فهرست
راموس، غایب بزرگ رئال مادرید در اتحاد
راموس، غایب بزرگ رئال مادرید در اتحاد

راموس، غایب بزرگ رئال مادرید در اتحاد

آی اسپورت - دیدار دیشب دو تیم رئال مادرید و منچسترسیتی که در بازی رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در استادیوم برنابئو برگزار می‌شد تا اواخر بازی به سود رئال در جریان بود و سفیدپوشان مادرید موفق شده بودند با گل ایسکو در دقیقه 60 از حریف پیش بیفتند. ولی با گلهای ژسوس و دی‌بروین و اخراج سرخیو راموس در یک برهه 10 دقیقه‌ای ورق به ضرر رئال بازگشت تا یک شکست تلخ برای این تیم رقم بخورد.

سرخیو راموس کاپیتان رئال مادرید با این اخراج نمی‌تواند در دیدار برگشت دو تیم که ماه آینده میلادی در ورزشگاه اتحاد برگزار خواهد شد شرکت کند. به این ترتیب راموس برای دومین سال پیاپی در دیدار برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی چمپیونزلیگ حضور نخواهد داشت.

فصل گذشته راموس در جریان پیروزی 2-1 رئال مقابل آژاکس عمدا کارت زرد گرفت تا خیالش از حضور در دیدار مرحله یک‌چهارم نهایی رئال راحت باشد. اما تیم هلندی در بازی برگشت مرحله یک هشتم در برنابئو موفق شد رئال را 4-1 شکست دهد تا نقشه‌های راموس نقش بر آب شود.

البته اخراج دیشب راموس با اخراج سال گذشته او متفاوت بود. در این صحنه ژسوس به سمت دروازه رئال پیش می‌رفت و مشخص بود که راموس می‌ترسد که در صورت متوقف نکردن او گل سوم سیتی هم به ثمر برسد. راموس موفق شد قبل از رسیدن ژسوس به محوطه جریمه او را سرنگون کند تا دست کم از دادن پنالتی به حریف خودداری کند.

  ۱  
آی اسپورت
2020-02-27 11:59:00
نظر دهید

۱ نظر
.
پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸، ۲۳:۰۶
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر