فهرست
گریزمن؛ گزینه جانشینی امباپه در پاریس
گریزمن؛ گزینه جانشینی امباپه در پاریس

گریزمن؛ گزینه جانشینی امباپه در پاریس

آی اسپورت - باشگاه پاریسن‌ژرمن به دنبال آن است تا در صورت از دست دادن کیلیان ام‌باپه در تابستان سال بعد، برای جذب آنتوان گریزمن ستاره تازه وارد بارسلونا تلاش کند. به نقل از فورفورتو، پی‌اس‌جی شرایط انتقال گریزمن را بررسی می‌کند چرا که معتقد است او می‌تواند به خوبی با نیمار و مائورو ایکاردی هماهنگ شود. ام‌باپه تا سال 2022 با پاریسن‌ژرمن قرارداد دارد و باشگاه فرانسوی هم تمایلی برای از دست دادن او ندارد اما لئوناردو (مدیر ورزشی پاریسن‌ژرمن) تصمیم گرفته با در نظر گرفتن تمامی جوانب خود را برای جدایی او آماده کند.

تمدید قرارداد با ام‌باپه اصلی ترین خواسته پاریسن‌ژرمن است اما آن ها می‌دانند ستاره 20 ساله تنها در شرایطی راضی به ماندن در پارک دو پرنس خواهد شد که حقوقی برابر با نیمار (30 میلیون یورو بعد از کسر مالیات) دریافت کند. ضمن آن که اگر رئال بخواهد با پیشنهادی 300 میلیون یورویی به سراغ باشگاه بیاید، مقاومت کردن کاری غیرممکن خواهد بود.

گریزمن از زمان حضور در اتلتیکومادرید در رادار پاریسن‌ژرمن بوده و باشگاه فرانسوی این علاقه را حتی تا به امروز هم زنده نگه داشته است؛ آن هم در شرایطی که گریزمن به تازگی به بارسلونا پیوسته است. شاید تنها عاملی که علاقه پی‌اس‌جی به گریزمن را کم کند، سن این بازیکن باشد؛ بازیکنی که در مارچ 29 ساله خواهد شد و سرمایه گذاری روی او برای جانشینی ام‌باپه یک ریسک خواهد بود.  بعد از انتقال 120 میلیون یورویی در جولای 2019 گریزمن نتوانسته انتظارات را برآورده کند و در 15 مسابقه، تنها 4 گل برای آبی اناری ها به ثمر رسانده است.

 

۱    
آی اسپورت
2019-11-12 16:26:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر