فهرست
زلزله در الهلال؛ پنج لژیونر خط خوردند
زلزله در الهلال؛ پنج لژیونر خط خوردند

زلزله در الهلال؛ پنج لژیونر خط خوردند

آی اسپورت – سامی الجابر رئیس جدید باشگاه الهلال یک خانه تکانی جدی در میان لژیونرهای این تیم انجام داد و از خط خوردن ۵ لژیونر این تیم خبر داد. سامی الجابر، اسطوره و سرمربی سابق الهلال که امروز زمام ریاست این باشگاه پرافتخار سعودی را به دست گرفته است، گفت: «این ریاست بنده تشریفاتی نیست، بلکه برای اصلاح امور آمدم. ماموریت سختی را پیش رو دارم. من به عنوان یک بازیکن کارم را با الهلال آغاز کردم و اکنون ریاست این باشگاه را به دست گرفته‌ام.»  

سامی الجابر از خط زدن ۵ لژیونر این تیم خبر داد و گفت: «الهلال در شرایط کنونی نیاز به ۵ لژیونر در سطح جهانی به غیر از خربین و ادواردو دارد. تیمی را خواهم ساخت تا توانایی قهرمانی در آسیا را داشته باشد.» به این ترتیب الهلال پیش از دیدار با استقلال که دوشنبه در کویت برگزار می شود، ۵ لژیونر خود یعنی بن شرقی، سیروتی، نیکولاس میلیسی، ریواس و علی الحبسی را کنار گذاشت.

۵ ۵  
آی اسپورت
2018-04-14 13:20:00
نظر دهید

۵ نظر
فرهاد
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۳۶
نفسش از جای گرم در میاد . امکانات و پول تیمهای عربی رو سیاه جامگان هم داشت ، تو فکر قهرمانی آسیا میافتاد . البته خوش بحالشون که فدراسیون فوتبال عربها حداقل بفکر تیمهاشون هست و مدیر و ریاست باشگاه رو به سیاسیون نمیدن .
کیسه زباله
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۵۳
بیا.الهلال تو دوران داغونش خورد به کیسه حالا واسه فصل بعد 5 تا بازیکن خارجی توپ بگیره میخوره به پرسپولیس.این خط این نشون
۴
سهیل
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۴۸
الهلال که هیچ رئال مادرید هم تو بهترین فرمش جلوی پرسپولیس ده نفره بشه اونم 50 دقیقه، میبازه، نمی بازه؟!

اا ببخشید نه تنها نباخته که 4 تا هم ده نفره زده
۵
Kian
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۱۰
ساده نباشید،بعد از بازی با استقلال این قصد رو داره،نه الان
۷
محسن
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۵۱
عجب دیوانه ای هست این بابا.فکر کنم هنوز نفهمیده که بازیکنان نامبرده این چند وقت مصدوم بودند وگرنه دست به تار و مار کردنشان بد نبود!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر