فهرست
پیشنهاد سرمربیگری، تردید علی کریمی
پیشنهاد سرمربیگری، تردید علی کریمی

پیشنهاد سرمربیگری، تردید علی کریمی

آی‌اسپورت- نتایج ضعیف تیم خونه‌به‌خونه در لیگ یک باعث شده مسوولان این باشگاه تصمیم به برکناری علیرضا مرزبان بگیرند و از این‌رو حمید استیلی به عنوان گزینه اصلی جانشینی تیم مازندرانی به حساب می‌آید. البته پیش‌تر از علی کریمی خواستند که به عنوان سرمربی در این تیم مشغول به کار شود اما او هنوز در این زمینه تردید دارد. اگر کریمی حاضر به پذیرش این سمت نشود آن وقت شانس استیلی برای جانشینی مرزبان زیاد خواهد شد. استیلی در این باره می‌گوید: «اجازه بدهید تا موضوعی نهایی نشده درباره‌اش صحبت نکنیم. این تیم بازیکنان خوبی دارد و هواداران بسیاری که خیلی از تیم‌های لیگ یک و حتی لیگ برتری از آن محروم هستند. امیدوارم در پایان فصل شرایطی رقم بخورد تا با صعود این تیم به لیگ برتر دل مردم استان مازندران و بخصوص شهر بابل شاد شود.»

استیلی تصمیم دارد این بار با مطالعه بیشتر تیم جدیدش را انتخاب کند: «من اخیرا دو پیشنهاد تیم‌های لیگ برتری را رد کردم و قصد دارم با چشمانی باز تیم آینده خود را انتخاب کنم تا با مشکلات قبل مواجه نشوم.»

قرار است حبیب کاشانى مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس و نماینده شوراى شهر تهران براى صعود تیم فوتبال خونه به خونه به بابلى‌ها و هواداران این تیم کمک کند. کاشانی در جلسه‌اى که بازیکنان و کادرفنى و مدیریت این باشگاه و همچنین على کریمى حاضر بودند، حضور خود را در این تیم رسمى کرد.

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-01-22 08:52:00
نظر دهید

۲ نظر
حاج حبيب
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۴۹
همون يه بار به نابود شدن پرسپوليس با انتخاب استيلي كمك كرد و يه بار با مايلي كهن به تيم ملي اميد كمك كرد كه به المپيك برن، كافيه! ديگه كمك نخواين ازش جون مادرتون!
۸ ۱
شاهین
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۹
حاج حبیب فن هم داریم یا شما هم دکل نورد هستید :)))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر