فهرست
سوال روز: دختران والیبال چرا محروم شدند؟
سوال روز: دختران والیبال چرا محروم شدند؟

سوال روز: دختران والیبال چرا محروم شدند؟

آی اسپورت - خبر محرومیت 3 بازیکن والیبال زیر 23 سال بانوان، حاشیه‌ها و شایعات زیادی در فضای مجازی ایجاد کرده است. فدراسیون والیبال، هنوز توضیحی درباره محرومیت این سه نفر نداده و فقط نوشته شقایق شفیع، نگین شیرتری و منا رمضانی بخاطر «ایجاد حاشیه های نامناسب» یک تا سه سال محروم هستند.

بر خلاف برخی شایعات مطرح شده و دادن حق به بازیکنان والیبال، به نظر می‌رسد محرومیت آن‌ها ربطی به جنسیت‌شان نداشته و درگیری‌های حاشیه‌ای بوده است. درگیری‌های شخصی، بین دو نفر که به اردوی تیم ملی کشیده و باعث شده آن‌ها حتی برای تیم بازی نکنند. یکی از بازیکنان تیم ملی که نامی از او برده نشده، توضیح داده که محرومیت برای آن‌ها قابل پیش بینی بود اما قرار شد ماجرا رسانه‌ای نشود: «برخی حواشی در تایلند ایجاد شد که همان‌جا قسم خوردیم که این اخبار از تیم بیرون نرود. این که فدراسیون به طور ناگهانی خبر محرومیت این بازیکنان را منتشر کرد واقعا شوکه شدم. البته به اعتقاد من برای این بازیکنان باید کمیته انضباطی تشکیل می‌شد. البته جلسه کمیته انضباطی روز سه‌شنبه برگزار شده بود نمی‌دانم چرا حکم آن دیشب صادر شد؟»

نحوه توضیح فدراسیون، باعث دامن زدن به شایعات شده است. بعضی بدون اطلاع از ماجرای پیش آمده، محرومیت آن‌ها را به جسیت‌شان ارتباط می‌دهند و بعضی دیگر، داستان‌های متفاوتی تعریف می‌کنند. فعلا، شاید قضاوت نکردن بهترین واکنش به این ماجرا باشد. تخلفی که رخ داده، بازیکنان محروم شده‌اند و فدراسیون هم باید برای جلوگیری از دامن زده شدن به شایعات توضیح شفاف‌تری بدهد.

۱۱ ۵  
آی اسپورت
2017-06-16 17:47:00
نظر دهید

۵ نظر
چنین محرومیتی برای بی انضباطی ؟؟
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۲۰
بودار است
۵
حمید
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۲۹
نوع اعلام محرمیتشون توسط فدراسیون باعث میشه که شایعات در مورد حواشی مربوط به جنسیتشون بیشتر مورد توجه قرار بگیره. اگر مسائل فنی و دعوا و اینجور مسائل بود فدراسیون قاعدتا باید خیلی شفاف می گفت چرا محروم شدن. و اگر هم حواشی مربوط به جنسیتشون دخیله فدراسیون باید با لاپوشونی و بدون اعلام محرومیت اونا رو میذاشت تو لیست سیاه و دیگه دعوت نمی کرد. ولی الان بدترین مسیر رو انتخاب کرده.
۶
محمد
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۳۰
موضوع. ضعیف کشی است. این بچه ها اگر اشتباهی هم کرده باشند کم سن و سالند.این حکم مغرضانه است. اگر جنم دارند. با بی انضباطی های معرف. موسوی و رفقا برخورد کنند.
۷
سیروس
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۰۸
اینها هنر نمایی های مدیران بی کفایتی است که در همه ادارات و نهادها چنبره زدند. نمیفهمند با این طرز اعلام حکم دارند با آبروی این افراد بازی میکنند. من هم مثل همه نمیدونم اینها چیکار کردند، شاید واقعا کاری کردند که مستحق این محرومیت سنگین هم بوده است. ولی این طرز بیان حکم فقط بازار شایعه سازی راه می اندازه. اولین بار است که متهمی را با اسم و فامیل و عکس ، محکومیتش را علنی اعلام میکنند ولی نمیگن جرمش چیه!!! مگه شما مسلمان نیستید، یا اصلا بیخیال مسلمانیتون، مگه انسان نیستید!! اقا هر کاری کردند یا حکم محکومیتشون را بی سرو صدا بزارید کف دستشون یا اگر میخواهید علنی اش کنید، اولا اجازه بدهید ببینید اینها اعتراض میکنند یا نه، اگر اعتراضی هم نکردند بعد از تایید حکمشون اعلام کنید ولی باید علت این حکم را هم بگید که با آبروی این افراد بازی نشه. مردم هزارتا شایعه ساختند که اینها تو تایلند چیکارها کردند.
۴
ارغمان
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۴۴
گاهی اوقات ادمی نیاز داره خب
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر