فهرست
کارلوس کی‌روش: از پشت به من خنجر زدند
کارلوس کی‌روش: از پشت به من خنجر زدند

کارلوس کی‌روش: از پشت به من خنجر زدند

آی اسپورت - کارلوس کی‌روش از ایران رفته، اما ظاهراً چالش‌های او با فوتبال ایران همچنان ادامه دارد. ابتدای سال ۹۸ خبری منتشر کردیم مبنی بر اینکه مرد پرتغالی به خاطر طلب ۹۰۰ هزار دلاری‌اش از فدراسیون فوتبال به فیفا شکایت خواهد کرد. در واقع او پس از آنکه تاج نتوانست وعده‌اش را برای پرداخت طلب او عملی کند، تصمیم گرفت از طریق وکیل قانونی خود مستنداتش را جمع‌آوری کند. حالا خبر‌های کامل‌تری به دست‌مان رسیده که حاوی روایات تازه‌ای است. یک منبع آگاه نزدیک به کی‌روش و همین‌طور یک منبع موثق در فدراسیون فوتبال فاش کردند روز دوشنبه هفته آینده به صورت رسمی پرونده شکایت کارلوس در فیفا باز خواهد شد. هماهنگی‌های لازم در این زمینه صورت گرفته و ظاهراً نامه اخیر تاج به کی‌روش هم نتوانسته مانع اقدام جدی کی‌روش شود. روز گذشته گزارشی منتشر کردیم مبنی بر اینکه رئیس فدراسیون فوتبال نامه‌ای به کی‌روش ارسال کرده و در این نامه نوشته به زودی کنفدراسیون فوتبال آسیا دستمزدش را پرداخت می‌کند. کارلوس، اما با تأکید روی این مسئله که این بار هم قول‌های تاج مثل حرف‌ها و قول‌های قبلی او است، پروسه شکایت از فدراسیون را در پیش گرفته است.

به من خنجر زدند

فدراسیون فوتبال این روز‌ها درگیر امضای قرارداد با مربی جدید خود است و تاج به شدت بابت شکایت کارلوس ابراز نگرانی کرده است. این شکایت می‌تواند یک پوئن منفی برای فدراسیون باشد و یک پیغام برای مربیانی که با ایران در حال مذاکره هستند. هرچند کی‌روش این روز‌ها سکوت کرده و ترجیح می‌دهد درباره فدراسیون و مهدی تاج اظهارنظری نکند، اما منابع نزدیک به کارلوس می‌گویند او به شدت دلخور است و شاید به زودی سکوتش را درباره رئیس بشکند. او حتی گفته است: «به من خنجر زدند.»

آن منبع مطلع نزدیک به کی‌روش فاش کرد علت اصلی دلخوری، به غیبت تاج در بازی با ژاپن بازمی‌گردد. کی‌روش در این باره گفته چطور ممکن بوده رئیس فدراسیون در مهمترین بازی یک دهه گذشته ایران غایب باشد و کنار تیم ملی حضور نداشته باشد؟ به گفته این فرد یکی دیگر از دلخوری‌های کی‌روش به موضوع برگزاری اردوی ایران در قطر بازمی‌گردد. کی‌روش از روز اول مخالف برگزاری اردو در این کشور بود، چون اعتقاد داشت اسپایر محلی است که همه به سادگی به تیم ملی ایران و تمریناتش دسترسی خواهند داشت. او بعد از جام ملت‌ها تأکید داشت فدراسیون او را مجبور کرد در آنجا اردو برگزار کند.

کی‌روش کوتاه نمی‌آید

به گفته این منبع موثق، کی‌روش روز دوشنبه آینده به طور قطع پرونده شکایت خود از فدراسیون فوتبال را در فیفا باز می‌کند و تأکید کرده تا آخر این پرونده هم می‌رود و توافقی با فدراسیون فوتبال نخواهد کرد.

 

خبر ورزشی 

۷ ۵  
آی اسپورت
2019-04-11 09:59:00
نظر دهید

۵ نظر
ميلاد
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۰:۱۴
نه كه خيلي تاكتيكي بازي ميكرديم، بايد تو كره شمالي تمرين ميكرديم كه كسي نفهمه!! اگه تاج بود تو استاديوم ٣-٠ ميبرديم!
۵
ایمان
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۰:۲۲
این مرتیکه خودش خنجری بود که 8 سال به پشت فوتبال ایران فرواومد. کثافت اجازه نداده 6 ماه بشه بعد بره شکایت کنه کاری که هیچ کدوم از مربی های خارجی انجام ندادن. تا حالا که از ایرانی ها هم ایرانی تر بود حالا شد حرفه ای! البته این موذی هدف داره چون میدونه فدراسیون داره با سرمربی جدید مذاکره میکنه داره با این کار این روند رو عقب میندازه.
۷
گوزن نر
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۱:۲۵
جواب ناجوانمردها همینه.نامردها باعث شدن تیم ملی به زمین بخوره.تف به ذات برانکو
۱ ۱
تفسیر متن گوز ماده
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۳۴
برانکو زیر دلم درد می کنه بس جون مادرت:)))
۶
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۳۶
حرص و جوش نوچه های کیروش برای صددلارهای وعده داده شده ست:)))
خدا ازتون نگذره بی شرف های دوزاری که برای چندرغازی منافع ملی را اینگونه برای دلال موزامبیکی قربانی کردین...
خاک عالم بر سر تک تک شماها که فوتبال ما را به لجن کشوندین
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر