فهرست
بگو مگو روی خط؛ حمله سنگین حسن‌زاده به نکونام
بگو مگو روی خط؛ حمله سنگین حسن‌زاده به نکونام

بگو مگو روی خط؛ حمله سنگین حسن‌زاده به نکونام

آی‌اسپورت- قاسم حسن‌زاده مالک باشگاه خونه به خونه روی خط برنامه ۹۰ رفت و عادل فردوسی‌پور خیلی سعی کرد طوری حرف بزند که او فینال حذفی را لغو نکند.

قاسم حسن‌زاده مالک باشگاه خونه به خونه حرف‌هایش در ۹۰ را با اعتراض به سرپرست خودش آغاز کرد. او همچنین از فتاحی مسئول سازمان لیگ انتقاد کرد. حسن‌زاده با اعتراض به بازی‌های نساجی با تیم‌های صبای قم و راه آهن که گل‌های زیادی از سوی تیم قائمشهری زده شده بود، آنها را مشکوک خواند. او در ادامه تاکید کرد اسنادی دارند که سه بازیکن راه آهن در بازی با نساجی مشکوک بوده‌اند.

حسن‌زاده با تاکید بر این‌که وکیل گرفته است و به زودی جشن صعود را برای مردم شهرش می‌گیرد، گفت: «این فقط برای این بازی نیست. مردم ما با آه و نفرین از ورزشگاه رفتند خانه. اگر با قلدری هم آن آقا تیمش را برده لیگ برتر، ما بازی را بر می‌گردانیم و حق‌مان را می‌گیریم. این آقا (نکونام) شما می‌دانی چند بازیکن تیم ما را هوایی کرده؟ بازیکنی داریم که پایش را گرفته اما مشکلی نداشته. همه این اسناد را می‌دهیم به کمیته اخلاق و کوتاه نمی‌آییم.» او حرف‌هایی جنجالی زد که توفانی در فوتبال ایران بازی می‌کند و باز تاکید کرد فقط در شرایطی در فینال حذفی به زمین می‌روند که مردم از آنها بخواهند.

بعد از او صنیعی‌فر مالک نساجی روی خط آمد و گفت: «ما حسرت شهر خسته را به رویای مردم شهر شاداب بدل کردیم. کارشناسان بیایند بازی ما را آنالیز کنند ببینند کجای بازی ما می‌توانسته تبانی باشد؟ سر تیم ما را جلوی همین تیم خونه به خونه داور بازی برید. بازی بادران‌شان هم که همه دیدند. بعد هم اگر سندی دارند، خب رو کنند. چرا این حرف‌ها را می‌زنند. ما بارها گفتیم امنیت در بابل را برای مردم و تیم‌ها ایجاد کنند. من از تیمم خواستم جواب این دوستان را ندهیم. ما خیلی حرف‌ها داریم درباره این تیم. اگر مستندی دارند رو کنند و ما آماده‌ایم.»

حسن‌زاده دوباره گفت: «آقای صنیعی‌فر خودتان می‌دانید که برای تیم برق شیراز چه کرده است؟ چه کمک‌هایی به این تیم‌ها کرده است! ایشان سرمربی‌های تیم برق شیراز را انتخاب کرده. اکسین البرز را هم که شارژ مالی کرده‌اند. این فوتبال حق مردم بابل بود و مطمئن باش حق به حق‌دار می‌رسد.»

فردوسی پور هم وقتی این جملات را شنید به قاسم حسن‌زاده گفت: «شما به احترام به حق مردم بابل، حق مردم خرمشهر و حق مردم ایران، در فینال جام حذفی بازی کنید.»

صنیعی‌فر هم گفت: «این آقای عزیز به همه تهمت می‌زنند. من برای سلامتی فوتبال به هر باشگاهی کمک می‌کنم. وقتی شما قدر یک کادری که برای‌تان کمک کرده و کار کرده را ندانستید، چرا تهمت به بقیه می‌زنید. من جواد نکونام را بسیار دوستش دارم و افتخار می‌کنم که او را آوردمش.»

 

خبرآنلاین

۷ ۲  
آی اسپورت
2018-05-01 05:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
Ali
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۷:۰۱
فدراسیون میخواست تیم نکونام بیاد بالا.
۳
!!!
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۲۶
اخرین تلاش های کیروشی پور واسه رسمیت دادن به جام اهدایی به کیسه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر