فهرست
بازگشت سعید؛ عزت‌اللهی بازی می‌کند؟
بازگشت سعید؛ عزت‌اللهی بازی می‌کند؟
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

بازگشت سعید؛ عزت‌اللهی بازی می‌کند؟

آی‌اسپورت- سعید عزت‌اللهی بعد از محرومیت در دیدار اول مقابل اسپانیا به ترکیب تیم ملی باز می‌گردد. سعید عزت‌اللهی بعد از محرومیت در دیدار اول مقابل مراکش حالا آماده بازگشت به ترکیب تیم ملی است. امید ابراهیمی که در بازی با مراکش نمایش فوق العاده ای داشت، حضور مجدد خود را در جمع 11 نفره ملی پوشان تضمین کرده است.

البته با توجه به سبک بازی اسپانیا به نظر می رسد کی روش با استراتژی تراکم بازیکن در میانه میدان ترکیب خود را نهایی کند. بنابراین حضور همزمان سعید عزت اللهی و امید ابراهیمی در زمین بعید به نظر نمی‌رسد. موضوعی که کمک شایانی به گرفتن فضا از ستاره‌های اسپانیا کرده و مانع بازی‌سازی آنها می‌شود.

از آنجا که کی‌روش در مصاف با تیم‌های بزرگ، ارائه بازی تخریبی را در دستور کار ملی‌پوشان قرار می‌دهد، می‌توان از هم اکنون بازی با دو هافبک دفاعی را برای تیم ملی مقابل اسپانیا محتمل دانست.

 

ورزش سه

۴ ۲  
آی اسپورت
2018-06-17 21:18:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ميلاد
يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۳۶
با توجه به بازيهاي سنگين بايد با بازيكنان مدارا كرد. احتمالا چند بازيكن استراحت ميكنند و شايد در نيمه دوم به زمين بيان. در بازي مراكش هم از دقيقه ٧٠ به بعد كمي اقتصادي بازي كرديم. قرار بود كه سه تعويض هجومي داشته باشيم كه مصدوميت اميد مانع كار شد.
۳
**
يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۰۱
زوج امید و سعید جلو دفاع دلگرممان میکنه که برا امتیاز بجنگیم
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر