فهرست
روز بد اشکان و احسان؛ دو پنالتی تعیین‌کننده
روز بد اشکان و احسان؛ دو پنالتی تعیین‌کننده

روز بد اشکان و احسان؛ دو پنالتی تعیین‌کننده

آی اسپورت – تراکتورسازی امروز در مقابل ذوب‌آهن هم شکست خورد تا تقریبا به شکل کامل از کورس مدعیان قهرمانی عقب بماند. در این باخت اما نقش دو بازیکن ملی‌پوش این تیم پررنگ‌تر بود. اولی احسان حاج‌صفی که در دقایق ابتدایی بازی مرتکب یک خطای ناشیانه شد و به ذوب‌آهن پنالتی داد و دومی اشکان دژاگه که در دقیقه 88 یک ضربه پنالتی را از دست داد. گل کردن این پنالتی می‌توانست تراکتور را به بازی برگرداند اما ضربه اشکان را مظاهری مهار کرد و چند دقیقه بعد درخشان‌مهر گل دوم ذوب‌آهن را زد و کار شاگردان لیکنز را یکسره کرد.

۶ ۳  
آی اسپورت
2019-04-26 21:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
Saeed
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۳:۲۳
فدای سر اشکان واحسان انشالله لنگو تو تبریز خاکش میکنیم از صد تا جام کثیف ارزشش بیشتره
۴ ۱
مسعود
شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۸:۳۶
به امید خدا تیم کثیف سوراختور رو با اینهمه حمایت به لجن می کشیم همنطور که تیم کثیف کیسه رو ترکوندیم تا درس عبرت برای امثال توهی مغزهای مثل تو باشه.... با قدرت امثال هم قهرمانیم تا تو و امثال تو برن تو غار
حبیب
شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۰۷
امسال هر چی کشیدیم از این لیکنز خرفته که معلوم نیست کدوم حرومزاده ای این رو انداخت به ما. متاسفانه هر جا تیم نیاز شدید به امتیاز داره این سه کاپیتان با اشتباهاتشان تیم رو بدبخت می کنند اون از استپ بچه گانه در بازی نساجی و این هم از خطای ناشیانه و بیمورد روی مطهری . اشکان قربونش برم هم فقط دور خودش میچرخه و ضربات ایستگاهی را یکی پس از دیگری هدر میده و اصلا مجال نمیده مهدی پور بزنه . تو بازی سپاهان هم اگه اشکان بود گل مهدی پور به ثمر نمیرسید هرچند همه این مشکلات تقصیر اون لیکنز کودن و منقل هست که هیچ تاثیری در بازی نداره و اشکان و شجاعی کار خودشون رو میکنند.
من فقط یک خواهش از اشکان و شجاعی و دانیال دارم لااقل یک بار فیلم بازیشان را ببینند و بفهمند چقدر تماشاگر از دست اونها حرص میخوره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر