فهرست
علیپور و نساجی؛ بوسه‌ای برای رقیب!
علیپور و نساجی؛ بوسه‌ای برای رقیب!

علیپور و نساجی؛ بوسه‌ای برای رقیب!

آی اسپورت - نوامبر ۲۰۰۵ اقدامی بی‌سابقه در لالیگا صورت گرفت. این بار اتفاقی خارج از زمین مسابقه همه را شوکه کرد. رقص پای رونالدینیو سکوهای برنابئو را به وجد آورده بود و رئالی‌ها با وجود دریافت دو گل، ایستادند و بازیکن تیمی که دشمن چند ساله‌شان بود را تشویق کردند. در بازی شب قبل لیگ برتر، ورژنِ ایرانی آن مشاهده شد. بعد از گل اول پرسپولیس، تماشاگران نساجی شروع به تشویق بازیکن حریف کردند.

ماجرا از این قرار بود علی علیپور در همه این سال‌هایی که دور از نساجی بازی می‌کرد، هوای تیم سابقش را داشت. هرگاه که لیگ تعطیل می‌شد برای تماشای بازی تیم شهرش در ورزشگاه وطنی حاضر می‌شد و از نساجی حمایت می‌کرد. در این فصل با پایان انتظار ۲۴ ساله نساجی برای بازگشت به لیگ برتر، علیپور باید مقابل تیم سابقش قرار می‌گرفت. اتفاقی که باعث نشد همشهریانش را فراموش کند و به هر بهانه‌ای از هواداران نساجی دلبری می‌کرد. تا اینکه شب قبل بالاخره مسابقه موعود فرا رسید و علیپور هم با گل به استقبال ضلع جنوبی ورزشگاه رفت. اغراق نیست اگر گفته شود علیپور بیشتر از همه بازیکنان نساجی مورد توجه و تشویق هواداران تیم رقیب قرار گرفت. در نهایت هم به نساجی گل زد. گلی که باز هم در شادی آن، ناراحتی نساجی‌چی‌ها را فراموش نکرد. علیپور برای شادی گلش، به سمت هواداران نساجی رفت و از آن‌ها بابت این گل، دلجویی کرد. هواداران نساجی هم در اقدامی بی‌سابقه، ایستادند و برای گلزن حریف، دست زدند.

نود

۱۲ ۲  
آی اسپورت
2018-09-13 19:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
شاهین
پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷، ۲۰:۵۰
نخ ادعای مکتب داریم و نه دکتر و مهندس های نداشته را به رخ حریف می کشیم
اصالت در خون ماست
مردمی ترین تیم تاریخ فوتبال ایران با متمدن ترین تماشاگران
زنده باد نساجی و پرسپولیس ❤❤
۹
منتقد
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۰۰:۵۶
دم مردم قائم شهر و مازندرانی های پرسپولیسی گرم. من تو ورزشگاه بودم واقعا تماشاگران نساجی عالی بودن. زنده باد پرسپولیس و نساجی
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر