاقات روز گذشته در تبریز یک نکته مهم داشت. اینکه یکی از بزرگترین منتقدان سرمربی تیم ملی حالا صاحب پستی مهمتر در فوتبال کشورمان شده. علیرضا اسدی دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال که در زمان حضورش در فدراسیون شدیدا با سرمربی تیم ملی مشکل داشت چندی پیش عضو هیات مدیره تراکتورسازی شد و دیروز بعد از موافقت این باشگاه با استعفای صادق درودگر از مدیرعاملی، به عنوان جانشین او انتخاب شد. او روی صندلی مدیرعاملی تیمی نشسته که کاپیتانهای اول و دوم تیم ملی را دارد و البته گفته می‎شود سرمربی‎اش رابطه خوبی با کی‎روش دارد. از طرف دیگر زنوزی مالک تراکتورسازی هم  یکی از دوستان کی‎روش است و به همین دلیل انتخاب منتقد سرمربی تیم ملی به عنوان مدیرعامل تراکتورسازی قطعا باشگاه محبوب تبریزی را بیش از گذشته در کانون توجهات قرار خواهد داد.

۴ ۲  
آی اسپورت
2018-08-14 07:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حسین
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷، ۰۷:۱۹
از افتخارات این شخص ، حضور در اردوی !!! 100 نفره !!!!!! تیم ملی در زمستان 1365 و زمان دهداری بود . بعد از قضیه استعفای 14 بازیکن ، امثال او دعوت شدند ولی نتونست در جمع تیم اعزامی به قطر برای بازی با کویت در مقدماتی المپیک سئول قرار بگیره !!!!
۶ ۱
مهدی
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۴۷
باز این اسدی فوتبالیست بوده و تو بالاترین سطح فوتبال ایران بازی کرده، کیروش جون شما که لگد به گربه هم نزده و تو تیم محلات موزامبیک توپ جمع کن بوده
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر